Dobrodošli
Zajedno ćemo pratiti meč između Kolubare i Partizana u okviru 10. kola Mozzarbet Superlige.

Meč počinje u 18 časova.
Kraj – 1:5
Neće biti nadoknade vremena, što odgovara i jednima i drugima. Partizan je ubedljivo slavio u meču 10. kola rezultatom 5:1.
84‘ Svi čekaju kraj
Konačan ishod je poznat, a pitanje je da li će biti i nadoknade. Nijedna strana ne zapinje previše, crno-beli igraju koliko im je potrebno.
74‘ Šta se upravo desilo?
Odlučio je Petrić da na 16 minuta do kraja regularnog dela izvrši i poslednju izmenu i umesto kapitena Uroševića u igru uvede Zlatana Šehovića.

Urošević je krenuo da skida traku i da je da Ljubomiru Fejsi, a stekao se utisak da ju je ovaj odbio nakon čega je ona završila na ruci Marka Živkovića.
68‘ Menja Petrić ponovo
Fuseni Dijabate izlazi, a umesto njega je na terenu Nikola Terzić. Žalio se Menig pre ove izmene na povredu, ali ipak neće on izaći iz igre.

64‘ Preti i Kolubara
Kadrić je u šesnaestercu Partizana pronašao Ilića koji šutira iz okreta, ali lopta ide visoko preko gola.

Lepo su iskombinovali dvojica rezervista i posle dugo vremena neka dešavanja ispred gola Popovića.
61‘ Trostruka izmena kod Partizana
Samed Baždar ulazi umesto Kristijana Belića, Patrik Andrade menja Bibarsa Natha, dok je u igri i Ljubomir Fejsa. Izašao je Rikardo Gomeš.

Na drugoj strani je izašao Ante Vukušić koji se pre nekoliko minuta žalio na povredu. Zamenio ga je Kadrić.
58‘ Neodlučan je Dijabate
Umesto da šutne, ulazi u nepotrebne driblinge. Odložio mu je loptu Rikardo i imao je priliku Dijabate za udarac, ali je umesto toga odlučio da krene u sredinu i naposletku je izblokiran.
52‘ "Petarda" Partizana
Fenomenalni dupli pas Gomeša i Holanđanina. Duga lopta iz poslednje linije je stigla do Meniga, ovaj petom odigrava do Gomeša koji mu je odmah vraća.

Izbio je Menig na ivicu šesnaesterca i uputio udarac koji nije bio previše jak, ali dovoljno dobar za peti gol crno-belih.
46‘ Počelo je drugo poluvreme
Trostruka izmena kod Kolubare. Sadiković je umesto Nikolića na terenu, Ilić je zamenio Miloša Đokića, dok je Ćorković dobio priliku umesto Petronijevića.
Poluvreme – 1:4

Poluvreme – 1:1
44‘ Na stadionu je i Vladan Milojević
Bivši trener Crvene zvezde u Lazarevcu posmatra svog sina Nemanju, a imao je šta i da vidi nakon što je upravo on u osmom minutu postigao gol za izjednačenje.

U nastavku je imao manje sreće.

38‘ Het-trik Gomeša!
Sada je 4:1 za Partizan. Sjajno su po desnom boku kombinovali Dijabate i Živković, a nekadašnji član Vojvodine je uputio centaršut koji je pronašao Rikarda na drugoj stativi.

Gomešu je ostalo samo da se "pokloni" i stigne do het-trika u prvom poluvremenu.
29‘ Veliki promašaj Rikarda
Imao je priliku napadač Partizana za het-trik. Ostao je sam ispred protivničkog golmana nakon pasa Natha, ali šalje loptu visoko iznad gola.

Pre toga je Dijabate je hvatao volej nakon centaršuta Meniga, ali Stanivuković brani.
32‘ Goleada u Lazarevcu – 1:3
Urošević je pogodio prečku nakon što je loptu udario glavom, jedan od igrača Kolubare je nakon toga pokušao da je izbaci.

Ipak, prosledio ju je do Natha koji ne promašuje iz neposredne blizine.
18' Rikardoooooo – 1:2
Novi gol napadača sa Zelenortskih ostrva. Jednim potezom je izbacio odbranu protivnika.

Dodao mu je Kvinsi Menig
10‘ Ništa od ofsajda
Gol važi, Milojević je bio u dozvoljenoj poziciji. Igra se ponovo.
VAR proverava
Da li je Milojević bio u ofsajdu. Sud o tome će dati u VAR sobi.
8‘ Kolubara izjednačila – 1:1
Nije dugo trajala radost Partiznana. Centaršut je pronašao Vukušića skroz na drugoj strani šesnaesterca.

Hrvatski napadač pronalazi Nemaju Milojevića neposredno ispred gola, a ovaj ne promašuje.
2‘ Goooooool!
Sjajan početak Partizana u Lazarevcu. Belić je oduzeo loptu protivniku i dodao je Rikardu koji se okreće i šalje loptu uz stativu u gol.
1‘ Meč je počeo
Meč uskoro počinje
Igrači su na terenu i meč bi svakog časa trebalo da počne.
Kolubara: Stanivuković – Marjanović, Bakić, Kočović – Janković, Nikolić, Milojević, Petronijević – Đokić, Filipović – Vukušić

Partizan: Popović – Živković, Marković, Vujačić, Urošević – Traore, Belić – Dijabate, Natho, Menig – Rikardo
10. kolo: Kolubara – Partizan 1:5
Fudbaleri Partizana savladali su Kolubaru rezultatom 5:1 u meču desetog kola domaćeg šampionata.