31. kolo: Javor – Crvena zvezda 1:5 (1:2)

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su novi trijumf u Linglong Superligi Srbije, ovog puta nad Javorom u Ivanjici rezultatom 5:1 (2:1).

Dobrodošli!
Zajedno ćemo pratiti meč između Javora i Crvene zvezde u okviru 31. kola Linglong Superlige Srbije.
Kraj!
Nije Lazar Lukić želeo ni malo da produži utakmicu, nije za tim bilo nikakve potrebe.
86' Velika šansa za Pankova
Ostao je potpuno sam na drugoj stativi, ali je loptu levom nogom poslao preko prečke.
82' GOOOOL!
Upisao se i Filipe Falko u listu strelaca.
79' Probao je Marko Jevremović
NIje bila loša akcija domaćih, mogao je i Zvekanov da oproba šut, ali je odigrao na stranu do Jevremovića koji je tukao preko gola.
77' Počela je i kiša u Ivanjici
Neće previše uticati na ishod meča, jer je praktično sve rešeno mnogo pre kraja.
72' GOOOOOL!
Ben postiže gol za 4:1.

Ostao je potpuno sam u petercu, primio loptu, namestio se i zatresao mrežu.
70' Varnice između Borjana i Ruševića
Našli su se u duelu, najpre fizičkom u duelu, a onda i verbalno.

Lukić im je obojici pokazao po javnu opomenu.
65' GOOOOL!
Strelac je Nemanja Milunović posle sjajnog skoka i udarca glavom.

Još jednom je Zvezda pokazala da joj je prekid jedno od najjačih oružja.
58' Povređen sudija Lazar Lukić
Maričić ga je loptom pogodio u glavu i Lukiću krvari nos.

Biće nešto duža pauza.
53' Rodić blokira šut Ilića
Pogrešio je Njegoš Petrović, posle čega je Andrej Ilić imao dobru priliku, ali je njegov šut blokirao Rodić.
50' Žuti za Kangu
Prvi žuti karton danas dobio je Kanga.
48' Blokiran Krstović
Pokušao je glavom posle centaršuta Bena, ali je njegov udarac izblokiran.
46' Počelo je drugo poluvreme

Poluvreme!
Sjajan meč u Ivanjici.

Videli smo tri gola, preokret i pogođenu prečku u završnici posle koje je moglo da bude 2:2.
45' Još jednom Krstović, još jednom neprecizno
Opet je probao sa distance, ali nije bilo baš blizu.
43' Dobra akcija Zvezde i promašaj Bena
Probao je glavom u punom trku, ali nije uspeo da pogodi gol.
40' Prečka!
Marko Jeftić je pogodio okvir gola posle kornera sa leve strane.

Nije dobro zahvatio loptu, poslao je parabolu koju je Borjan cenio i ona je odsela blizu mesta gde se spajaju prečka i stativa.

36' Udarac Njegoša Petrovića
Oprobao je šut sa velike udaljenosti, ali lopta odlazi preko gola.
31' GOOOOL!
Preokret, a opet je strelac Aleksandar Katai.

Ovog puta posle opsade gola Javora i uz malo sreće jer je lopta zakačila igrača u bloku i prevarila Velimirovića.
28' Pokušao je i mladi Krstović sa distance
Ali pravo u Velimirovića.
25' Očajan je teren u Ivanjici
Lopta nepravilno odskakuje i ne dozvoljava iole tečniju igru.
22' Sjajna parada Velimirovića
Tukao je Milan Gajić sa velike udaljenosti, ali je odlično intervenisao golman Javora.
19' Dva pokušaja Gejlora Kange
Ali, najpre je bio izblokiran, a onda i slabo šutirao sa ivice kaznenog prostora.
Sjajan gol Kataija:
12' Izuzetan početak utakmice