Rukomet

Ponedeljak, 15.11.2010.

08:36

Poraz Zaječarki u Rumuniji

Rukometašice Zaječara poražene su u Rumuniji od ekipe Zalaua sa 29:25 u prvom meču trećeg kola Kupa EHF.

Izvor: B92, zurnal.rs

Autor:B92, zurnal.rs

Najbolja u redovima Zaječara bila je Sanja Damnjanović, koja je postigla osam golova, isto koliko su za rumunsku ekipu dale Čeči i Molfea.

Revanš se igra u subotu, 20. novembra od 19 časova u Zaječaru.

Rumunke su vodile od starta meča, a jedina raspoložena igračica Zaječara, Sanja Damnjanović, vraćala je svoju ekipu u igru. Zalau je tokom prvog poluvremena stalno imao prednost od oko četiri gola.

U nastavku je viđena slična situacija, tada se “probudila” i Katarina Krpež, ali to nije bilo dovoljno za poraz manji od četiri gola – 29:25.

Zalau – Zaječar 29:25 (16:12)

Dvorana u Zalauu. Gledalaca: 1.000. Sudije: Judhuc i Kot (Bugarska). Sedmerci: Zalau 4 (3), Zaječar 6 (3). Isključenja: Zalau 10, Zaječar 2 minuta.

Zalau: Čeči 8, Molfea 8, Ciuciulete 6, Babeanu 2, Rob 2, Somoi 2, Turkas 1, Alinkai, Četa, Kristoaika, Nikita, Sanda, Trif, Viskreanu.

Zaječar: Mišković, Matić 1, Pavić 2, Kukić 1, Koperec, Živković, Bartošić 5, Krpež 6, Damnjanović 8, Đerić, Števin 2, Mitruševska, Nišavić, Pop Lazić.