Samizdat: Moja pravila igre

Western Union
 

Nemačka Kostarika 4:2 (2:1) Grupa A
LAHM 6’ WANCHOPE P. 12’, 73’    
KLOSE 17’, 61’      
FRINGS 87’      
žuti karton: FONSECA D. (CRC) 30’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 9. jun 18:00 Alianc Arena, Minhen

Poljska Ekvador 0:2 (0:1) Grupa A
  C.TENORIO 24’    
  A.DELGADO 80’    
žuti karton: SMOLAREK (POL) 37’ | I.HURTADO (ECU) 31’ | E.MENDEZ (ECU) 70’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 9. jun 21:00 Veltins Arena, Gelzenkirhen

Engleska Paragvaj 1:0 (1:0) Grupa B
GAMARRA 4’ ag      
žuti karton: GERRARD (ENG) 19’ | CROUCH (ENG) 63’ | HAEDO (PAR) 22’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 10. jun 15:00 Komercbank Arena, Frankfurt na Majni

Trinidad i Tobago Švedska 0:0 (0:0) Grupa B
žuti karton: A. JOHN (TRI) 15’ | YORKE (TRI) 74’ | LARSSON (SWE) 90’
crveni karton: A. JOHN (TRI) 46’
mesto i vreme odigravanja: 10. jun 18:00 Vestfalen, Dortmund

Argentina Obala Slonovače 2:1 (2:0) Grupa C
CRESPO 24’ DROGBA 82’    
SAVIOLA 38’      
žuti karton: SAVIOLA (ARG) 41’ | HEINZE (ARG) 48’ | GONZALEZ (ARG) 81’ | DROGBA (CIV) 90’ | EBOUE (CIV) 62’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 10. jun 21:00 AOL Arena, Hamburg

Srbija i Crna Gora Holandija 0:1 (0:1) Grupa C
  ROBBEN 17’    
žuti karton: STANKOVIĆ (SCG) 34’ | KOROMAN (SCG) 64’ | DRAGUTINOVIĆ (SCG) 82’ | GAVRANČIĆ (SCG) 89’ | V.BRONCKHORST (NED) 56’ | HEITINGA (NED) 85’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 11. jun 15:00 Central stadion, Lajpcig

Meksiko Iran 3:1 (1:1) Grupa D
O. BRAVO 28’, 76’ Y.GOLMOHAMMADI 36’    
A. NAELSON 79’      
žuti karton: G. TORRADO (MEX) 18’ | C. SALCIDO (MEX) 91’ | J.NEKOUNAM (IRN) 55’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 11. jun 18:00 Franken stadion, Nirnberg

Angola Portugalija 0:1 (0:1) Grupa D
  PAULETA 4’    
žuti karton: JAMBA (ANG) 28’ | LOCÓ (ANG) 45’ | ANDRÉ MACANGA (ANG) 52’ | N.VALENTE (POR) 79’ | C.RONALDO (POR) 26’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 11. jun 21:00 Rajn Energi stadion, Keln

Australija Japan 3:1 (0:1) Grupa F
CAHILL 84’, 89’ NAKAMURA 26’    
ALOISI 90’      
žuti karton: GRELLA (AUS) 33’ | MOORE (AUS) 58’ | CAHILL (AUS) 69’ | ALOISI (AUS) 78’ | MONIWA (JPN) 68’ | MIYAMOTO (JPN) 31’ | TAKAHARA (JPN) 40’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 12. jun 15:00 Fric Valter stadion, Kajzerslautern

SAD Češka 0:3 (0:2) Grupa E
  KOLLER 5’    
  ROSICKY 36’, 76’    
žuti karton: ONYEWU (USA) 5’ | REYNA (USA) 60’ | GRYGERA (CZE) 88’ | ROSICKY (CZE) 81’ | LOKVENC (CZE) 59’ | ROZEHNAL (CZE) 16’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 12. jun 18:00 Veltins Arena, Gelzenkirhen

