Čukarički – Crvena zvezda 3:2 (2:2)

Mudrinski 22', 67', Stojanović 37' – Marin 6', Ben 18'
  ČUK   CZV
  3 : 2
93' Gotovo svi igrači Čukaričkog su oko svog kaznenog prostora
Zvezda pravi jak pritisak na domaći tim, sada su iz prekida dodatno zapretili, ali je Čukarički uspeo da se odbrani ponovo iako je zamalo postignut autogol, pa Zvezda ima korner
92' Loš potez Simića, lopta je za Čukarički
91' Preti i Čukarički, Šarić ipak u ofsajdu
90' Greši FIlip Stojković, greška ispravljena, opasna šansa
Velika gužva pred golom Čukaričkog, nekoliko igrača Zvezde je pokušalo da postigne pogodak, ali nije to bilo uspešno
89' Pokušava Zvezda da izbegne poraz
Pritisli su maksimalno igrače Čukaričkog, ali se domaćin dobro brani
88' Slobodan udarac izvodi Marin
A njegov pokušaj je bio neprecizan
87' Pada Simić na ivici šesnaesterca
Žuti karton za Stevanovića zbog ovog faula
86' Zvezda ide na gol
Čaušić ide na klupu, Vulić na terenu
85' Dobar napad Zvezde preko desnog boka
Centaršut je bio jako dobar, ali je bila dobra i reakcija Čukaričkog. U nastavku je na sličan način probao i Stojković, ali je njegov centaršut završio u gol autu.
83' Poslednja promena u redovima Čukaričkog
Luković ide na klupu, a u igri je Šarić
82' Igra se između dva šesnaesterca
78' Opasan napad Čukaričkog
Luković je uhvaćen u ofsajd zamci i Čukarički gubi loptu
77' Napad Zvezde preko desne strane
Stevanović interveniše i hvata loptu bez većih problema
Povredio se Kovač, menja ga Kopitović
Prinudna izmena u redovima Čukaričkog

