Raspored/Rezultati - Rusija 2018 -

Raspored

Rusija 5:0 (2:0) Saudijska Arabija Grupa A
Gazinsky 12’      
Cheryshev 43’, 91’      
Dzyuba 71’      
Golovin 94’      
žuti kartoni Golovin 88’ | Al-Jassim 93’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 14. jun u 17:00 Lužnjiki stadion, Moskva
Egipat 0:1 (0:0) Urugvaj Grupa A
    Giménez 89’  
žuti kartoni Morsy 94’ | Hegazi 96’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 15. jun u 14:00 Centralni stadion, Jekaterinburg
Maroko 0:1 (0:0) Iran Grupa B
    Bouhaddouz 95’ ag  
žuti kartoni El Ahmadi 34’ | Shojaei 10’ | Ansarifard 92’ | Jahanbakhsh 47’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 15. jun u 17:00 Sanktpeterburški stadion, Sankt Peterburg
Portugalija 3:3 (2:1) Španija Grupa B
Ronaldo 4’ p, 44’, 88’   Costa 24’, 55’  
    Nacho 58’  
žuti kartoni Fernandes 28’ | Busquets 17’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 15. jun u 20:00 Olimpijski stadion Fišt, Soči
Francuska 2:1 (0:0) Australija Grupa C
Griezmann 58’ p   Jedinak 62’ p  
Pogba 81’      
žuti kartoni Tolisso 76’ | Risdon 57’ | Behich 87’ | Leckie 13’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 16. jun u 12:00 Kazanj arena, Kazanj
Argentina 1:1 (1:1) Island Grupa D
Agüero 19’   Finnbogason 23’  
žuti kartoni /
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 16. jun u 15:00 Otkritije arena, Moskva
Peru 0:1 (0:0) Danska Grupa C
    Poulsen 59’  
žuti kartoni Tapia 38’ | Delaney 86’ | Poulsen 93’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 16. jun u 18:00 Mordovija Arena, Saransk
Hrvatska 2:0 (1:0) Nigerija Grupa D
Etebo 32’ ag      
Modrić 71’ p      
žuti kartoni Rakitić 30’ | Brozović 89’ | Troost-Ekong 70’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 16. jun u 21:00 Stadion Kalinjingrad, Kalinjingrad
Kostarika 0:1 (0:0) Srbija Grupa E
    Kolarov 56’  
žuti kartoni Calvo 22’ | Guzmán 56’ | Prijović 98’ | Ivanović 59’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 17. jun u 14:00 Kosmos arena, Samara
Nemačka 0:1 (0:1) Meksiko Grupa F
    Lozano 35’  
žuti kartoni Müller 83’ | Hummels 84’ | Moreno 40’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 17. jun u 17:00 Lužnjiki stadion, Moskva
Brazil 1:1 (1:0) Švajcarska Grupa E
Coutinho 20’   Zuber 50’  
žuti kartoni Casemiro 47’ | Lichtsteiner 31’ | Schär 65’ | Behrami 68’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 17. jun u 20:00 Rostov Arena, Rostov na Donu
Švedska 1:0 (0:0) Južna Koreja Grupa F
Granqvist 65’ p      
žuti kartoni Claesson 61’ | Shin-wook 13’ | Hee-chan 55’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 18. jun u 14:00 Stadion Nižnji Novgorod, Nižnji Novgorod
Belgija 3:0 (0:0) Panama Grupa G
Mertens 47’      
Lukaku 69’, 75’      
žuti kartoni Meunier 14’ | Vertonghen 59’ | De Bruyne 88’ | Édgar Bárcenas 47’ | Amir Murillo 51’ | Davis 18’ | Cooper 49’ | Godoy 57’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 18. jun u 17:00 Olimpijski stadion Fišt, Soči
Tunis 1:2 (1:1) Engleska Grupa G
Sassi 35’ p   Kane 11’, 91’  
žuti kartoni Walker 33’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 18. jun u 20:00 Volgograd Arena, Volgograd
Kolumbija 1:2 (1:1) Japan Grupa H
Fernando Quintero 39’   Kagawa 6’ p  
    Osako 73’  
žuti kartoni Barrios 64’ | Rodríguez 86’ | Kawashima 94’
crveni kartoni Carlos Sánchez
vreme i mesto odigravanja 19. jun u 14:00 Mordovija Arena, Saransk
Poljska 1:2 (0:1) Senegal Grupa H
Krychowiak 86’   Cionek 37’ ag  
    Niang 60’  
