Četvrtak, 06.01.2022.

09:05

Umalo tuča Hiroa i Nurkića VIDEO

Jusuf Nurkić i Tajler Hiro bili su glavni akteri incidenta na utakmici između Portlanda i Majamija.

Izvor: SN

Autor: SN

Košarkaši Majami Hita nadigrali su Portland Trejlblejzerse rezultatom 115:109 u noći iza nas.

Meč je obeležio i incident u kom su učestvovali Tajler Hiro i Jusuf Nurkić u poslednjem minutu četvrte četvrtine.

Kao što vidite na snimku, Nurkić je napravio jak blok i "oduvao" Hira, koji ga je potom gurnuo sa leđa i Nurkić se okrenuo i pokušao da ga udari, ali su ga ostali igrači zadržali.

Nije se ni Tajler Hiro smirivao želeći da se obračuna sa Nurkićem, ali zahvaljujući pravovremenoj reakciji igrača i sudija ništa se ozbiljnije nije dogodilo.