1. kolo: Crvena zvezda – Vojvodina 0:0

Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine remizirali su bez golova (0:0) u derbi meču prvog kola Superlige Srbije.

CZV   VOJ
  0 : 0
KRAJ
Crvena zvezda i Vojvodina su remizirali, 0:0.
90+ Sedam minuta nadoknade
86' Čović uzvratio
Posle skoka je šutirao, ali zamalo neprecizno.
84' Pavkov umalo
Katai je doturio lotpu Pavkovu, koji je bio sam i iz te pozicije šutirao levom nogom pravo u Simića.
82' Ništa novo
Zvezda pokušava sa svih strana, ali od one šanse Bena, malo je bilo stopostotnih prilika.
Pavkov i Eraković menjaju Krstovića i Rodića
73' Zvezda steže obruč
Sve su žešći napadi domaćih, ali Vojvodina i dalje odoleva.
71' Pavkov ušao umesto Bena

Starsport
63' Žuti karton
Krstičić je "pokupio" Kovačevića i zaradio žuti karton.
Dve izmene Đorđevića
Izlaze Topić i Mrkaić.

Ulaze Maksimović i Zukić.
59' Mogla je Voša do vođstva
Bila je ovo dobra kontra gostiju, Novevski je vukao, vukao, vukao i na kraju iz sasvim solidne pozicije šutirao loše.
57' Ben ponovo neprecizan
Sada iz mnogo teže situacije. Opet je nekontrolisano šutirao.

Starsport
51' Kakva šansa, Ben se obrukao
Katai je ubacio, Ivanić sa druge stative vratio loptu u srce peterca, odakle je Ben desnom nogom očajno šutirao preko gola.

Starsport
47' Krstović umalo slučajno, Voša uzvratila
Ivanić je šutirao, lopta se odbila od igrača gostiju, zatim u Krstovića i završila pored stative.

Na drugoj strani je Novevski šutirao iz daljine.
46' Počelo drugo poluvreme
Stanković menja odmah
Kanga umesto Sanoga, Bakajoko menja Gajića.

Starsport
POLUVREME
Zvezda je pritiskala tokom celog poluvremena, dok je Voša svoju šansu tražila preko kontri.

Najbolje prilike domaći su imali u finišu prvog dela, naročito Ben, koji je pogodio stativu.
45+2 Opet Katai
Praktično je iz mrtvog ugla šutirao, a lopta je paralelno otišla sa gol linijom.
45' Sada i Ivanić
Nekoliko šansi zaredom za domaće.

Ivanić je iz ne baš lake situacije levom nogom šutirao neprecizno.
44' Opasna pretnja
Šut Kataija sa dvadesetak metara završio je pored stative.
43' Stativa!
Uspeo je Ben da se okrene u guživu u šesnaestercu Vojvodine i pored Cucina uputi udarac iz okreta.

Od svega samo stativa.
34' Ivanić preslabo
Katai je u svom stilu probio, vratio na povratnu, a Ivanić slabo šutirao pravo u Simića.
32' Uzvratila Zvezda
Prodor Kataija, a onda i udarac Krstičića nakon odbitka.

Simić je bio siguran.

Starsport
30' Kontra Voše
Dobar kontranapad gostiju preko Simića.

Činilo se da neće biti udarca. Ipak, prvo je Mrkaić zapretio, Borjan ne baš najsjajnije reagovao, da bi u nastavku i Cucin pokušao.

Samo korner.
Bjeković ne može
Treći put staje igra zbog njega.

Cucin ulazi na teren.
20' Žuti karton
Rodić je uleteo u Novevskog i zasluženo zaradio žuti karton.
16' Zvezda kontroliše
Domaći imaju loptu u nogama, obilaze oko šesnaesterca, ali fale stopostotne šanse.

B92/MS
4' Ben prvi pokušao
Nakon dodavanja Ivanića, Ben je šutirao preko gola.
1' Utakmica je počela
Sa centra su krenuli igrači Vojvodine i odmah uputili šut ka golu Borjana.

Čović je okušao udarac.
Rezerve
Na kupi Crvene zvezde su Popović, Pankov, Kanga, Pavkov, Falko, Petrović, Nikolić, Eraković, Dioni i Bakajoko.

Među rezervama Vojvodine su Vukliš, Maksimović, Zukić, Miletić, Jeličić, Stojsavljević, Bastajić i Kabić