Košarka (muška)
Raspored i rezultati

Datum

Utakmica

Rezultat

Faza

 24. 08. 14:30 

Španija - SAD

107 : 118

 Finale

 24. 08. 12:00 

Litvanija - Argentina

75 : 87

 Za 3. mesto

 22. 08. 22:15 

Argentina - SAD

81 : 101

 Polufinale

 22. 08. 20:00 

Španija - Litvanija

91 : 86

 Polufinale

 20. 08. 22:15 

Argentina - Grčka

80 : 78

 Četvrtfinale

 20. 08. 20:00 

SAD - Australija

116 : 85

 Četvrtfinale

 20. 08. 16:45 

Litvanija - Kina

94 : 68

 Četvrtfinale

 20. 08. 14:30 

Španija - Hrvatska

72 : 59

 Četvrtfinale

 18. 08. 22:15 

Argentina - Rusija

91 : 79

 Grupa A

 18. 08. 20:00 

SAD - Nemačka

106 : 57

 Grupa B

 18. 08. 16:45 

Angola - Španija

50 : 98

 Grupa B

 18. 08. 14:30 

Grčka - Kina

91 : 77

 Grupa B

 18. 08. 11:15 

Australija - Litvanija

106 : 75

 Grupa A

 18. 08. 09:00 

Iran - Hrvatska

57 : 91

 Grupa A

 16. 08. 22:15 

Španija - SAD

82 : 119

 Grupa B

 16. 08. 20:00 

Kina - Nemačka

59 : 55

 Grupa B

 16. 08. 16:45 

Iran - Argentina

82 : 97

 Grupa A

 16. 08. 14:30 

Hrvatska - Litvanija

73 : 86

 Grupa A

 16. 08. 11:15 

Rusija - Australija

80 : 95

 Grupa A

 16. 08. 09:00 

Grčka - Angola

102 : 61

 Grupa B

 14. 08. 22:15 

Argentina - Hrvatska

77 : 53

 Grupa A

 14. 08. 20:00 

SAD - Grčka

92 : 69

 Grupa B

 14. 08. 16:45 

Litvanija - Rusija

86 : 79

 Grupa A

 14. 08. 14:30 

Angola - Kina

68 : 85

 Grupa B

 14. 08. 11:15 

Australija - Iran

106 : 68

 Grupa A

 14. 08. 09:00 

Nemačka - Španija

59 : 72

 Grupa B

 12. 08. 22:15 

Argentina - Australija

85 : 68

 Grupa A

 12. 08. 20:00 

Angola - SAD

76 : 97

 Grupa B

 12. 08. 16:45 

Kina - Španija

75 : 85
(72 : 72)

 Grupa B

 12. 08. 14:30 

Grčka - Nemačka

87 : 64

 Grupa B

 12. 08. 11:15 

Hrvatska - Rusija

85 : 78

 Grupa A

 12. 08. 09:00 

Iran - Litvanija

67 : 99

 Grupa A

 10. 08. 22:15 

SAD - Kina

101 : 70

 Grupa B

 10. 08. 20:00 

Australija - Hrvatska

82 : 97

 Grupa A

 10. 08. 16:45 

Litvanija - Argentina

79 : 75

 Grupa A

 10. 08. 14:30 

Španija - Grčka

81 : 66

 Grupa B

 10. 08. 11:15 

Nemačka - Angola

95 : 66

 Grupa B

 10. 08. 09:00 

Rusija - Iran

71 : 49

 Grupa A

sreda 8. april 2020.

Medalje

  Država Zlatne medalje Srebrne medalje Bronzane medalje Ukupno
1. Kina Kina 51 21 28 100
2. Sjedinjene Američke Države Sjedinjene Američke Države 36 38 36 110
3. Rusija Rusija 23 21 28 72
4. Velika Britanija Velika Britanija 19 13 15 47
5. Nemačka Nemačka 16 10 15 41

Fantasy fudbal
Igra: Virtuelni selektor, kreiraj svoj košarkaški tim