Italija Gana 2:0 (1:0) Grupa E
PIRLO 40’      
IAQUINTA 83’      
žuti karton: DE ROSSI (ITA) 10’ | CAMORANESI (ITA) 62’ | IAQUINTA (ITA) 88’ | GYAN (GHA) 65’ | MUNTARI (GHA) 41’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 12. jun 21:00 AVD Arena, Hanover

Južna Koreja Togo 2:1 (0:1) Grupa G
CHUNSOO 54’ MOHAMED 31’    
JUNGHWAN 72’      
žuti karton: YOUNGCHUL (KOR) 41’ | CHUNSOO (KOR) 51’ | ABALO (TOG) 23’ | TCHANGAI (TOG) 90’ | ROMAO (TOG) 24’
crveni karton: ABALO (TOG) 53’
mesto i vreme odigravanja: 13. jun 15:00 Komercbank Arena, Frankfurt na Majni

Francuska Švajcarska 0:0 (0:0) Grupa G
žuti karton: ABIDAL (FRA) 64’ | ZIDANE (FRA) 72’ | SAGNOL (FRA) 90’ | MAGNIN (SUI) 42’ | CABANAS (SUI) 72’ | FREI (SUI) 90’ | STRELLER (SUI) 45’ | DEGEN (SUI) 56’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 13. jun 18:00 Gotlib Dajmler stadion, Štutgart

Brazil Hrvatska 1:0 (1:0) Grupa F
KAKÁ 44’      
žuti karton: EMERSON (BRA) 42’ | KOVAČ (CRO) 67’ | TUDOR (CRO) 90’ | KOVAČ (CRO) 32’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 13. jun 21:00 Olimpijski stadion, Berlin

Španija Ukrajina 4:0 (2:0) Grupa H
XABI ALONSO 13’      
VILLA 17’, 48’ p      
TORRES 81’      
žuti karton: YESERSKYY (UKR) 53’ | RUSOL (UKR) 17’
crveni karton: VASHCHUK (UKR) 47’
mesto i vreme odigravanja: 14. jun 15:00 Central stadion, Lajpcig

Tunis Saudijska Arabija 2:2 (1:0) Grupa H
JAZIRI 23’ YASSER 57’    
JAIDI 90’ ALJABER 84’    
žuti karton: HAGGUI (TUN) 35’ | BOUAZIZI (TUN) 36’ | CHEDLI (TUN) 65’ | CHIKHAOUI (TUN) 79’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 14. jun 18:00 Alianc Arena, Minhen

Nemačka Poljska 1:0 (0:0) Grupa A
NEUVILLE 90’      
žuti karton: BALLACK (GER) 58’ | ODONKOR (GER) 68’ | METZELDER (GER) 70’ | BORUC (POL) 89’ | SOBOLEWSKI (POL) 28’ | KRZYNOWEK (POL) 3’
crveni karton: SOBOLEWSKI (POL) 75’
mesto i vreme odigravanja: 14. jun 21:00 Vestfalen, Dortmund

Ekvador Kostarika 3:0 (1:0) Grupa A
C.TENORIO 8’      
A.DELGADO 54’      
I.KAVIEDES 90’      
žuti karton: S.CASTILLO (ECU) 44’ | U.DE LA CRUZ (ECU) 54’ | C.MORA (ECU) 60’ | MARIN L. (CRC) 10’ | SOLIS M. (CRC) 28’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 15. jun 15:00 AOL Arena, Hamburg

Engleska Trinidad i Tobago 2:0 (0:0) Grupa B
CROUCH 83’      
GERRARD 90’      
žuti karton: LAMPARD (ENG) 64’ | HISLOP (TRI) 47’ | GRAY (TRI) 56’ | WHITLEY (TRI) 19’ | JONES (TRI) 45’ | THEOBALD (TRI) 18’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 15. jun 18:00 Franken stadion, Nirnberg

Švedska Paragvaj 1:0 (0:0) Grupa B
LJUNGBERG 89’      
žuti karton: LINDEROTH (SWE) 14’ | LUČIĆ (SWE) 48’ | ALLBÄCK (SWE) 60’ | BARRETO (PAR) 85’ | ACUÑA (PAR) 51’ | PAREDES (PAR) 74’ | CAÑIZA (PAR) 3’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 15. jun 21:00 Olimpijski stadion, Berlin

