Fudbaleri Crvene zvezde nastavljaju borbu za titulu, a naredni rival u okviru 28. kola Superlige, biće im Kolubara.

3 : 0
KRAJ
Ubedljiva pobeda crveno-belih

85' Nove izmene
Još dva bonusa u Zvezdinom timu za finiš meča. Đurić i Radulović zamenili su Kangu i Rodića u 85. minutu
80' Poslednjih 10 minuta
75' Umalo gol
Mogla je Kolubara do gola, šutirao je Andrić, ali je Borjan uspeo da otkloni opasnost
70' Gooooooooooool
Ohi je na asistenciju Gajića maltene sa gol linije loptu "uterao" u gol Kolubare. Zvezda ima ubedljivo vođstvo, 3:0
66' Trostruka izmena u Kolubari
Lončar umesto Filipovića, Simić umesto Zečevića i Andrić umesto Mladenovića u timu Kolubare od 67. minuta
60' Još 30 minuta
Zvezda je ubedljiva, ali nije joj dosta dva gola prednosti. Konstantno napadaju crveno-beli, ali je rezultat i dalje 2:0

58' Gajić...
Malo čudna i konfuzna akcija Zvezde završila se udarcem Gajića, a lopta je otišla visoko preko gola.
50' Umalo 3:0
Imala je Zvezda novu veliku šansu u kojoj se našao napadač Ohi, ali je iz neposredne blizine šutirao preko gola
46' Počelo je drugo poluvreme
Sada je prvi napad za gostujuće fudbalere – ekipu Kolubare

Bakljada na severnoj tribini. Navijači Zvezde napravili su odličnu atmosferu

45' Kraj prvog poluvremena
44' Gooooooooooool
Rodić!
43' Sjajan potez Gajića
Gajić je u kaznenom prostoru zalomio i bacio u korner protivničkog defanzivca, ali posle centaršuta nije bilo gola, da bi u nastavku akcije bilo ono najlepše...
37' Povreda
Mladenović je uklizavanjem blokirao centaršut Rodića, ali ga je levi bek Crvene zvezde tom prilikom nehotice nagazio na glavu. Moraće da se ukaže lekarska pomoć fudbaleru gostiju

29' Gooooooooooooool
Zvezda vodi

Ben je glavom iz peterca sproveo loptu u mrežu posle odbitka promašenog šuta Rodića
26' I Kolubara je probala nešto više da učini
Nova kontra i ubačena lopta u kazneni prostor Crvene zvezde, ovaj put je Lončar to učinio, ali su se ponovo domaćini lako odbranili

20' Ivanić!
Sjajna akcija, Kanga je slobodan udarac izveo tako što je "potkopao" i prebacio živi zid, pa do lopte došao Ivanić i sa 5 metara pogodio oblake
18' Krstičić umalo do gola
Nema Zvezda mnogo šansi večeras, ali je ovo već druga veća koju su propustili.

Sjajno je šutirao Krstičić posle prekida, oštro i po zemlji, ali do gola crveno-beli ovoga puta, ipak, nisu uspeli da dođu
11' Prva šansa
Motika sa ivice kaznenog prostora šutira punom, levom nogom, a lopta ide preko prečke.

Bila je ovo prva prava prilika na večerašnjoj utakmici, ali se rezultat neće menjati.
5' Spor početak
Nijedna prilika u uvodnih pet minuta, nismo videli previše ni od Zvezde ni od Kolubare
1' Počela je utakmica
Prvi napad će imati Crvena zvezda, ali lopta odmah ide u aut i pripada fudbalerima Kolubare.
Međusobni dueli
Crvena zvezda i Kolubara dosad su se u takmičarskoj utakmici sastali samo jednom. Ove sezone, 16. oktobra, Crvena zvezda je u Lazarevcu slavila ubedljivih 7:1. Strelci su bili Pavkov i Ivanić po dvaput, Dragović, Ben i Lazetić, koji je u međuvremenu prešao u Milan. Gol za domaćine dao je Mladenović.