Sreda, 23.04.2014.

21:49

Voša i Metaloplasitika dominiraju

Ekipe Vojvodine i Metaloplastike nastavljaju da dominiraju u plej-ofu Superlige Srbije.

Novosađani su lako savladali Radnički sa 29.25, dok su Šapčani u derbiju četvrtog kola nadigrali Crvenu zvezdu 32:30.

Metaloplastika je pred čak 4.000 navijača gubila čak šest golova razlike na poluvremenu, ali je razbila crveno-bele u drugom poluvremenu sa 20:12. U poslednjem meču kola u četvrtak Železničar dočekuje Partizan, u duelu dva tima koji imaju po jednu pobedu.

"Granitna" odbrana Vojvodine u prvih deset minuta nije dozvolila protivniku skoro ni da šutne na gol, a kamoli da postigne pogodak, pa je povela 6:0.

Srednj bek Voše Bojan Todorović raznovrsno je organizovao napade, a i sam je u nekoliko navrata odlazio na crtu odakle je pogađao, a meč je završio sa šest glova.

Meč je ipak obeležio Miljan Pušica za čak 11 golova, dok je 6 dao i Mirković. Na golu je sjajan bio Miroslav Kocić.

Vojvodina u narednom kolu gostuje Crvenoj Zvezdi, a nakon toga i Partizanu.

Posle 11 mečeva u plej-ofu gosti nisu osvojili nijedan bod.