Argentina Srbija i Crna Gora 6:0 (3:0) Grupa C
RODRIGUEZ 6’, 41’      
CAMBIASSO 31’      
CRESPO 78’      
TEVEZ 84’      
MESSI 88’      
žuti karton: CRESPO (ARG) 36’ | KOROMAN (SCG) 7’ | NADJ (SCG) 27’ | KRSTAJIĆ (SCG) 42’
crveni karton: KEŽMAN (SCG) 65’
mesto i vreme odigravanja: 16. jun 15:00 Veltins Arena, Gelzenkirhen

Holandija Obala Slonovače 2:1 (2:1) Grupa C
V.PERSIE 23’ KONE B. 38’    
V.NISTELROOY 27’      
žuti karton: ROBBEN (NED) 34’ | MATHIJSEN (NED) 35’ | V.BOMMEL (NED) 58’ | LANDZAAT (NED) 90’ | BOKA (CIV) 66’ | ZOKORA (CIV) 25’ | DROGBA (CIV) 41’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 16. jun 18:00 Gotlib Dajmler stadion, Štutgart

Meksiko Angola 0:0 (0:0) Grupa D
žuti karton: G. PINEDA (MEX) 59’ | JOÃO RICARDO (ANG) 86’ | ANDRÉ MACANGA (ANG) 44’ | ZÉ KALANGA (ANG) 50’ | DELGADO (ANG) 13’
crveni karton: ANDRÉ MACANGA (ANG) 79’
mesto i vreme odigravanja: 16. jun 21:00 AVD Arena, Hanover

Portugalija Iran 2:0 (0:0) Grupa D
DECO 63’      
C.RONALDO 80’ p      
žuti karton: PAULETA (POR) 4’ | DECO (POR) 48’ | COSTINHA (POR) 61’ | Y.GOLMOHAMMADI (IRN) 88’ | J.NEKOUNAM (IRN) 20’ | H.KAEBI (IRN) 73’ | M.MADANCHI (IRN) 32’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 17. jun 15:00 Komercbank Arena, Frankfurt na Majni

Češka Gana 0:2 (0:1) Grupa E
  GYAN 2’    
  MUNTARI 82’    
žuti karton: LOKVENC (CZE) 49’ | GYAN (GHA) 66’ | ESSIEN (GHA) 37’ | BOATENG (GHA) 75’ | MUNTARI (GHA) 84’ | MOHAMED Habib (GHA) 90’ | ADDO (GHA) 18’
crveni karton: UJFALUSI (CZE) 65’
mesto i vreme odigravanja: 17. jun 18:00 Rajn Energi stadion, Keln

Italija SAD 1:1 (1:1) Grupa E
GILARDINO 22’ ZACCARDO 27’ ag    
žuti karton: TOTTI (ITA) 5’ | ZAMBROTTA (ITA) 70’ | POPE (USA) 21’
crveni karton: DE ROSSI (ITA) 28’ | MASTROENI (USA) 45’ | POPE (USA) 47’
mesto i vreme odigravanja: 17. jun 21:00 Fric Valter stadion, Kajzerslautern

Japan Hrvatska 0:0 (0:0) Grupa F
žuti karton: MIYAMOTO (JPN) 21’ | KAWAGUCHI (JPN) 42’ | ALEX (JPN) 72’ | SRNA (CRO) 69’ | KOVAČ (CRO) 32’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 18. jun 15:00 Franken stadion, Nirnberg

Brazil Australija 2:0 (0:0) Grupa F
ADRIANO 49’      
FRED 90’      
žuti karton: CAFU (BRA) 29’ | RONALDO (BRA) 31’ | ROBINHO (BRA) 83’ | CULINA (AUS) 39’ | EMERTON (AUS) 13’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 18. jun 18:00 Alianc Arena, Minhen

Francuska Južna Koreja 1:1 (1:0) Grupa G
HENRY 9’ JISUNG 81’    
žuti karton: ABIDAL (FRA) 79’ | ZIDANE (FRA) 85’ | DONGJIN (KOR) 29’ | HO (KOR) 11’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 18. jun 21:00 Central stadion, Lajpcig