72' Greši Marin, kontra Čukaričkog
Greše i domaći, Simić šutira iz daleka, isuviše jako i bez opasnosti po gol Stevanovića
70' Dvostruki strelac ide na klupu
Ognjen Mudrinski je zamenjen Slobodanom Tedićem
69' Opasna situacija pred golom Čukaričkog
Mogla je Zvezda veoma brzo da dođe do izjednačenja, ali je tandem Stevanovića otklonio opasnost
67' Imao je Čukarički slobodan udarac sa desne strane
Odličan centaršut njihovog kapitena pronašao je Ognjena Mudrinskog na pravom mestu i nekadašnji napadač Crvene zvezde postiže svoj drugi gol i Čukarički sada dolazi do potpunog preokreta, 3:2!
Gooooooooooooooool
65' Ostao je na zemlji golman Stevanović
Nemanja Stevanović je ostao da leži nakon što je na njega naleteo Milunović
64' Simić je bio meta odmah po ulasku u igru
Ali je na kraju to bio samo korner za Zvezdu
62' Ben napušta igru – Simić ulazi
60' Odbranio se Čukarički i kreće u kontru
Na kraju su izgubili loptu i Kovač dobija žuti karton zbog faula kojim je prekinuo kontru gostiju.
59' Tražio se Ivanić dugom loptom
I biće to novi korner za Zvezdu, koji izvodi Marko Marin
57' Korner za Zvezdu
Intervenisao je Mudrinski i lopta je vraćena skroz do zadnje linije Crvene zvezde
54' Slobodan udarac za Zvezdu na 30ak metara od gola Čukaričkog
Centaršut je bio slab i bez pretnje po Stevanovića.
51' Prvi pokušaj Zvezde u drugom poluvremenu
Ben je uputio udarac ka golu Čukaričkog, ali je Stevanović lako to ukrotio.
50' Opasan napad Čukaričkog
Mudrinski ipak nije uspeo da umiri loptu, pa ona završava u naručju Milana Borjana.
48' Nešto mirniji početak drugog poluvremena
46' Počelo je drugo poluvreme na Banovom Brdu
Prvi napad je imala ekipa Čukaričkog
45' Poslednji minut prvog poluvremena
Sjajna fudbalska predstava za prvih 45 minuta, videli smo čak četiri gola i jedan žuti karton
43' Zanimljiva akcija Zvezde
Nakon svega nekoliko dodavanja našli su se gosti ispred šesnaesterca Čuke, ali je lopta lako uhvaćena od strane Stevanovića.
42' Odlično izveden korner
Ben je dobro centrirao, Milunovć skočio i udario loptu glavom, a sa gol linije grudima loptu sklanja jedan od defanzivaca Čukaričkog
41' Šutira Jovančić – korner za Zvezdu
37' Čukarički dolazi do izjednačenja!
Stojanović je šutirao izvan kaznenog prostora, gađao je gornji desni ugao, to je i pogodio pa Milan Borjan nije bio u mogućnosti da interveniše i Čukarički dolazi do izjednačenja!
37' GOOOOOOOOOOOOOOOOL
35' Žuti karton za Jovančića
Prigovarao je Jovančić nakon jednog prekršaja i kada je "prešao granicu", sudija Stojiljković pokazao mu je žuti karton.
32' Opsada gola Čukaričkog
Sve su opasniji i opasniji izabranici Vladana Milojevića, ali za sada njihovi udarci ne završavaju u golu
29' Kombinacija iz prekida
Opasno je to bilo, Ben i Čaušić su bili neposredno ispred gola, ali nisu došli do lopte pa se rezultat nije menjao
27' Dobra akcija Zvezde
Napali su gosti preko desnog boka, lopta je išla po zemlji od noge do noge, na kraju je Ben propustio i to su iskoristili defanzivci Čukaričkog i otklonili opasnost.
24' Čukarički sve opasniji
Nižu se novi napadi domaćih, doduše uglavnom iz kontra napada, pošto je lopta prilično često u posedu crveno belih
22' Krenula je kontra domaćih sa levog boka
Centaršut je išao negde oko penala, gde je skočio Ognjen Mudrinski i glavom savladao Milana Borjana, 1:2 je rezultat
21' Gooooooool
18' Ben je izveo jedanaesterac
Odlično je Zvezdin napadač šutirao po sredini gola i bez većih problema savladao Stevanovića, pa je nakon nepunih 20 minuta na semaforu pisalo 0:2
Goooooooooool
18' Penal za Zvezdu!
Vukanovićev sjajan prodor po levom boku, zatim ulazak u kazneni prostor gde je Vukanović bio oboren i dosuđen je penal za Zvezdu

15' Odgovor Zvezde preko levog boka
Lopta na kraju u rukama Stevanovića.
14' Nova kontra gostiju
Ognjen Mudrinski je pogodio mrežu, ali onu iza Zvezdinog gola. Sjajno je Luković povukao po levom boku, pronašao Mudrinskog, Borjan je već bio savladan – ali je šut ipak bio neprecizan.
12' Savić gubi loptu, Birmančević preko gola
Birmančević je iskoristio kiks Zvezdinog štopera i gađao je gornji desni ugao Milana Borjana, ali je na njegovu žalost bio neprecizan
8' Čukarički ne miruje, ali bez većih problema za Borjana
Marin strelac posle već 6 minuta fudbala
Prvi opasan napad Zvezde je odmah doneo prednost. Marko Marin se našao u petercu potpuno sam i samo sproveo loptu u mrežu
6' Gooooooooooooooool!
4' Slobodan udarac za Čukarički u opasnoj zoni
Centaršut je bio solidan, ali je Borjan na vreme izleteo i boksovao tu loptu
2' Dobar napad Čukaričkog
Ali je pokušaj Lukovića bio neprecizan
2' Pokušavaju gosti dugim loptama
Ali nemaju previše dobitaka iz takvih napada
1' Počela je utakmica
Prvi napad na meču imaće ekipa Crvene zvezde
Crvena zvezda je dobila poslednja četiri sudara sa ekipom Čukaričkog, a zanimljivo je da su domaći u prethodnih 12 utakmica primili gol od crveno–belih