žuti kartoni Krychowiak 12’ | Sané 49’ | Gueye 72’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 19. jun u 17:00 Otkritije arena, Moskva
Rusija 3:1 (0:0) Egipat Grupa A
Fathy 47’ ag   Salah 73’ p  
Cheryshev 59’      
Dzyuba 62’      
žuti kartoni Smolov 84’ | Trézéguet 57’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 19. jun u 20:00 Sanktpeterburški stadion, Sankt Peterburg
Portugalija Maroko 20. jun u 14:00
Lužnjiki stadion, Moskva Grupa B
Urugvaj Saudijska Arabija 20. jun u 17:00
Rostov Arena, Rostov na Donu Grupa A
Iran Španija 20. jun u 20:00
Kazanj arena, Kazanj Grupa B
Danska Australija 21. jun u 14:00
Kosmos arena, Samara Grupa C
Francuska Peru 21. jun u 17:00
Centralni stadion, Jekaterinburg Grupa C
Argentina Hrvatska 21. jun u 20:00
Stadion Nižnji Novgorod, Nižnji Novgorod Grupa D
Brazil Kostarika 22. jun u 14:00
Sanktpeterburški stadion, Sankt Peterburg Grupa E
Nigerija Island 22. jun u 17:00
Rostov Arena, Rostov na Donu Grupa D
Srbija Švajcarska 22. jun u 20:00
Olimpijski stadion Fišt, Soči Grupa E
Belgija Tunis 23. jun u 14:00
Otkritije arena, Moskva Grupa G
Južna Koreja Meksiko 23. jun u 17:00
Rostov Arena, Rostov na Donu Grupa F
Nemačka Švedska 23. jun u 20:00
Olimpijski stadion Fišt, Soči Grupa F
Engleska Panama 24. jun u 14:00
Stadion Nižnji Novgorod, Nižnji Novgorod Grupa G
Japan Senegal 24. jun u 17:00
Centralni stadion, Jekaterinburg Grupa H
Poljska Kolumbija 24. jun u 20:00
Kazanj arena, Kazanj Grupa H
Urugvaj Rusija 25. jun u 16:00
Kosmos arena, Samara Grupa A
Saudijska Arabija Egipat 25. jun u 16:00
Volgograd Arena, Volgograd Grupa A
Iran Portugalija 25. jun u 20:00
Stadion Kalinjingrad, Kalinjingrad Grupa B
Španija Maroko 25. jun u 20:00
Mordovija Arena, Saransk Grupa B
Danska Francuska 26. jun u 16:00
Olimpijski stadion Fišt, Soči Grupa C
Australija Peru 26. jun u 16:00
Lužnjiki stadion, Moskva Grupa C
Nigerija Argentina 26. jun u 20:00
Sanktpeterburški stadion, Sankt Peterburg Grupa D
Island Hrvatska 26. jun u 20:00
Rostov Arena, Rostov na Donu Grupa D
Južna Koreja Nemačka 27. jun u 16:00
Kazanj arena, Kazanj Grupa F
Meksiko Švedska 27. jun u 16:00
Centralni stadion, Jekaterinburg Grupa F
Srbija Brazil 27. jun u 20:00
Otkritije arena, Moskva Grupa E
Švajcarska Kostarika 27. jun u 20:00
Stadion Nižnji Novgorod, Nižnji Novgorod Grupa E
Japan Poljska 28. jun u 16:00
Volgograd Arena, Volgograd Grupa H
Senegal Kolumbija 28. jun u 16:00
Kosmos arena, Samara Grupa H
Engleska Belgija 28. jun u 20:00
Mordovija Arena, Saransk Grupa G
Panama Tunis 28. jun u 20:00
Stadion Kalinjingrad, Kalinjingrad Grupa G
C1 D2 30. jun u 16:00
Kazanj arena, Kazanj Osmina finala
A1 B2 30. jun u 20:00
Olimpijski stadion Fišt, Soči Osmina finala
B1 A2 1. jul u 16:00
Lužnjiki stadion, Moskva Osmina finala
D1 C2 1. jul u 20:00
Stadion Nižnji Novgorod, Nižnji Novgorod Osmina finala
E1 F2 2. jul u 16:00
Kosmos arena, Samara Osmina finala
G1 H2 2. jul u 20:00
Rostov Arena, Rostov na Donu Osmina finala
F1 E2 3. jul u 16:00
Sanktpeterburški stadion, Sankt Peterburg Osmina finala
H1 G2 3. jul u 20:00
Otkritije arena, Moskva Osmina finala
W49 W50 6. jul u 16:00
Stadion Nižnji Novgorod, Nižnji Novgorod Četvrtfinale
W53 W54 6. jul u 20:00
Kazanj arena, Kazanj Četvrtfinale
W55 W56 7. jul u 16:00
Kosmos arena, Samara Četvrtfinale
W51 W52 7. jul u 20:00
Olimpijski stadion Fišt, Soči Četvrtfinale
W57 W58 10. jul u 20:00
Sanktpeterburški stadion, Sankt Peterburg Polufinale
W59 W60 11. jul u 20:00
Lužnjiki stadion, Moskva Polufinale
L61 L62 14. jul u 16:00
Sanktpeterburški stadion, Sankt Peterburg Za treće mesto
W61 W62 15. jul u 17:00
Lužnjiki stadion, Moskva Finale