Togo Švajcarska 0:2 (0:1) Grupa G
  FREI 16’    
  BARNETTA 88’    
žuti karton: SALIFOU (TOG) 45’ | ADEBAYOR (TOG) 47’ | ROMAO (TOG) 53’ | VOGEL (SUI) 90’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 19. jun 15:00 Vestfalen, Dortmund

Saudijska Arabija Ukrajina 0:4 (0:2) Grupa H
  RUSOL 4’    
  REBROV 36’    
  SHEVCHENKO 46’    
  KALINICHENKO 84’    
žuti karton: DOKHI (KSA) 41’ | OMAR (KSA) 57’ | KARIRI (KSA) 73’ | NESMACHNYI (UKR) 22’ | KALINICHENKO (UKR) 77’ | SVIDERSKYY (UKR) 89’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 19. jun 18:00 AOL Arena, Hamburg

Španija Tunis 3:1 (0:1) Grupa H
RAUL 71’ MNARI 8’    
TORRES 76’, 90’ p      
žuti karton: PUYOL (ESP) 30’ | FABREGAS (ESP) 89’ | JAZIRI (TUN) 85’ | TRABELSI (TUN) 40’ | GUEMAMDIA (TUN) 80’ | MNARI (TUN) 90’ | JAIDI (TUN) 70’ | AYARI (TUN) 32’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 19. jun 21:00 Gotlib Dajmler stadion, Štutgart

Ekvador Nemačka 0:3 (0:2) Grupa A
  KLOSE 4’, 44’    
  PODOLSKI 57’    
žuti karton: A.VALENCIA (ECU) 52’ | BOROWSKI (GER) 75’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 20. jun 16:00 Olimpijski stadion, Berlin

Kostarika Poljska 1:2 (1:1) Grupa A
GOMEZ R. 25’ BOSACKI 33’, 66’    
žuti karton: UMAÑA M. (CRC) 17’ | GOMEZ R. (CRC) 45’ | MARIN L. (CRC) 45’ | BADILLA G. (CRC) 56’ | GONZALEZ L. (CRC) 76’ | BORUC (POL) 90’ | BASZCZYNSKI (POL) 60’ | BAK (POL) 24’ | ZEWLAKOW (POL) 29’ | RADOMSKI (POL) 18’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 20. jun 16:00 AVD Arena, Hanover

Švedska Engleska 2:2 (0:1) Grupa B
ALLBÄCK 51’ COLE J 34’    
LARSSON 90’ GERRARD 85’    
žuti karton: ALEXANDERSSON (SWE) 83’ | LJUNGBERG (SWE) 87’ | HARGREAVES (ENG) 76’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 20. jun 21:00 Rajn Energi stadion, Keln

Paragvaj Trinidad i Tobago 2:0 (1:0) Grupa B
SANCHO 25’ ag      
CUEVAS 86’      
žuti karton: PAREDES (PAR) 30’ | DOS SANTOS (PAR) 54’ | SANCHO (TRI) 45’ | WHITLEY (TRI) 48’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 20. jun 21:00 Fric Valter stadion, Kajzerslautern

Portugalija Meksiko 2:1 (2:1) Grupa D
MANICHE 6’ F. FONSECA 29’    
SIMÃO 24’ p      
žuti karton: MIGUEL (POR) 26’ | MANICHE (POR) 69’ | BOA MORTE (POR) 88’ | NUNO GOMES (POR) 90’ | R. MARQUEZ (MEX) 65’ | A. NAELSON (MEX) 87’ | F. J. RODRIGUEZ (MEX) 22’ | L. PEREZ (MEX) 27’
crveni karton: L. PEREZ (MEX) 61’
mesto i vreme odigravanja: 21. jun 16:00 Veltins Arena, Gelzenkirhen

