Mutombo i Ajverson oduševljeni Bobanom VIDEO

Dikembe Mutombo i Alen Ajverson sa oduševljenjem su ispratili partiju Bobana Marjanovića, u drugom meču prve runde plej-ofa Istočne konferencije.

Izvor: PT

Autor: PT

Srpski centar igrao je važnu ulogu u pobedi Filadelfije nad Bruklinom, a pomenute legende 76erse bile su pored terena i pratile utakmicu.

Marjanović je igrao sjajno prvo poluvreme (14p) i u pojedinim trenucima bio je nezaustavljiv.

U prvoj četvrtini uspeo je da poentira pored trojice košarkaša, nakon čega je čuveni centar ustao sa stolice i "bacio pet" Ajversonu.

U drugoj četvrtini Marjanović je pogađao iz svih pozicija, pogotovo "sa kapice". Kada je postigao koš za 58:50 kamera je pokazala na legende 76ersa i njhova reakcija bila je neprocenjiva.

Bobi je na terenu proveo 18 minuta i ostvario je učinak od 16 poena i osam skokova, i za sada pruža odlične minute treneru Bretu Braunu.