B92 Sport Peking 2008 Raspored
SRBIJA U PEKINGU
FUDBAL
7. avgust, četvrtak Australija-Srbija 11:00-12:45
10. avgust, nedelja Srbija-Obala Slonovače 13:45-15:30
13. avgust, sreda Argentina-Srbija 13:45-15:30
16. avgust, subota Četvrtfinala 12:00-18:00
19. avgust, utorak Polufinala 12:00-18:00
22. avgust, petak Meč za 3. mesto  
23. avgust, subota Finale 6:00-9:00

BICIKLIZAM
9. avgust, subota Stević, Jovanović, drumska trka 5:00-11:15

VESLANJE
9. avgust, subota Obradović, skif, kvalifikacije
Stojić, Jagar, dvojac kvalif.
7:50-8:50
10:10-10:40
11. avgust, ponedeljak Skif, četvrtfinale
Dvojac
11:30-12:30
11:10-11:20
13. avgust, sreda Skif polufinale C/D
Skif polufinale A/B
Dvojac polufinale A/B
8:50-9:10
11:30-11:50
10:10-10:30
14. avgust, četvrtak Skif, finale E
Skif, finale D
Skif, finale C
Skif, finale B
Dvojac, finale B
8:10-8:20
8:30-8:40
8:50-9:00
10:50-11:00
11:20-11-30
16. avgust, subota Skif, finale A
Dvojac, finale A
11:30-11:40
10:30-10:40

STRELJAŠTVO
9. avgust, subota Mihajlović, 10m v.p, kvalif.
10m v.p, finale
Mikec, 10m v.pištolj, kvalif.
10m v.pištolj, finale
2:30-3:45
4:30-4:50
6:00-7:45
9:00-9:20
10. avgust, nedelja Šekarić, 10m v.pištolj, kvalif.
10m, v.pištolj, finale
3:00-4:15
6:00-6:20
11. avgust, ponedeljak Pletikosić, Mirosavljev, kval.
10m v. Puška, finale
3:00-4:45
6:00-6:20
12. avgust, utorak Mikec, 50m pištolj, kvalif.
50m pištolj, finale
3:00-5:00
6:00-6:20
13. avgust, sreda Šekarić, 25m pištolj, kvalif.
25m pištolj, finale
3:00-8:00
9:00-9:20
14. avgust, četvrtak Mihajlović, 50m MK trostav
50m MKpuška trostav, finale
3:00-5:15
6:30-6:50
15. avgust, petak Pletikosić, Mirosavljev, 50m
MK puška ležeći, kvalifikacije i finale
3:00-5:50
17. avgust, nedelja Pletikosić, Mirosavljev, 50m
MK puška trostav, kvalifikacije i finale
3:00-7:20

ODBOJKA (Ž)
9. avgust, subota Srbija-Kazahstan 6:00-7:30
11. avgust, ponedeljak Alžir-Srbija 4:00-5:30
13. avgust, sreda Srbija-Brazil 8:30-10:00
15. avgust, petak Srbija-Italija 8:30-10:00
17. avgust, nedelja Rusija-Srbija 16:00-17:30
19. avgust, utorak Četvrtfinala 4:00-17:30
21. avgust, četvrtak Polufinala 6:30-8:00 i 14:00-15:30
23. avgust, subota Meč za 3. mesto i Finale 6:30-8:00 i 14:00-15:30

PLIVANJE
9. avgust, subota Silađi, 100m prsno, kvalif 14:45-15:00
10. avgust, nedelja 100m prsno, polufinale
Stražmešter, 100m leđno kv.
Siljevski, 200m slobodno,kv.
Higl, 100m prsno, kvalif.
4:58-5:06
12:30-12:49
12:54-13:38
13:43-14:03
11. avgust, ponedeljak 100m leđno, polufinale
200m slobodno, polufinale
100m prsno, polufinale
100m psrno, finale
Marković, 200m delfin, kval.
Ostojić, 200m slobodno, kv.
4:00-4:08
4:10-4:19
4:27-4:31
4:33-4:41
11:08-11:31
12:30-13:04
12. avgust, utorak 200 m slobodno, polufinale
200 m slobodno, finale
100m leđno, finale
100m prsno, finale
200m delfin, polufinale
Čavić, 100m slobodno, kvali.
4:00-4:10
4:13-4:17
4:20-4:25
4:45-4:49
5:01-5:11
12:30-13:10
13. avgust, sreda 100 slobodno, kvalifikacije
200 delfin, finale
Najdanovski,100slobodno,kv
Higl, 200 prsno, kvalifikacije
4:00-4:08
4:18-4:22
12:30-13:03
13:40-14:11
14. avgust, četvrtak 100m slobodno, polufinale
200m slobodno, finale
100m slobodno, finale
200m prsno, polufinale
Čavić, Lenđer, 100 delfin,kv
4:07-4:10
4:11-4:15
4:46-4:50
4:53-5:03
13:40-14:14
15. avgust, petak 200m prsno, finale
100m slobodno, finale
100m delfin, polufinale
Najdanovski, 50 slobodno kv
4:09-4:13
5:01-5:04
5:16-5:24
12:30-12:53
16. avgust, subota 100 delfin, finale
50 slobodno, polufinale
4:07-4:10
4:51-4:57
17. avgust, nedelja 50 slobodno, finale 4:00-4:03