Iran Angola 1:1 (0:0) Grupa D
S.BAKHTIARIZADEH 75’ FLÁVIO 60’    
žuti karton: M.MADANCHI (IRN) 37’ | A.TIMOTIAN (IRN) 55’ | F.ZANDI (IRN) 90’ | MENDONCA (ANG) 45’ | ZÉ KALANGA (ANG) 67’ | LOCÓ (ANG) 22’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 21. jun 16:00 Central stadion, Lajpcig

Holandija Argentina 0:0 (0:0) Grupa C
žuti karton: KUYT (NED) 28’ | OOIJER (NED) 42’ | DE CLER (NED) 48’ | CAMBIASSO (ARG) 57’ | MASCHERANO (ARG) 90’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 21. jun 21:00 Komercbank Arena, Frankfurt na Majni

Obala Slonovače Srbija i Crna Gora 3:2 (1:2) Grupa C
DINDANE 37’ p, 67’ ŽIGIĆ 10’    
KALOU 86’ p ILIĆ 20’    
žuti karton: KEITA (CIV) 33’ | DOMORAUD (CIV) 41’ | DINDANE (CIV) 43’ | DULJAJ (SCG) 37’ | GAVRANČIĆ (SCG) 57’ | DUDIĆ (SCG) 35’ | NADJ (SCG) 17’
crveni karton: DOMORAUD (CIV) 90’ | NADJ (SCG) 45’
mesto i vreme odigravanja: 21. jun 21:00 Alianc Arena, Minhen

Češka Italija 0:2 (0:1) Grupa E
  MATERAZZI 26’    
  INZAGHI 87’    
žuti karton: POLAK (CZE) 35’ | GATTUSO (ITA) 31’
crveni karton: POLAK (CZE) 47’
mesto i vreme odigravanja: 22. jun 16:00 AOL Arena, Hamburg

Gana SAD 2:1 (2:1) Grupa E
DRAMANI Haminu 22’ DEMPSEY 43’    
APPIAH 45’ p      
žuti karton: ESSIEN (GHA) 5’ | SHILLA (GHA) 32’ | MENSAH (GHA) 81’ | APPIAH (GHA) 90’ | LEWIS (USA) 7’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 22. jun 16:00 Franken stadion, Nirnberg

Japan Brazil 1:4 (1:1) Grupa F
TAMADA 34’ RONALDO 45’, 81’    
  JUNINHO 53’    
  GILBERTO 59’    
žuti karton: NAKAZAWA (JPN) 40’ | GILBERTO (BRA) 44’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 22. jun 21:00 Vestfalen, Dortmund

Hrvatska Australija 2:2 (1:1) Grupa F
SRNA 2’ MOORE 38’ p    
KOVAČ 56’ KEWELL 79’    
žuti karton: ŠIMIĆ (CRO) 32’ | TUDOR (CRO) 38’ | PLETIKOSA (CRO) 70’ | SIMUNIC (CRO) 90’ | EMERTON (AUS) 81’
crveni karton: ŠIMIĆ (CRO) 85’ | SIMUNIC (CRO) 90’ | EMERTON (AUS) 87’
mesto i vreme odigravanja: 22. jun 21:00 Gotlib Dajmler stadion, Štutgart

Saudijska Arabija Španija 0:1 (0:1) Grupa H
  JUANITO 36’    
žuti karton: ALJABER (KSA) 27’ | N. ALTEMYAT (KSA) 77’ | MARCHENA (ESP) 75’ | ALBELDA (ESP) 30’ | REYES (ESP) 35’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 23. jun 16:00 Fric Valter stadion, Kajzerslautern

Ukrajina Tunis 1:0 (0:0) Grupa H
SHEVCHENKO 70’ p      
žuti karton: SVIDERSKYY (UKR) 18’ | SHELAYEV (UKR) 47’ | TYMOSCHUK (UKR) 61’ | RUSOL (UKR) 65’ | JAZIRI (TUN) 9’ | BOUAZIZI (TUN) 43’ | JAIDI (TUN) 90’
crveni karton: JAZIRI (TUN) 45’
mesto i vreme odigravanja: 23. jun 16:00 Olimpijski stadion, Berlin

