Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je da je ostvario veliku pobedu nad Džonom Iznerom.

Izvor: MN

Autor: MN

Beta/AP

On se plasirao u četvrtfinale Indijan Velsa pobedom sa 6:4, 7:6. U narednom kolu igraće sa Bernardom Tomićem.

"Džon je odlično servirao i bilo je teško nositi se sa tim. Imao je šanse u drugom setu, ali sam uspeo da pobedim. Bilo je teško napraviti brejk, ali dobro asm odigrao. Drugi set je bio izjednačen, trajao je više od 60 minuta.

"Zbog svoje visine i servisa on može da pobedi bilo kog igrača, tako da sam veoma zadovoljan zbog ove velike pobede“, rekao je Đoković i osvrnuo se na narednog rivala.

"Tomić ima sve više samopouzdanja. Možda su ga pobede Kokinakisa i Kirijosa motivisale da više veruje u sebe, talentovan je, ima igru, očekujem nepredvidiv meč", zaključio je srpski teniser.