Raspored/Rezultati - Qatar 2022 -

Raspored

Katar 0:2 (0:2) Ekvador Grupa A
    Valencia 16’ p, 31’  
žuti kartoni Al-Sheeb 15’ | Ali 22’ | Boudiaf 36’ | Afif 78’ | Caicedo 29’ | Méndez 56’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 20. novembar u 17:00 Al Bayt, Al Khor
Engleska 6:2 (3:0) Iran Grupa B
Bellingham 35’   Taremi 65’, 103’ p  
Saka 43’, 62’      
Sterling 46’      
Rashford 71’      
Grealish 90’      
žuti kartoni Pouraliganji 48’ | Jahanbakhsh 25’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 21. novembar u 14:00 Khalifa International, Doha
Senegal 0:2 (0:0) Holandija Grupa A
    Gakpo 84’  
    Klaassen 99’  
žuti kartoni Mendy 94’ | Gueye 96’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 21. novembar u 17:00 Al Thumama, Doha
Sjedinjene Američke Države 1:1 (1:0) Vels Grupa B
Weah 36’   Bale 82’ p  
žuti kartoni Dest 11’ | McKennie 13’ | Ream 51’ | Acosta 100’ | Mepham 47’ | Bale 40’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 21. novembar u 20:00 Ahmad Bin Ali, Al Rayyan
Argentina 1:2 (1:0) Saudijska Arabija Grupa C
Messi 10’ p   Al-Shehri 48’  
    Al-Dawsari 53’  
žuti kartoni Abdulhamid 82’ | Al-Bulaihi 75’ | Al-Dawsari 79’ | Al-Abed 88’ | Al-Malki 67’ | Al-Owais 92’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 22. novembar u 11:00 Lusail Iconic, Lusail
Danska 0:0 (0:0) Tunis Grupa D
žuti kartoni Kristensen 24’ | Jensen 78’ | Yassine Khenissi 86’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 22. novembar u 14:00 Education City, Al Rayyan
Meksiko 0:0 (0:0) Poljska Grupa C
žuti kartoni Sánchez 29’ | Moreno 56’ | Frankowski 76’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 22. novembar u 17:00 974, Doha
Francuska 4:1 (2:1) Australija Grupa D
Rabiot 27’   Goodwin 9’  
Giroud 32’, 71’      
Mbappé 68’      
žuti kartoni Mooy 95’ | Duke 55’ | Irvine 80’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 22. novembar u 20:00 Al Janoub, Al Wakrah
Maroko 0:0 (0:0) Hrvatska Grupa F
žuti kartoni Amrabat 78’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 23. novembar u 11:00 Al Bayt, Al Khor
Nemačka 1:2 (1:0) Japan Grupa E
Gündoğan 33’ p   Dōan 75’  
    Asano 83’  
žuti kartoni /
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 23. novembar u 14:00 Khalifa International, Doha
Španija 7:0 (3:0) Kostarika Grupa E
Olmo 11’      
Asensio 21’      
Torres 31’ p, 54’      
Gavi 74’      
Soler 90’      
Morata 92’      
žuti kartoni Calvo 68’ | Campbell 97’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 23. novembar u 17:00 Al Thumama, Doha
Belgija 1:0 (1:0) Kanada Grupa F
Batshuayi 44’      
žuti kartoni Carrasco 9’ | Meunier 54’ | Onana 56’ | Davies 81’ | Johnston 83’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 23. novembar u 20:00 Ahmad Bin Ali, Al Rayyan
Švajcarska 1:0 (0:0) Kamerun Grupa G
Embolo 48’      
žuti kartoni Elvedi 64’ | Akanji 83’ | Fai 36’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 24. novembar u 11:00 Al Janoub, Al Wakrah
Urugvaj 0:0 (0:0) Južna Koreja Grupa H
žuti kartoni Cáceres 57’ | Gue-sung 88’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 24. novembar u 14:00 Education City, Al Rayyan
Portugalija 3:2 (0:0) Gana Grupa H
Ronaldo 65’ p   Ayew 73’  
Félix 78’   Bukari 89’  
Leão 80’      
žuti kartoni Pereira 91’ | Fernandes 95’ | Seidu 57’ | Ayew 49’ | Kudus 46’ | Williams 91’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 24. novembar u 17:00 974, Doha
Brazil 2:0 (0:0) Srbija Grupa G
Richarlison 62’, 73’      
žuti kartoni Pavlović 7’ | Gudelj 49’ | Lukić 64’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 24. novembar u 20:00 Lusail Iconic, Lusail