Togo Francuska 0:2 (0:0) Grupa G
  VIEIRA 55’    
  HENRY 61’    
žuti karton: AZIAWONOU (TOG) 38’ | MAMAM (TOG) 44’ | SALIFOU (TOG) 88’ | MAKELELE (FRA) 30’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 23. jun 21:00 Rajn Energi stadion, Keln

Švajcarska Južna Koreja 2:0 (1:0) Grupa G
SENDEROS 23’      
FREI 77’      
žuti karton: SENDEROS (SUI) 43’ | YAKIN (SUI) 55’ | WICKY (SUI) 69’ | SPYCHER (SUI) 82’ | DJOUROU (SUI) 90’ | JINCHEUL (KOR) 78’ | JINKYU (KOR) 37’ | JUNGHWAN (KOR) 78’ | CHUYOUNG (KOR) 23’ | CHUNSOO (KOR) 80’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 23. jun 21:00 AVD Arena, Hanover

Nemačka Švedska 2:0 (2:0) Osmina finala
PODOLSKI 4’, 12’      
žuti karton: FRINGS (GER) 27’ | LUČIĆ (SWE) 28’ | JONSON (SWE) 48’ | ALLBÄCK (SWE) 78’
crveni karton: LUČIĆ (SWE) 35’
mesto i vreme odigravanja: 24. jun 17:00 Alianc Arena, Minhen

Argentina Meksiko 2:1 (1:1, 1:1) Osmina finala
CRESPO 10’ R. MARQUEZ 6’    
RODRIGUEZ 98’      
žuti karton: HEINZE (ARG) 45’ | SORIN (ARG) 112’ | R. MARQUEZ (MEX) 70’ | G. TORRADO (MEX) 118’ | J.A. CASTRO (MEX) 82’ | F. FONSECA (MEX) 119’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 24. jun 21:00 Central stadion, Lajpcig

Engleska Ekvador 1:0 (0:0) Osmina finala
BECKHAM 60’      
žuti karton: TERRY (ENG) 18’ | ROBINSON (ENG) 78’ | CARRAGHER (ENG) 82’ | U.DE LA CRUZ (ECU) 67’ | A.VALENCIA (ECU) 24’ | C.TENORIO (ECU) 37’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 25. jun 17:00 Gotlib Dajmler stadion, Štutgart

Portugalija Holandija 1:0 (1:0) Osmina finala
MANICHE 23’      
žuti karton: MANICHE (POR) 20’ | COSTINHA (POR) 31’ | PETIT (POR) 50’ | FIGO (POR) 60’ | DECO (POR) 73’ | RICARDO (POR) 76’ | N.VALENTE (POR) 76’ | BOULAHROUZ (NED) 7’ | V.BRONCKHORST (NED) 59’ | VAN DER VAART (NED) 74’ | V.BOMMEL (NED) 2’ | SNEIJDER (NED) 73’
crveni karton: COSTINHA (POR) 45’ | DECO (POR) 78’ | BOULAHROUZ (NED) 63’ | V.BRONCKHORST (NED) 90’
mesto i vreme odigravanja: 25. jun 21:00 Franken stadion, Nirnberg

Italija Australija 1:0 (0:0) Osmina finala
TOTTI 90’ p      
žuti karton: GROSSO (ITA) 29’ | GATTUSO (ITA) 89’ | ZAMBROTTA (ITA) 90’ | CAHILL (AUS) 49’ | GRELLA (AUS) 23’ | WILKSHIRE (AUS) 61’
crveni karton: MATERAZZI (ITA) 50’
mesto i vreme odigravanja: 26. jun 17:00 Fric Valter stadion, Kajzerslautern

Švajcarska Ukrajina 0:3 (0:0, 0:0, 0:0) Osmina finala
žuti karton: BARNETTA (SUI) 59’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 26. jun 21:00 Rajn Energi stadion, Keln

Brazil Gana 3:0 (2:0) Osmina finala
RONALDO 5’      
ADRIANO 45’      
ZÉ ROBERTO 84’      
žuti karton: ADRIANO (BRA) 13’ | JUAN (BRA) 44’ | GYAN (GHA) 48’ | APPIAH (GHA) 7’ | MUNTARI (GHA) 11’ | PANTSIL (GHA) 29’ | ADDO (GHA) 38’
crveni karton: GYAN (GHA) 81’
mesto i vreme odigravanja: 27. jun 17:00 Vestfalen, Dortmund

