13. kolo: Kolubara – Crvena zvezda 1:7 (0:6)

Fudbaleri Crvene zvezde deklasirali su Kolubaru u Lazarevcu 7:1 (6:0) u 13. kolu Linglong Superlige Srbije.

Dobrodošli!
Pratićemo meč 13. kola Superlige Srbije između Kolubare i Crvene zvezde.

Utakmica počinje u 15:55.
Kraj meča
Zvezda je slavila u Lazarevcu sa više nego ubedljivih 7:1.
88' Prvenac Lazetića!
Mladi napadač Zvezde postiže prvi pogodak u seniorskom fudbalu.

Odlično ga je uposlio Falko, izašao je pred golmana u rutinski smestio loptu u mrežu.

1:7!
86' Kolubara smanjila!
Bogdan Mladenović je stralac.

Jedini koji je iskočio iz bledog izdanja Kolubare. Ispratio je akciju i na asistenciju Dobrijevića pogodio.

1:6!
83' Udarac Mladenovića odbranio Borjan
Pokušao je vezista Kolubare, jedini koji je danas i to radio, da smanji razliku, ali je kapiten Zvezde odbranio njegov udarac sa 20 metara.
75' Pankov u prilici
Falko je izveo korner, a defanzivac Zvezde nije najbolje reagovao na samo pet metara.

Prebacio je gol.
20 minuta do kraja
Pao je ritam meča, sve je odavno rešeno i igrači su "povukli ručnu".

Zvezda odrađuje posao.
66' Kočović sprečio "sedmicu"
Krstičić je bio u naletu, ubacio loptu u peterac, a tamo Kočović intervenisao ispred Lazetića.
60' Vukanović prvi put na terenu ove sezone
Dobio je šansu umesto Kange.

Pedja Milosavljevic/Starsport
52' Zvezda i dalje napada
Pokušao je Nikolić, ali je odbranio Stanivuković i to je korner za Zvezdu.
48' Mladenovićev pokušaj
Bio je u solidnoj prilici, ali ga je izblokirao Pankov.
Četvostruka izmena u Zvezdi
Ušli su Nikolić, Petrović, Lazetić i Pankov umesto Bena, Pavkova, Dragovića i Ivanića.
Počelo je drugo poluvreme
Pavkov opet za neverovatno poluvreme
Ivanić za "petardu"
Kraj prvog poluvremena
Neverovatnih 0:6 u Lazarevcu.
43' 0:6!
Milan Pavkov daje i drugi gol.

Ispratio je jedan šut, golman kratko odbio, ali pravo na nogu Pavkovu, kome nije bilo teško.

Nestvarnih 0:6 i pre poluvremena.

36' "Petarda"!
Ivanić, drugi put.

Lepa akcija crveno-belih, Gajić se ubacio i idealno uposlio Ivanića, a ovaj smestio loptu u nebranjenu mrežu.

0:5!
Ovako je Kanga izveo penal
Gol Pavkova, opet u režiji Rodića
30' Kanga promašio penal
Pročitao ga je golman Stanivuković, ali nije bilo potrebe da odbrani jer je lopta otišla pored gola.

Ostaje 0:4.
29' Penal za Zvezdu
Oboren je Filipo Falko.
27' Prvi opasan napad Kolubare
Osujetio ga je golman Milan Borjan tako što je čak tri puta intervenisao.
Ivanićev prodor i gol
24' Zvezda ne staje – 0:4!
Pogodio je i Milan Pavkov.

Opet je Rodić centrirao, golman Stanivuković loše reagovao, a Pavkov "otpadak" prosledio u mrežu...

U Lazarevcu je 0:4 posle "prve četvrtine" meča.
Pogodak Bena
Volej Dragovića
18' 0:3!
Kolubari preti debakl posle trećeg gola Zvezde za nepunih 20 minuta.

Mirko Ivanić je strelac posle solo akcije. Snažnim udarcem pogodio je rašlje.

Zvezda je praktično već sada osigurala trijumf.
16' Zvezda duplira razliku!
Upisao se El Fardu Ben.

Napadač sa Komora je ispratio još jedan centaršut Milana Rodića i usamljen na drugoj stativi pogodio prazan gol.

Zvezda ide na 2:0!
13' Zvezda traži drugi gol
Kolubara posle primljenog pogotka nema odgovora.

Čak suprotno, Zvezda je imala nekoliko solidnih napada, ali se rezultat nije menjao.
8' Zvezda vodi!
Golčinom iz voleja Aleksandra Dragovića.

Centrirao je Milan Rodić, a iskusni štoper zastao i usamljen uhvatio loptu iz voleja, golman se nije pomerio.

0:1 u Lazarevcu!
5' Prva šansa na utakmici
Dobra akcija Zvezde po levoj strani, Ivanić je dobio loptu i poslao je u peterac, ali je Pavkov kasnio.