Vels 0:2 (0:0) Iran Grupa B
    Cheshmi 98’  
    Rezaeian 101’  
žuti kartoni Rodon 48’ | Jahanbakhsh 95’ | Rezaeian 95’
crveni kartoni Hennessey 86’
vreme i mesto odigravanja 25. novembar u 11:00 Ahmad Bin Ali, Al Rayyan
Katar 1:3 (0:1) Senegal Grupa A
Muntari 78’   Dia 41’  
    Diédhiou 48’  
    Dieng 84’  
žuti kartoni Mohammad 20’ | Ahmed 47’ | Madibo 91’ | Dia 30’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 25. novembar u 14:00 Al Thumama, Doha
Holandija 1:1 (1:0) Ekvador Grupa A
Gakpo 6’   Valencia 49’  
žuti kartoni Méndez 57’
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 25. novembar u 17:00 Khalifa International, Doha
Engleska 0:0 (0:0) Sjedinjene Američke Države Grupa B
žuti kartoni /
crveni kartoni /
vreme i mesto odigravanja 25. novembar u 20:00 Al Bayt, Al Khor
Tunis Australija 26. novembar u 11:00
Al Janoub, Al Wakrah Grupa D
Poljska Saudijska Arabija 26. novembar u 14:00
Education City, Al Rayyan Grupa C
Francuska Danska 26. novembar u 17:00
974, Doha Grupa D
Argentina Meksiko 26. novembar u 20:00
Lusail Iconic, Lusail Grupa C
Japan Kostarika 27. novembar u 11:00
Ahmad Bin Ali, Al Rayyan Grupa E
Belgija Maroko 27. novembar u 14:00
Al Thumama, Doha Grupa F
Hrvatska Kanada 27. novembar u 17:00
Khalifa International, Doha Grupa F
Španija Nemačka 27. novembar u 20:00
Al Bayt, Al Khor Grupa E
Kamerun Srbija 28. novembar u 11:00
Al Janoub, Al Wakrah Grupa G
Južna Koreja Gana 28. novembar u 14:00
Education City, Al Rayyan Grupa H
Brazil Švajcarska 28. novembar u 17:00
974, Doha Grupa G
Portugalija Urugvaj 28. novembar u 20:00
Lusail Iconic, Lusail Grupa H
Ekvador Senegal 29. novembar u 16:00
Khalifa International, Doha Grupa A
Holandija Katar 29. novembar u 16:00
Al Bayt, Al Khor Grupa A
Vels Engleska 29. novembar u 20:00
Ahmad Bin Ali, Al Rayyan Grupa B
Iran Sjedinjene Američke Države 29. novembar u 20:00
Al Thumama, Doha Grupa B
Australija Danska 30. novembar u 16:00
Al Janoub, Al Wakrah Grupa D
Tunis Francuska 30. novembar u 16:00
Education City, Al Rayyan Grupa D
Poljska Argentina 30. novembar u 20:00
974, Doha Grupa C
Saudijska Arabija Meksiko 30. novembar u 20:00
Lusail Iconic, Lusail Grupa C
Hrvatska Belgija 1. decembar u 16:00
Ahmad Bin Ali, Al Rayyan Grupa F
Kanada Maroko 1. decembar u 16:00
Al Thumama, Doha Grupa F
Japan Španija 1. decembar u 20:00
Khalifa International, Doha Grupa E
Kostarika Nemačka 1. decembar u 20:00
Al Bayt, Al Khor Grupa E
Gana Urugvaj 2. decembar u 16:00
Al Janoub, Al Wakrah Grupa H
Južna Koreja Portugalija 2. decembar u 16:00
Education City, Al Rayyan Grupa H
Srbija Švajcarska 2. decembar u 20:00
974, Doha Grupa G
Kamerun Brazil 2. decembar u 20:00
Lusail Iconic, Lusail Grupa G
A1 B2 3. decembar u 16:00
Khalifa International, Doha Osmina finala
C1 D2 3. decembar u 20:00
Ahmad Bin Ali, Al Rayyan Osmina finala
D1 C2 4. decembar u 16:00
Al Thumama, Doha Osmina finala
B1 A2 4. decembar u 20:00
Al Bayt, Al Khor Osmina finala
E1 F2 5. decembar u 16:00
Al Janoub, Al Wakrah Osmina finala
G1 H2 5. decembar u 20:00
974, Doha Osmina finala
F1 E2 6. decembar u 16:00
Education City, Al Rayyan Osmina finala
H1 G2 6. decembar u 20:00
Lusail Iconic, Lusail Osmina finala
W53 W54 9. decembar u 16:00
Education City, Al Rayyan Četvrtfinale
W49 W50 9. decembar u 20:00
Lusail Iconic, Lusail Četvrtfinale
W55 W56 10. decembar u 16:00
Al Thumama, Doha Četvrtfinale
W51 W52 10. decembar u 20:00
Al Bayt, Al Khor Četvrtfinale
W57 W58 13. decembar u 20:00
Lusail Iconic, Lusail Polufinale
W59 W60 14. decembar u 20:00
Al Bayt, Al Khor Polufinale
L61 L62 17. decembar u 20:00
Khalifa International, Doha Za treće mesto
W61 W62 18. decembar u 20:00
Lusail Iconic, Lusail Finale