ODBOJKA (M)
10. avgust, nedelja Srbija-Rusija 4:00-5:30
12. avgust, utorak Srbija-Brazil 8:30-10:00
14. avgust, četvrtak Poljska-Srbija 8:30-10:00
16. avgust, subota Srbija-Nemačka 6:30-8:00
18. avgust, ponedeljak Egipat-Srbija 8:30-10:00
20. avgust, sreda Četvrtfinala 4:00-7:30 i 14:00-17:30
22. avgust, petak Polufinala 6:30-8:00 i 14:00-15:30
24. avgust, nedelja Finale 6:00-7:30

TENIS
10. avgust, nedelja M/Ž singl, M dubl, 1.krug 4:30-8:30 i 11:00-17:00
11. avgust, ponedeljak M/Ž singl, M dubl, 1.krug 4:30-8:30 i 11:00-17:00
12. avgust, utorak M/Ž singl, M dubl, 2.krug 4:30-8:30 i 11:00-17:00
13. avgust, sreda M/Ž singl 3.krug M dubl četvrtfinale 10:00-16:00
14. avgust, četvrtak M/Ž singl četvrtfinale M dubl polufinale 10:00-16:00
15. avgust, petak M/Ž singl polufinale M dubl za 3. mesto 10:00-16:00
16. avgust, subota M/Ž singl za 3. mesto Ž singl, M dubl finale 10:00-16:30
17. avgust, nedelja M singl finale 10:00-16:30

VATERPOLO
10. avgust, nedelja Srbija-Nemačka 6:10-7:10
12. avgust, utorak Srbija-Hrvatska 9:20-10:20
14. avgust, četvrtak SAD-Srbija 4:50-5:50
16. avgust, subota Srbija-Kina 10:40-11:40
18. avgust, ponedeljak Srbija-Italija 3:30-4:30
20. avgust, sreda Četvrtfinala 3:30-11:20
22. avgust, petak Polufinala 3:30-13:40
24. avgust, nedelja Meč za 9. mesto
Meč za 7. mesto
Meč za 5. mesto
Meč za 3. mesto
Finale
3:30-4:30
4:50-5:50
7:00-8:10
8:20-11:30
9:40-10:50

RVANJE
12. avgust, utorak Fris, grčko-rimski stil, 55kg
Štefanek, grčko-rimski stil, 60 kg, kvalifikacije i eliminacije
Finale grčko-rimski stil
3:30-7:00
12:00-12:30

ATLETIKA
15. avgust, petak Kolašinac, bacanje kugle kv.
Nava, 1500m, kvalifikacije.
Tomašević, disk, kv. GrupaA
Bacanje kugle finale
Bacanje diska, kv. Grupa B
B. Topić, troskok, kvalif.
3:05-3:55
13:10-11:37
11:55-14:45
15:00-16:10
15:20-16:10
15:40-16:55
16. avgust, subota P. Filipović, 20km hodanje 3:00-4:40
17. avgust, nedelja Jevtić, maraton
D. Topić, skok u vis kvalif.
Troskok finale
1500m polufinale
1:30-4:35
14:20-16:00
15:35-17:10
15:55-16:15
18. avgust, ponedeljak Bacanje diska 13:00-14:00
19. avgust, utorak Jelača, koplje, kv. Grupa A
Španović, skok u dalj, kv.
Bacanje koplja, kv. Grupa B
Skok u vis finale
1500m finale
3:00-4:00
3:40-4:50
4:30-5:30
13:10-15:10
16:50-17:00
21. avgust, četvrtak Bacanje koplja (ž) finale 11:20-14:50
22. avgust, petak N. Filipović, 50km hodanje
Skok u dalj finale
1:30-6:00
11:20-15:20

STONI TENIS
19. avgust, utorak Karakašević, singl kvalif.
Prvi krug, meč 1-4
Prvi krug, meč 5-8
Prvi krug, meč 9-12
Prvi krug, meč 13-16
4:00-7:00
7:45-8:30
9:15-10:00
12:45-13:30
14:15-15:00
20. avgust, sreda meč 1-4
meč 5-8
meč 9-12
meč 13-16
5:00-6:00
8:00-9:00
13:00-14:00
16:00-17:00
21. avgust, četvrtak Treći krug, meč 1-16
Četvrti krug, meč 1-16
6:00-10:00
14:00-16:00
22. avgust, petak Četvrtfinale 7:30-11:30
23. avgust, subota Polufinale
Meč za 3. mesto
Finale
4:00-6:00
15:30-16:30

Marketing Pišite nam Mobilni B92 Šta je to RSS?