23:22

Pobede Vojvodine, Zvezde i Ribnice

Izvor: B92, zvanicni sajt

Autor:B92, zvanicni sajt

Samo dva dana posle poraza u Podgorici u utakmici LIge šampiona odbojkaši novosadske Vojvodine savladali su ekipu VGSK iz Velikog Gradišta i sa četiri pobede iz četiri kola vode na tabeli 'Viner Štediše' lige. U četvrtom kolu uspešni su bili i odbojkaši Crvene zvezde u Požaervcu i Ribnice, u Kraljevu protiv Spartaka. U poslednjoj utakmici kola u nedelju igraju Partizan i Radnički.

Posle dva seta utakmice u Novom Sadu činilo se da će Gradištanci namučiti favorita, ali su u trećem i četvrtom branioci titule bili ubedljivi uz odličnu partiju Ateljevića.

I Subotičani su posle dva seta imali rezultat 1:1 u Kraljevu, ali je domaći tim u nastavku bio siguran i došao je do treće pobede u sezoni. Po 20 poena 'upisali su' Gavrilović i Todorović, a u ekipi iz Subotice najefikasniji je bio Tomić (18).