3. kolo: Spartak – Crvena zvezda 1:3 (1:2)

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su drugu pobedu u sezoni Linglong Superlige Srbije, ovog puta nad Spartakom u Subotici rezultatom 3:1 (2:1).

Dobrodošli!
Ispratićemo dešavanja iz Subotice u duelu između Spartaka i Crvene zvezde.
Kraj!
Zvezda je uspela da ostvari vrednu pobedu na nezgodnom gostovanju i sada se okreće duelu protiv Šerifa u utorak od 20:30h.
90' GOOOOOOL!
Sada je kraj.

Aleksandar Katai je pobegao odbrani, vukao loptu, potom petom odložio za Nikolu Krstovića koji je postavio, verovatno, konačan rezultat.
88' Stativa!
Aleksandar Katai je veoma lepo gađao, ali je lopta odsela na okviru gola, da bi odbitak Nikola Krstović poslao visoko preko prečke.
83' Koliko je malo falilo da prođu "makazice" Kataija!
Lopta je otišla tik iznad prečke, kod nebranjenog dela mreže.
80' Falko je raspoložen za igru
Uputio je nekoliko udaraca ka golu Gordića, ali nije imao sreće.
74' Dujmović brani udarac Falka
Sjajno je gađao Italijan, pod samu prečku, a taj udarac je još više ulepšao golman Spartaka.

64' Umalo novi autogol!
Nenad Krstičić bi zatresao sopstvenu mrežu da na gol-liniji uz stativu nije bio njegov saigrač.

Težište se prebacilo na polovinu Zvezde.
62' Težište se prebacilo na polovinu Zvezde.
57' Dobar pokušaj Lazara Tufegdžića
Ali, pravo u ruke mladog golmana Gordića.
50' Dobra prilika za Zvezdu
Katai je probio po levoj strani, probao da proigra Krstovića na petercu, a on petom gađao pored desne stative.
Nastavljen je susret u Subotici
U ekipi Zvezde sada je mladi Nikola Krstović umesto Dionija.
Kraj prvog poluvremena
Veoma dobar fudbal u prvih 45 minuta, videli smo tri gola i očekujemo da ih bude i u nastavku.

39' GOOOOOOL!
Zvezda ponovo vodi u Subotici.

Ben je postigao gol, ali je bila podignuta zastavica i prestalo je slavlje.

Međutim, ubrzo je iz VAR sobe u Staroj Pazovi stigla informacija da je sve bilo čisto i Zvezda je ponovo povela.
38' Fantastična akcija i prilika za Zvezdu
Ivanić i Katai su odigrali izuzetan dupli pas, a potom je Katai izblokiran kada je bio u izglednoj poziciji za gol.
37' Indisponirani Pankov pravi žuti karton na sredini terena
Izgubio je duel za pozicioniranje protiv mladog Hrstića (2003. godište) i zasluženo zaradio javnu opomenu.
32' Imala je Zvezda sreće
Boksovao je Gordić posle kornera, a na loptu natrčao Tufegdžić koji je odlično gađao, ali je pogodio – svog saigrača.
30' Zvezda ponovo pojačava pritisak
Moraće crveno-beli ponovo da napadnu jer su olako ispustili vođstvo.
25' (AUTO)GOOOOOOL!
Izjednačio je Spartak autogolom Radovana Pankova!

Srećković je uputio oštru loptu u kazneni prostor, a štoper Zvezde nespretno zahvatio loptu i matirao mladog Gordića.
20' Zapretio je i Spartak
Milan Rodić je intervenisao ispred Bjelovića.

Tek toliko da Spartak pokaže da se neće predati.
12' Zvezda ovo želi, da u potpunosti kontroliše meč
Za sada sve ide po njenom planu.
18' Veliku šansu propušta Ivanić
Gajić je probio po desnoj strani, odlično centrirao na glavu Ivanića, ali je vezista šutirao za malo pored gola.
5' GOOOOOOL!
Mirko Ivanić dovodi Zvezdu u vođstvo!

Ostavljeno mu je puno prostora na nekih 20 metara od gola i Zvezdin vezista je udarcem iz prve pogodio bliži ugao gola Dujmovića.
4' Zvezda, očekivano, ofanzivnija na startu
Čeka se na prvu ozbiljniju situaciju na meču.