4. kolo: Novi Pazar – Partizan 1:0 (1:0)

Fudbaleri Novog Pazara savladali su Partizan u 4. kolu MozzartBet Superlige Srbije rezultatom 1:0 (1:0).

Dobro došli!
Zajedno ćemo ispratiti dešavanja iz Novog Pazara gde u 4. kolu Superlige Srbije gostuje Partizan.

Budite uz B92.net!
Kraj utakmice!
Novi Pazar je upisao prve bodove u novoj sezoni i više neće biti poslednjeplasirani tim na tabeli.

Partizanova dubioza je nastavljena i nema izgleda da će se zaustaviti.
90' Igraće se još četiri minuta nadoknade vremena
Partizan u poslednjih par minuta pokušava da dođe makar do boda.
86' Sve je manje vremena za anemični Partizan
Novi Pazar, reklo bi se, rutinski odrađuje posao.
82' Valja istaći da Periša Pešukić igra sjajnu utakmicu
Iz Partizana je odbačen i označen kao loš desni bek, a sada mu crnogorski fudbaler zatvara sve prolaze ka golu još jednom bivšem članu crno-belih, Filipu Kljajiću.

77' Pokušaj Rikarda Gomeša
Dupli pas sa Baždarom, ali Kljajić lako to brani.

Prvi pokušaj Partizana posle dugo vremena...

73' Domaći propuštaju šanse da reše meč
Dobru priliku sada je imao Mijić, ali drugog gola nema.

Partizan, sa druge strane, potpuno je nemoćan.
70' Bez ideje, bez kreacije, bez sredine terena
Tako izgleda Partizan 20 minuta pre kraja meča.

Istina je da ima igrača manje, ali Novi Pazar se ni ne trudi da brojčano nadmoćniji napadne.
65' Ponovo Fuseni Dijabate pokušava
Jedini je raspoložen u ekipi Partizana, ali ne uspeva sam da promrda saigrače.
61' Dijabate je uneo nešto više živosti
Međutim, to za sada nije dovoljno da se bilo šta promeni.
58' Partizan potpuno nemoćan
Apsolutno nikakve ideje nema u napadu crno-belih, a izlaskom Natha iz igre još je manje kreativnih igrača u ekipi.
52' Pokušavaju igrači Partizana
Andrade, pa Menig, ali previše je igrača Novog Pazara u kaznenom prostoru

Oba pokušaja su izblokirana.

Partizan pritiska sa igračem manje.
49' Dobra prilika za Novi Pazar!
Odličan napad po levoj strani i lopta na Ergelaša koji je pokušao petom, ali je Stevanović odbranio.
Nastavljena je utakmica
Stolica je napravio dve promene i u igri su sada Dijabate i Belić.

Izašli su Natho i Petković.
Kraj prvog poluvremena
Užasan meč za Partizan koji tone sve dublje, a o čemu smo već pisali dan ranije u autorskom tekstu.

Novi Pazar, pak, na putu je da osvoji prvi bod ili bodove u ovoj sezoni.
43' Natho je imao slobodan udarac sa oko 17 metara
I izveo ga je veoma loše, šutiravši preko gola.
Evo kako je Novi Pazar poveo, a Saničanin dobio isključenje:
36' Stativa! Umalo 2:0 za Novi Pazar
Skandalozno lošu odbranu Partizana Miloš Mijić je promešao sa velikom lakoćom.

Uspeo je da šutira okružen četvoricom igrača i pogodio stativu gola Nemanje Stevanovića.
28' Partizan i sa igračem manje ima posed lopte
Ali, to mu ništa ne znači, jer tim Vladimira Gaćinovića dobro stoji u bloku.
24' GOOOOOL!
Mijić je bio veoma siguran sa 11 metara i Novi Pazar vodi!

Partizan će još 70 minuta igrati sa igračem manje.
22' Penal za Novi Pazar, crveni za Partizan!
Saničanin je oborio Majdovca i Ivković ovog puta pokazuje na "belu tačku"!

Saničanin dobija crveni karton i već sada ide u svlačionicu!
20' Novi Pazar traži penal!
Majdovac je bio u kontaktu u kaznenom prostoru, ali Ivković pokazuje da nema penala.

Domaći su veoma burno reagovali, pa je neko sa njihove klupe isključen.
18' Rikardo u dobroj situaciji
Natho ga je proigrao i ubacio u šansu koju napadač Partizana nije iskoristio.

Levom nogom šutirao je pored desne stative.
16' Majdovac je prevario Saničanina
I dobio ruku u lice, zbog čega štoperu Partizana ide prvi žuti karton.
12' Rikardo Gomeš je pokušao posle kornera
Veoma lak posao za Kljajića.
10' Partizan ima loptu u posedu
Međutim, Novi Pazar izlazi na visoki presing i tu se Beograđani ne snalaze najbolje.
5' Menig je pokušao sa oko 20 metara
Dobro brani Filip Kljajić, bivši golman crno-belih.

Inače, ovo je bio prvi šut u okvir gola Partizana još od 2. kola šampionata.
Meč će se igrati bez prisustva publike
Zbog kazne Novog Pazara iz prethodne sezone.
Utakmica je počela!
Domaći u tradicionalnoj plavo-beloj kombinaciji, gosti iz Beograda u rezervnoj crnoj opremi.