SEHA: Vojvodina nemoćna protiv Meškova

Rukomeraši Vojvodine poraženi su od Meškova iz Bresta 36:27, u petom meču u regionalnoj SEHA ligi.

Sreda, 18.10.2017.

19:15

Novosađani su parirali jednom od favorita takmičenja samo u uvodnim minutima, da bi belorusi već na poluvremenu stekli osam golova prednosti.

Najefikasniji u domaćem timu bio je Miloš Grozdanić sa osam golova, a pratili su ga Božidar Nadoveza i Milan Jovanović sa po četiri.

Aleksandar Škurinksij je predvodio Meškov sa devet, a Rastko Stojković je dodao četiri pogotka.

Voša je doživela četvrti poraz u sezoni, a u sledećem meču gostuje Gorenje Velenju, u nedelju.

Meškov je drugi na tabeli sa četiri pobede iz šest nastupa, iza Vardara koji ima perfektan skor iz pet mečeva.