Crvena zvezda – Vojvodina 4:0 (2:0)

Crvena zvezda je na otvaranju prolećnog dela sezone nastavila seriju pobeda, a u derbiju 22. kola na svom stadionu bila je bolja od Vojvodine - 4:0 (2:0).

Boaći 23, 68, Simić 28, Pavkov 89.
  CZV   VOJ
  4 : 0
Hej, Pavkov...
90' Kraj - Crvena zvezda je pobedila Vojvodinu 4:0
89' Marin za Pavkova - 4:0!
Boaći kao nekad
84' Debituje Ivanić
Mirko Ivanić, pojačanje iz BATE Borisova, debitovao je u 84' minutu, a u igru je ušao umesto Simića
80' Milojević ne dozvoljava da padne tenzija
Trener Crvene zvezde energično daje instrukcije pored aut linije, ne želi opuštanje na terenu ni pri rezultatu 3:0
Preko 20.000 "Delija" slavi novu pobedu
75' I Boaći se seli na klupu
Umesto dvostrukog strelca za Crvenu zvezdu na terenu je sada Milan Pavkov
73' Matić u igri
Radovan Krivokapić je iz igre izveo Ezea, a sa Matićem će pokušati da razmrda ekipu
68' Boaći - 3:0!!!
Marin je započeo akciju, Stojković je centrirao, a Boaći "spustio" loptu u mrežu za 3:0.
63' Menja i Krivokapić
U ekipi iz Novog Sada u igru je ušao Neškoviæ, a na klupu se preselio Ðuriæ
62' Ben je otišao na klupu
Trener Milojeviæ je izvršio izmenu, na klupu je otišao Ben, a u igri je Jirka
57' Eze ponovo zapretio Borjanu
Fudbaler Vojvodine je ponovo bio u solidnoj poziciji za šut, ali je oklevao, nije se dobro namestio i šutirao je u spoljni deo mreže
54' Rockov zaustavio udarac Bena
Posle centaršuta Jovièiæa, Boaæi je okrznuo loptu, ali je ona stigla do Bena koji se nalazio kod druge stative, meðutim, golman Rockov mu je skratio ugao i zaustavio udarac.
Marin - Simić, tako jednostavo
47' Eze je dobio žuti karton
Fudbaler Vojvodine je opomenut posle starta na Boaæija
46' Počelo je druugo poluvreme
Obe ekipe su izašle na teren u istom sastavu kao i na poèetku meèa.
45' Kraj prvog poluvremena
Gosti iz Novog Sada su se probudili pri kraju poluvremena, ali osim šuta Ezea, nije bilo veæe opasnosti za golmana Borjana.
42' Eze pokušava, ali je šutirao pored gola
Vojvodina je krenula ka golu Crvene zvezde, Eze je zahvatio loptu glavom posle centaršuta, meðutim, zamsetao mu je Milunoviæ, pa je lopta otišla pored stative.
Boaći koristi priliku za 1:0
38' Vojvodina bezopasna, domaćin kontroliše igru
Ništa se značajno ne događa na stadionu "Rajko Mitić". Crvena zvezda igra rasterećeno, strpljivo gradi akcije, dok Vojvodina igra kao i pre primljenih golova. Golman Novosađana i dalje ima više posle.
Blickrig lidera Superlige

28' Simić!!! 2:0 za Crvenu zvezdu
Fenomenalni Marin je iubacio u prazan prostor Simića, ovaj je obišao golmana Vojvodine i povećao prednost Crvene zvezde - 2:0.
24' Crvena zvezda vodi 1:0, strelac Boaći
GOOOL Boaći. Dugu akciju posle prekida započeo je Marin, da bi napadač crveno-belih dočekao loptu na 15-ak metara od gola, lepo se namestio i gotovo neometan posleo loptu u mreži za 1:0
20' Brani Rockov
Odličan šut Marina iz slobodnog udarca, gađao je golmanov ugao, ali Rockov brani.
16' Devetak (za sad) ne prelazan
Dobra ideja Marina, tražio je Boaćija, ali Devetak opet odličan.
11' Nema stopostotnih šansi
Inicijativa Zvezde, ali nema pravih uzbuđenja. Pokušavaju Boaći i Ben, ali dobro reaguje štoper Voše Devetak.
7' Prvi pokušaj Novosađana
Iako je delovalo da će Voša konstantno igrati "bunke", kreću povremeno i Novosađani u napad. Prvu pretnju po gol Zvezde imali su iz kornera, ali centaršut Mitoševića nije predstavljao opasnost.
Na tribinama više od 10.000 navijača

1' Zvezda odmah pred golom
Već u prvom napadu Zvezda je zapretila golu Vojvodine, nakon akcije Marina usledila je gužva u petercu, ali gosti uspevaju da se odbrane.
Počeo je meč na "Mitiću"
Dobrodošli u LIVE BLOG B92
Na "Rajku Mitiću" igraju Crvena zvezda i Vojvodina.
Debitanti
U startnoj posavi Zvezde je januarsko pojačanje Milan Gajić, dok su na klupi Mirko Ivanić i Erik Jirka.