Četvrtak, 26.03.2015.

23:04

Bojana imala šanse, ali izgubila

Srpska teniserka Bojana Jovanovski u drugom kolu je završila učešće na turniru u Majamiju.

Izvor: SO

Autor: SO

Beta/AP

Bolja od nje bila je Ukrajinka Jelina Svitolina sa 6:3, 7:6 (7-5) za jedan čas i 47 minuta igre.

U meču je viđeno čak 12 brejkova, a Bojana je imala šanse u oba seta. U prvom je povela sa 3:0, ali je onda izgubila šest gemova u nizu, dok je u drugom setu dva puta servirala za izjednačenje – oba puta vodila je sa 30:15 i posle gubila gem.

Svitolinu u trećoj rundi čeka Ruskinja Jekaterina Makarova, koja je u dva seta savladala Karin Knap.

Srbija ima još dve predstavnice u Majamiju – Jelena Janković igraće sa Viktorijom Azarenkom, a Ani Ivanovič rivalka u drugoj rundi biće Irina Falkoni.