30. kolo: Čukarički - Partizan 0:0

Fudbaleri Čukaričkog i Partizana odigrali su meč bez golova u 30. kolu Superlige Srbije.

Dobrodošli!
Vreme je za meč poslednjeg, 30. kola Superlige, Čukarički - Partizan.
Kraj meča!
Susret je završen bez golova.

Partizan je imao daleko više šansi, ali ostalo je 0:0.

Crno-beli će u subotu u večiti debi na stadionu "Rajko Mitić" ući sa dva boda zaostatka za liderom, Crvenom zvezdom.
90+7 Opet Rikardo, šansa
Nije imao sreće Rikardo. nadskočio je Jojić Stevanovića, Rikrardo je za malo promašio!
90+4 Rikardo, propala prilika
Centaršut Živkovića, Rikardo je pokušao glavom, Mićovih hvata loptu!
90' Počela nadoknada vremena
Igraće se još pet minuta.
86' Menig, sjajni Mićović
Nova velika prilika za goste, šutirao je Menig sa 18 metara, ali je Mićović sjajno odbranio.
85' Prilika za Rikarda!
Centaršut sa desne strane, odličan skok Rikarda, zahvatio je loptu glavom, ona je otišla za malo iznad prečke!

83' Traljav šut Rikarda
Pokušaj napadača Partizana sa 17 metara, lopta je otišla bar tri metra od desne stative...
80' Dve izmene i kod Čukaričkog
Izašli su Bojan Kovačević i Marko Rakonjac, u igri su Uroš Drezgić i Mihajlo Spasojević.
79' Izašao Vujačić
Van terena morao je Igor Vujačić, umesto njega u timu Partizana sada je Siniša Saničanin.
76' Pokušao i Rakonjac
Udarac Rakonjca sa 20 metara, lak posao za golmana Partizana Nemanju Stevanovića.
68' Dvostruka izmena kod crno-belih
Stanojević vrši dvostruku izmenu, izašli su Natho i Miljković, ušli Lazar Marković i Marko Živković.
66' Izmena i kod "brđana"
Izašao je u timu Čukaričkog Stefan Čolović, na terenu je Milan Savić.
65' Rikardo glavom, ništa
Centaršut Meniga sa desne strane, skok Rikarda i udarac glavom...

Lopta je otišla preko gola Čukaričkog.
65' Požuteo i Jović
Tek što je ušao u igru žuti karton je dobio i igrač Partizana Nemanja Jović.

Nagazio je Mijailovića...
59' Izmena u Partizanu
Nikola Terzić je završio meč u ekipi Partizana. Ušao je Nemanja Jović.

56' Prečka spasla Partizan!
Ibrahima Ndijae je sjajno šutirao iz okreta sa 20 metara, lopta je pogodila prečku!

Velika sreća za Partizan.
50' Šut Jojića
Gužva pred golom "brđana" posle dugog napada Partizana. Mijailović je nekako izbio loptu, potom je Natho dodao do Jojića koji je šutirao sa distance, ali za malo kraj desne stative.
47' Šansa za Čukarički!
Lukić je imao odličnu priliku za Čukarički.

Šutirao je sa desetak metara, doduše ne tako jako, lopta je pogodila Miletića i otišla u kroner.
Krenulo je drugo poluvreme
Poluvreme: Nema golova
Završen je prvi deo meča na Banovom brdu.

Partizan daleko opasniji i konkretniji, Čukarički bez prave prilike.

Stanojević će biti nezadovoljan odlukom Novaka Simovića, ali će imati šta i da kaže svojim napadačima, na neefikasnosti.
45' Sudar Mićovića i Rikarda
Nezgodan sudar Rikarda i golmana Čukaričkog Mićovića, ali čini se da je sve u redu sa obojicom.
44' Žuti za Rakonjca
Faul nad MIletićem, Novak Simović je u svoju beležnivu upisao i ime Marka Rakonjca.
42' Pao tempo
Kao da je tempo pao, bliži se odlazak na odmor.
35' Rikardo ponovo
Opet slična akcija, ali je sada tu bio i Menig. Simović podiže ruku, daje znak da je ipak bio ofsajd.
33' Rikardo i trojica...
Pokušaj kontre Partizana, Rikarda su pred kaznenim prostorom Čukaričkog okružila trojica igrača "brđana". Nije imao šanse da ih sve prođe, izgubio je loptu.
30' Nova šansa za Meniga!
Lukavo izveden prekid Partizana, Menig je dobio loptu na desetak metara od gola, šutirao je, ali je Senegalac Ibrahima Ndijae izblokirao udarac i sprečio gol.

24' Pokušaj Stevanovića
Pokušaj Stevanovića sa 20 metara, ali je lopta pogodila jednog igrača Partizana.

Čukarički za sada bez ideje pred golom Partizana.
18' Jojić se spetljao
Nova prilika za goste, Jojić je dobio odličnu loptu, ušao u kazneni prostor, ali ga je Bojan Roganović sjajno izblokirao.

Taman kada se iskusni Jojić spremao da šutira. Spor je bio igrač Partizana...
12' VAR presudio, ostaje odluka
Ništa od preinačenja odluke, dakle samo žuti karton za Kovačevića.
11' Žuti za Kovačevića
Povukao je Bojan Kovečević Rikarda koji je bio u kontri.

Novak Simović mu je dao žuti karton. Na klupi Partizana šok - Stanojević je skočio, prigovorio četvrtom sudiji.

Traže crno-beli isključenje...

6' Šut Uroševića
Partizan u naletu - pokušao je iz trka i Slobodan Urošević sa nekih 13 metara iskosa sa leve strane.

Lopta je otišla za kojih pola metra kraj desne stative.
4' Kakva šansa za Partizan!
Sjajna prilika Rikarda Gomeša!

Vešto se driblingom oslobodio protivnika, u padu pokušao sa ivice peterca da ubaci loptu u mrežu, ali je za malo bio neprecizan.

Lopta je dotakla stativu, mnogo sreće za tim Čukaričkog!
3' Pokušaj Meniga
Prvi udarac na gol, uputili su ga igrači Partizana.

Pokušao je Kvinsi Menig udarcem iz okreta sa 14 metara, lopta je završila kraj desne stative.
Počeo je meč
Crno-beli u boljem ritmu
Partizan je u nešto boljoj formi uoči ovog meča.

Izabranici Aleksandra Stanojevića osvojili su 13 bodova u poslednjih pet kola, dok je Čukarički u tom periodu imao dve pobede i tri remija.
Pozicija Partizana? Sve je jasno
Partizan je u slučaju kiksa Crvene zvezde i pobede na Banovom Brdu mogao do prve pozicije, ali to je sada praktično, nemoguće.

Crvena zvezda vodi protiv Radničkog 1923 sa 3:0, tako da će, ako se ne dogodi čudo, crveno-beli biti domaćini u večitom derbiju naredne subote.

Šta god da uradi, Partizan će biti drugi na tabeli.
I Fejsa u protokolu
I još jedan podatak - prvi put otkako se vratio zimus u Humsku, Ljubomir Fejsa je u protokolu u sastavu Partizana. Nalazi se na klupi za rezervne igrače i nada tome da će dobiti šansu da zaigra.