Španija Francuska 1:3 (1:1) Osmina finala
VILLA 28’ p RIBERY 41’    
  VIEIRA 83’    
  ZIDANE 90’    
žuti karton: PUYOL (ESP) 82’ | VIEIRA (FRA) 68’ | ZIDANE (FRA) 90’ | RIBERY (FRA) 87’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 27. jun 21:00 AVD Arena, Hanover

Nemačka Argentina 5:3 (1:1, 1:1, 0:0) Četvrtfinale
KLOSE 80’ AYALA 49’    
žuti karton: PODOLSKI (GER) 3’ | ODONKOR (GER) 90’ | FRIEDRICH (GER) 114’ | SORIN (ARG) 46’ | MASCHERANO (ARG) 60’ | RODRIGUEZ (ARG) 88’ | CRUZ (ARG) 95’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 30. jun 17:00 Olimpijski stadion, Berlin

Italija Ukrajina 3:0 (1:0) Četvrtfinale
ZAMBROTTA 6’      
TONI 59’, 69’      
žuti karton: MILEVSKYI (UKR) 67’ | KALINICHENKO (UKR) 21’ | SVIDERSKYY (UKR) 16’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 30. jun 21:00 AOL Arena, Hamburg

Engleska Portugalija 1:3 (0:0, 0:0, 0:0) Četvrtfinale
žuti karton: TERRY (ENG) 30’ | HARGREAVES (ENG) 107’ | PETIT (POR) 44’ | R.CARVALHO (POR) 111’
crveni karton: ROONEY (ENG) 62’
mesto i vreme odigravanja: 1. jul 17:00 Veltins Arena, Gelzenkirhen

Brazil Francuska 0:1 (0:0) Četvrtfinale
  HENRY 57’    
žuti karton: CAFU (BRA) 25’ | RONALDO (BRA) 45’ | JUAN (BRA) 45’ | LÚCIO (BRA) 75’ | SAHA (FRA) 87’ | THURAM (FRA) 88’ | SAGNOL (FRA) 74’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 1. jul 21:00 Komercbank Arena, Frankfurt na Majni

Nemačka Italija 0:2 (0:0, 0:0) Polufinale
  GROSSO 119’    
  DEL PIERO 120’    
žuti karton: BOROWSKI (GER) 40’ | METZELDER (GER) 56’ | CAMORANESI (ITA) 90’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 4. jul 21:00 Vestfalen, Dortmund

Portugalija Francuska 0:1 (0:1) Polufinale
  ZIDANE 33’ p    
žuti karton: R.CARVALHO (POR) 83’ | SAHA (FRA) 87’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 5. jul 21:00 Alianc Arena, Minhen

Nemačka Portugalija 3:1 (0:0) Za treće mesto
SCHWEINSTEIGER 56’, 78’ NUNO GOMES 88’    
PETIT 60’ ag      
žuti karton: FRINGS (GER) 7’ | SCHWEINSTEIGER (GER) 78’ | P.FERREIRA (POR) 60’ | R. COSTA (POR) 24’ | COSTINHA (POR) 33’
crveni karton: /
mesto i vreme odigravanja: 8. jul 21:00 Gotlib Dajmler stadion, Štutgart

Italija Francuska 6:4 (1:1, 1:1, 1:1) Finale
MATERAZZI 19’ ZIDANE 7’ p    
žuti karton: ZAMBROTTA (ITA) 5’ | MAKELELE (FRA) 76’ | MALOUDA (FRA) 111’ | SAGNOL (FRA) 12’
crveni karton: ZIDANE (FRA) 110’
mesto i vreme odigravanja: 9. jul 20:00 Olimpijski stadion, Berlin
Šta je RSS?

VESTI

Arena

REZULTATI UŽIVO

  • Italy - France | 1:1 sportska kladionica lavovi - lavovi.com