Kraj: Crvena zvezda – Mačva 2:1

Fudbaleri Crvene zvezde dočekali su Mačvu u 28. kolu Superlige Srbije na stadionu Rajko Mitić u Beogradu i savladali su ih rezultatom 2:1

Hvala vam što ste bili uz nas
KRAJ!
Crvena Zvezda je pobedila Mačvu rezultatom 2:1
90+2' Aut za Mačvu
Pejović je ostao na zemlji ali se brzo pridigao
90+1' Probao je Simić da proigra Pavkova, bezuspešno
90' Tri minuta produžetak
89' Drugi korner za Mačvu
Dobro izveden korner, ali je i Borjan dobro postavljen
86' Dobar napad Mačve, Jeremić dao prejak for
Lepa akcija koju je Mačva organizovala, došli su do šesnaesterca, ali je tamo Jeremić dao sebi prejak for
84' Božić upošljava Šušnjara, ostaje 2:1
Pravovremena intervencija Borjana, ostaje 2:1 za Zvezdu
81' Zvezda mirno privodi susret kraju
Uglavnom fudbaleri Zvezde uspevaju da čuvaju loptu, Mačva pokušava da dođe do lopte i ugrozi Zvezdu iz kontre, za sada, neuspešno
75' Zvezda dolazi do vođstva od 2:1 preko Bena
75' GOOOOOOOOOOOOOOOOL!
Zvezda vodi, strelac je Ben
75' Penal za Zvezdu
Pao je Boaći u šesnaestercu
73' Zvezda stiska Mačvu, oni se jako dobro brane
69' Novi dobar napad Zvezde, ali je neiskorišćen
67' Nakon kornera Babić šutira, lopta ide preko gola
66' Korner za Zvezdu, sjajan šut Bena
Marin je pogodio živi zid, lopta se odbila do Bena koji je opasno šutirao, Puletić odbranio i Zvezda ima korner
65' Solo akcija Bena, slobodan udarac za Zvezdu
Slobodan udarac je u opasnoj zoni

63' Opasan napad Zvezde, ostaje 1:1
Benov udarac na liniji zaustavlja Puletić
62' Pavkov u šansi, brani se Mačva
Igor Ristivojević je ostao na zemlji nakon duela sa Pavkovom
61' Novi korner za Zvezdu
Loše izveden korner, nema opasnosti po gol Mačve
60' Nešto mirniji period utakmice
57' Izmena: Pavkov menja Joveljića
57' Beži lopta Milunoviću na svojoj polovini
Aut je za Mačvu
56' Jeremić otklanja opasnost
Krenula je Mačva u kontru preko Ivića, ali nije daleko dogurala
55' Centaršut Boaćija, novi korner
55' Babić šutira sa 40ak metara, jako neprecizno
53' Nastavlja se utakmica

52' Vatromet sa Severne tribine
Meè je na kratko prekinut
51' Brza kontra Mačve, greši Gigić
Sjajno je tekla akcija Maève, trèao je Jeremiæ po desnoj strani, ali na kraju Gegiæ se spetljao i izgubio loptu
49' Boaći ostavlja loptu Benu, oštar šut, lopta ide preko gola
Bila je ovo jako lepa akcija fudbalera Crvene zvezde, ali je rezultat i dalje 1:1
48' Opasan napad Zvezde
Pejoviæ dobro reaguje, Maèva kreæe u kontru, Jeremiæ pada u nastavku, sudije kažu nema faula
48' Kontra napad Mačve, Čaušić zaustavlja to
46' Počelo je drugo poluvreme!
Lopta je za Maèvu na startu drugog poluvremena
45+2' Marin šutira glavom, Puletić brani
45' Imaćemo tri minuta produžetka
44' Ambiciozan pokušaj Ristivojevića
Probao je sa velike udaljenosti da ugrozi gol Zvezde, ali nije taj šut bio opasan
43' Dobro je Mačva iznela loptu
Ali na kraju su iznudili samo aut
42' Sjajna akcija Zvezde, na kraju gol aut
Lepo je Ben propustio loptu, koja je došla do Čaušića, ali Mijailović reaguje, da bi Zvezda šutirala i u nastavku ali preko gola
41' Pogodila je lopta Tošića u glavu, bez većih problema za defanzivca Mačve
39' Novi opasan napad Zvezde
Joveljić je probao, Puletić uhvatio loptu
37' Ričmond Boaći donosi izjednačenje Zvezdi
37' GOOOOOOOOOOOOOL
36' Milunović glavom, brani Puletić
Dva fudbalera Mačve ostala su na zemlji nakon ovog kornera i tražili su pomoć lekara
35' Marin i Boaći stežu obruč
Tošić dobro interveniše biće to korner
33' Adamović prevaren od strane Marina, pa ga sapliće
Oba igrača su zatražila lekarsku pomoć, a Zvezda ima slobodan udarac u opasnoj zoni
32' Centaršut Joveljića, novi korner za Zvezdu
30' Opasan napad preko leve strane
Na kraju korner nakon intervencije Mijailovića
29' Novi kiks odbrane Mačve
Nakon centaršuta Jovančića, Ristivojević je promašio loptu, a Pejović intervenisao i Ben ga je faulirao
28' Kontra Zvezde
Ipak će odigrati mirniji napad, ponovo preko desnog boka, ali Ristivojević dobro postavljen
27' Ponovo Borjan interveniše van šesnaesterca
24' Preko desnog boka napada Zvezda
Ali je centaršut bio nešto jaèi, u nastavku je probao Ben samo aut za Zvezdu
22' Nova kontra Mačve
Zatvara to dobro Jovanèiæ
19' Korner za Mačvu
Ne previše opasno
18' Poigravao se golman Mačve, korner za Zvezdu
Mogao je Ben do vrlo lakog pogotka nakon neopreznosti Šapèana
18' Kontra Mačve, Jeremić šutira pravo u Borjana
17' Gajić pada u šesnaestercu, nema penala
15' Mačva vodi 1:0
Ovo je prvi ligaški gol koji Maèva daje Zvezdi, strelac je Gigiæ
15' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
14' Novi korner za Zvezdu
Ben šutira u nastavku, ali nije bio opasan taj pokušaj Bena
10' Gajić šutira, ali nema opasnosti
9' Zvezda ima inicijativu, ali Mačva se dobro brani
4' Ogromna prilika za Mačvu ostaje 0:0
Krenula je Mačva u kontra napad, pa je i Borjan napravio kiks i ostavio praznu mrežu koju su defanzivci Zvezde morali da pokriju, a Jeremić je na kraju bio neprecizan
3' Vrlo lepa akcija u nastavku
Ali je Marin šutirao spoljnim delom stopala pored desne stative
3' Prvi korner za Zvezdu
1' Mačva nikada nije postigla gol protiv Crvene zvezde
U ligaškim mečevima gol razlika je 8:0 u korist crveno belih, a Mačva je svoju osvetu imala u Kupu
1' Počela je utakmica!