Čukarički – Vojvodina 0:1 (0:1)

Fudbaleri Vojvodine su kao gosti pobedili Čukarički rezultatom 1:0 u polufinalnoj utakmici Kupa Srbije.

31' Čović
  ČUK   VOJ
  0 : 1
KRAJ
Vojvodina je golom Nemanje Čovića pobedio Čukarički sa 1:0 i plasirao se u finale Kupa Srbije.
92' Teče nadoknada vremena
89' Lalatović pojačava odbranu
Pravi trener Vojvodine i poslednju izmenu večeras kako bi zacementirao defanzivni deo svog tima i sačuvao prednost koju je doneo Čović u prvom poluvremenu
85' Zukić pogađa prečku!
84' Umalo 2:0
Vukadinović je bio u lepoj priliici u kontri 2 na 3, šutirao je i pronašio
82' Sve je manje vremena za Čukarički
Ne deluju baš nadmoćno fudbaleri Čukaričkog. Nije da se ne trude, jednostavno im ne ide, a vremena je sve manje da se nešto uradi
77' Utrčao pas na teren
Mali crno-beli pas utrčao je na teren dok je lopta bila bilizu šesnaestercu Vojvodine i ona pripada upravo njima pa počinju svoj napad
71' Tedić glavom... ništa
Birmančević je centaršutom pronašap Tedića, ovaj nije bio precizan i propala je još jedna šansa Čukaričkog
66' Vojvodina kontroliše igru
Drugo poluvreme je potpuno u znaku Vojvodine, igra se taman onako kako gostima i odgovara. Prednost se iskusno čuva, a vreme teče
63' Korner za Čuku
Ovo je peti korner za domaći tim posle koga je Puškarić gađao gornji desni ugao, ali Rockov je odlično postavljen
60' Miran tempo na Brdu
Vojvodina ima gol prednosti i odlično se snalazi da istu i sačuva, što se tiče Čukaričkog oni pokušavaju nešto, ali sve to deluje da se dešava bez prave ideje
54' Novi žuti karton
Bralić je udario Tedića bez lopte i zaradio žuti karton potpuno zasluženo
51' Mrkaić preti, neprecizno
Imali su odličnu situaciju 3 na 3, ali je Mrkaić odlučio da sam reši i šutirao neprecizno
48' Prvi žuti karton
Kajević je zaradio karton zbog prekršaja kojim je prekinuo kontra napad gostujućeg tima
46' Počelo drugo poluvreme
Kraj prvog poluvremena
45+1' Ističe prvo poluvreme
43' Odličan udarac Vidosavljevića, brani Rockov
Izveo je Vidosavljević slobodan udarac i to vrlo dobro, na mukama je bio Rockov i uspeo ipak da odbrani taj šut u nastavku je i Tedić imao priliku, ali je lopta prvo završila u korneru, a potom i u posedu Vojvodine
39' Odlično se brani Vojvodina
Pritisci domaćih ne staju, sve vreme se Vojvodina odgovorno brani, a u ovom minutu beležimo i prvu izmenu pošto Eze napušta teren. Još uvek nije poznato je li u pitanju povreda ili taktička izmena
35' Ponovo jak tempo
Trenutno sve "pršti", igra se kao na terminu, bez stajanja, šanse su na obe strane i videćemo da li će biti moguće da vidimo još neki gol do kraja prvog poluvremena?
31' Gooooooooooooool
Sjajan centaršut Drinčića i odlično je to ispratio Nemanja Čović koji maločas nije bio precizan, ali je sada pogodio mrežu i doneo gostima prednost od 1:0
30' Kakav šut Čovića
Nemanja Čović je spoljnim delom stopala šutirao, lopta imala čudan felš i Petrović je izbacuje u korner

25' Tedić preti... ništa
Opasno je bilo, lopta je posle šuta Tedića završila tik pored stative, ali u gol autu
24' Novi korner za Čukarički
Stežu obruč domaći fudbaleri. Deluje kao da je ovo period bolje igre Čukaričkog, ali šta god da urade u završnici ne deluju najbolje i zbog toga ostaje 0:0
21' Sjajni Rockov
Bio je golman Vojvodine na mukama tokom ovih par žustrih napada Čukaričkog, ali je Rockov zabeležio tri pravovremene intervencije i rezultat se nije menjao
19' Stigli su i navijači Vojvodine
Popunili su Novosađani sektor za gostujuće navijače i skandiranjem pružaju podršku svojim ljubimcima
17' Beležimo pokušaj Birmančevića
Sa velike udaljenosti pokušao je fudbaler Čukaričkog, ali je njegov šut završio visoko preko gola
13' Novi korner za Vojvodinu postao kontra napad Čukaričkog
Gosti nisu previše uradili iz ove situacije i lopta se odbila do igrača u belim dresovima, ali nisu ni oni previše toga izvukli.
12' Povredio se Tedić
Držao se za rame posle jednog duela u kaznenom prostoru Vojvodine, ali povreda je lakša i on nastavlja utakmicu

8' Čukarički ne koristi šanse, ponovo preti Vojvodina
Već dve velike šanse imali su fudbaleri Vojvodine, dok je i Čukarički imao jednu solidnu šansu. Za sada se igra otvoreno i utakmica je zanimljiva, fale jedino golovi
3' Umalo gol
Vojvodina je dobila korner koji je izveo Drinčić, na prvoj stativi je bio Saničanin i on je pogodio mrežu, ali onu iza gola Čukaričkog
1' Utakmica je počela
Kao što smo rekli, vreme nije baš najprijatnije za igru zbog kiše i grmljavine

Nevreme u Beogradu
Početak utakmice na stadionu Čukaričkog zakazan je za 17.00, a trenutno je u Beogradu jaka kiša propraćena grmljavinom, kao i grad i nadamo se da će se uskoro sve stabilizovati.