20:25

Poraz Troickog u 2. kolu Kvinsa

Izvor: Nina Kolundžija

Autor:Nina Kolundžija

Viktor Troicki nije uspeo da se plasira u treće kolo turnira Kvins klub u Londonu pošto je poražen od četvrtog nosioca Davida Nalbandijana u dva seta 6:4, 7:6 (7:4). Meč je trajao jedan čas i 39 minuta. Argentinac će u narednom kolu igrati sa Nikolasom Mahutom koji je savladao Džona Iznera. Nalbandijan je u prvom setu jednom oduzeo servis protivniku što mu je bilo dovoljno da dobije taj deo igre.

U sledećem setu Troicki je pružio još veći otpor, imao je četiri brejk šanse koje nije iskoristio pa su obojica sačuvala svoj servis. Nalbandijan je odlično počeo taj brejk i došao do nedostižne prednosti od 6:1. Troicki je dobio naredna tri poena ali je to bilo sve od njega u tom meču.