Odbojka

Subota, 30.08.2014.

02:35

Juniori poraženi na startu EP

Muška juniorska reprezentacija Srbije poražena je na startu 24. Evropskog prvenstva koje je u petak počelo u Češkoj.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Itaija je u Brnu, u meču 1. kola A grupe pobedila Srbiju sa 3:0, po setovima 25:22, 25:23 i 25:19, posle 81 minuta igre.

Utakmicu u Gradskoj dvorani u Nitri posmatralo je 100 gledalaca, a sudili su Benedikt Gojkes iz Nemačke i Nikola Kozić iz Bosne i Hercegovine.

Izabranici Siniše Reljića poraženi su od Italije na startu Prvenstva Evrope, u meču u kome su tokom sva tri seta, do završnica, bili, ne samo ravnopravan rival, već su imali i prednost. Ipak,Italijani sutokom prva dva seta uspeli da preokrenu rezultat i povedu sa 2:0, da bi u trećem setu nešto lakše stigli do trijumfa i ubedljive pobede.

Juniori Srbije će u 2. kolu A grupe, u subotu od 20 časova, igratiprotiv Rusije.