TSC – Partizan 1:1 (0:0)

Fudbaleri Partizana odigrali su 1:1 na gostovanju protiv TSC-a u 22. kolu Superlige Srbije.

Silađi 68 – Natho 90+1
  TSC   PAR
  1 : 1
KRAJ! Remi TSC-a i Partizana!
90+1 Gol – Partizan iz penala izjednačio!
Natho je uzeo loptu i bez većih problema savladao golmana TSC-a.
89' Penal za Partizan!
Posle gužve u kaznenom prostoru pali su Pavlović i Miletić i arbitar je pokazao na belu tačku.
85' Crno-beli pritiskaju
Do kraja meča ostalo je veoma malo. Igra se uglavnom na polovini TSC-a, međutim Partizan za sada to ne koristi.
80' Još deset minuta + nadoknada do kraja utakmice

75' Dobar pokušaj crno-belih
Ostojić je šutirao glavom u srcu kaznenog šesnaesterca. Udarac mu je bio slab i golman TSC-a je lako uhvatio loptu.
72' Partizan krenuo ofanzivnije
Crno-beli nemaju više šta da čekaju.
68' Goool – TSC vodi protiv Partizana
Greška odbrane Partizana. Lukić je šutirao, Stojković je uspeo da odbrani, ali se lopta odbila do Silađija koji je bez većih problema poslao loptu u mrežu Partizana.

64' Sadik preko gola
Solidna prilika za napadača Partizana. Šutirao je snažno preko gola.
62' Najbolja prilika za Partizan!
Stevanović je sjajnom fintom prevario defanzivca. Potom je izašao sam ispred golmana, ali je levom nogom šutirao preko gola.
60' Bez promena u drugom poluvremenu
Bez pravih prilika, bez dobre igre – na oba kraja terena. TSC je dobro postavio igru i nedozvoljava crno-belima da stvori šansu.
53' Sadik umalo da dođe do stopostotne šanse
Antonić je loše reagovao u odbrani. Sadik je bio veoma blizu da dođe do lopte pre golmana, međutim Filipović je bio brži.
50' Slab centaršut Natha
Vezni fudbaler Partizana centrirao je iz slobodnog udarca. Varga je reagovao i izbacio loptu.
46' Počelo je drugo poluvreme

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto
POLUVREME
Mogu mnogo bolje TSC i Partizan u nastavku.
40' Najbolja šansa za Partizan
Mladi Stevanović je dobro prošao po levoj strani, potom je pronašao Sadika, koji je glavom slabo šutirao.

37' Mreže miruju u Senti
Bez golova u dosadašnjem delu meča. Nema golova, ali ni pravih šansi na obe strane.
30' Blokiran šut Sadika
Napadač Partizana našao se u dobroj šansi, međutim udarac mu je blokiran.
29' Solidan šut Silađi
Fudbaler ekipe iz Bačke Topole uputio je solidan udarac ka golu Stojkovića. Lopta je prošla pored desne stative.
27' Silađi u ofsajdu
Napadač TSC-a izašao bi sam ispred Stojkovića da nije bio u ofsajdu. Dobro se postavila odbrana Partizana.
22' Nezanimljivo prvo poluvreme
Bez većih prilika u dosadašnjem delu utakmice. Igra se uglavnom na sredini terena.

15' Mirno u Senti
Partizan ima više loptu u posedu, ali to im za sada ne donosi konkretne šanse.
9' Polušansa za Partizan
Natho je dobro centrirao. Lopta je otišla na drugu stativu gde se nalazio Sadik. Napadač Partizana je zamalo zakasnio.
6' Lopta uglavnom u nogama fudbalera Partizana
Crno-beli uglavnom imaju loptu u posedu. Za sada je mirno na terenu i u uvodnim minutima nismo videli veće prilike na obe strane.
1' Počela je utakmica
Solidan centaršut Natha, ali je odbrana TSC-a dobro reagovala i otklonila opasnost.
Utakmica samo što nije počela
Uskoro nas očekuje početak meča.

Utakmicu možete gledati na O2 TV
Na našem sajtu možete da pratite tekstualnim putem utakmicu, dok na O2 TV to možete ispratiti i slikom.