Ubedljiv poraz mladih u Lokerenu

Utorak, 16.11.2004.

22:49

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije i Crne Gore poražena je u Lokerenu od Belgije sa 4:0 u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. Ovo je mladim "plavima" prvi poraz, uz tri pobede u sedmoj kvalifikacionoj grupi, a Belgijancima druga pobeda u tri utakmice, u kojima su ostvarili i jedan nerešen rezultat.

Tri gola za Belgiju postigao je Van Der Berg, u 9. 55. i 87. minutu, a strelac je u 79. minutu bio i De Kuler.

Selekcija Srbije i Crne Gore imala je inicijativu tokom većeg dela meča, ali nisu stvorili gotovo nijednu izglednu šansu. Belgija je golove postizala posle velikih grešaka odbrane i kontranapada.