Bjelica postigao pet poena u porazu od Sansa

Košarkaši Golden Stejta poraženi su od Finiksa sa 107:103.

Izvor: Z.K.

Četvrtak, 31.03.2022.

08:00

Bio je to četvrti uzastopni neuspeh Voriorsa, dok je Finiks nastavio sa serijom trijumfa.

Nemanja Bjelica je za 19 minuta postigao pet poena uz četiri skoka i tri asistencije, uz jednu ukradenu loptu, ali i tri izgubljene.

Voriorsima nije pomogla ni odlična partija Džordana Pula koji je postigao 38 poena uz devet skokova i sedam asistencija. Endrju Vigins je postigao 19, a Klej Tompson 13 poena.

U timu Sansa, istakli su se Majls Bridžis i Devin Buker sa po 22 poena, De Andre Ajton je stao na 16.

Golden Stejt je na poluvremenu imao koš prednosti (50:48), ali se rezultatska klackalica nastavila do kraja i na kraju, više nerava imali su gosti.