Nedelja, 20.11.2022.

19:30

Valensija "eksplodirao" – selektori, još nije kasno

Ekvadorski fudbaler Ener Valensija očekivano proglašen je za najboljeg igrača prve utakmice na Mundijalu.

Izvor: MT

Autor: MT

Valensija

Kapiten južnoameričke selekcije postigao je oba pogotka u meču protiv domaćina Katara (2:0).

Mrežu Sada Al Šeba zatresao je najpre u 16. minutu iz penala, a onda i u 31, na sjajan način, glavom, pogodivši malu mrežu.

U trećem minutu, inače, bio mu je poništen gol nakon intervencije VAR-a i ofsajda, koji mu je prethodio.

Svoj tim nije predvodio samo golgeterski, već generalno, dobijao je duele, ali i trpeo prekršaje, od kojih su neki bili baš ozbiljni.

Zamenjen je u 77. minutu, ali je svakako stigao da donese dosta poena, tačno 10, svim igračima u "Fantaziju".

Još nije kasno da i Vi napravite svoj tim i igrate se sa nama. To možete da učinite OVDE.