Odbojka

Petak, 27.02.2015.

21:39

WL(ž): Zvezda rutinski u Lazarevcu

Odbojkašice Crvene zvezde pobedile su Kolubaru sa 3:0 u prvoj utakmici 17. kola Wiener Städtische lige.

Izvor: JT

Autor: JT

’Crveno-bele’ su do trijumfa došle sa 25:9, 25:12, 25:12, posle 56 minuta igre.

Zvezda je tako ostvarila 13. trijumf ove sezone, posle kojeg ima tri boda više od Spartaka, ali i utakmicu manje od Subotičankim dok je Kolubara ostala bez osvojenog seta.

Sam pogled na rezultate po setovima govori da ni u jednom od njih nije bilo nikakvih dilema, čak ni onda kad je trener gostujućeg tima Branko Kovačević pružao šansu rezervistkinjama. One su priliku vrlo dobro iskoristile, pa su superligaške minute upisale Ana Jakšić, Katarina Čanak, Anastasija Sekulić, Vanja Bukilić i Milka Stijepić.

Dve iskusne igračice Zvezde bile su najefikasnije, Helićeva sa 16 i Popovićeva sa deset poena, dok se kod Lazarevčanki istakla Ana Mijaljević sa 12 poena.