Fudbaleri Partizana pobedili su Zemun sa 2:0 u osmini finala Kupa Srbije.

Marković 50, Zakarić 89
  ZEM   PAR
  0 : 2
KRAJ!
Partizan je ostvario zasluženu pobedu u Gornjoj Varoši i plasirao u četvrtfinale Kupa.
Poslednja izmena u Partizanu
90+2 Gomeša menja Armin Đerlek.
GOOOL! Zakarić rešava pitanje pobednika
89' Zakarić je veoma dobro šutirao iz kaznenog prostora i u bliži ugao poslao loptu u gol.
Sjajna intervencija Stojkovića!
86' Lukić je odlično šutirao sa ivice kaznenog prostora, međutim njegov pokušaj još bolje je odbranio Vladimir Stojković.
Povreda Nikola Stojkovića, umesto njega ulazi Romanovskij
84' Zbog povrede Stojkovića na teren ulazi Romanovskij.
Dobar pokušaj Uroševića
82' Levi bek Partizana pokušao je iz prve da šutira sa nekih 16 metara i to je uradio solidno. Lopta je zamalo otišla pored desne stative.
Velika gužva u šesnaestercu Partizana
79' Velika gužva u kaznenom prostoru Partizana. Više puta su igrači Zemuna zapretili, ali su odbrambeni fudbaleri Partizana svaki pu blokirali šut, tako da Stojković nije imao intervenciiju. Ipak, da je koja lopta prošla ko zna da li bi ostao isti rezultat na semaforu.
Povreda Pantića, menja ga Smiljanić
77' Danilo Pantić osetio je bol u zadnjoj loži i na terenu ga je zamenio Milan Smiljanić.
Momenat kada Marković postiže gol

Velika prilika za Zemun! Prečka sprečila izjednačenje
72' Zemun je imao neverovatnu priliku. Stojković (Zemun) je dobro šutirao, Stojković (Partizan) je odbio loptu samo do Mrkajića koji je pogodio prečku. Lopta je od okvira gola udarila ispred gol linije.
Pao ritam meča
69' Posle pogotka crno-belih znatno je pao ritam meča. Zemun pokušava kroz sredinu terena, dok se Partizan malo povukao.
Strelac jedinog gola do sada
Svetozar Marković!

Sjajna intervencija Miloševića
63' Odlična akcija Partizana. Pantić je natrčao na loptu i šutirao veoma dobro, međutim Milošević je kranjim naporom "skinuo" loptu.
Prva opomena za crno-bele
59' Saša Zdjelar zasluženo dobija žuti karton.
Prva izmena na meču
56' Miloša Tošeskog menja Dušan Savić.
Meč je nastavljen
54' Zemun je uspeo da se odbrani i Partizan se nalazi u novom napadu.
Bakljada na severu
53' Meč na kratko prekinut.
GOOOOL! Partizan vodi 1:0!
50' Partizan vodi 1:0 u Zemunu. Janković je asistirao Markoviću koji je lako poslao loptu u gol. Sjajnu akciju izveli su crno-beli, a Marković je bio na pravom mestu, postavio nogu i savladao Miloševića.
Nastavak nije doneo ništa novo
49' Partizan je nastavio sa dominacijom. Igra se dosta na polovini Zemuna i pitanje je kada će crno-beli probiti odbranu ekipe iz Gornje Varoši.
Počelo je drugo poluvreme!
46' Prvi napad na startu drugog poluvremena imaju fudbaleri Zemuna. Vukadinović je pokušao da iskoristi lošu reakciju odbrane Partizana. Dobro je šutirao, ali je lopta otišla malo pored stative.

POLUVREME!
Milošević ponovo siguran
45+1 Treća šansa za Partizan u prvom periodu igre. Ovoga puta pokušao je Nikolić, ali je Milošević ponovo odbranio šut.
Za sada smo videli mnogo vazdušnih duela

Janković šutira pravo u Miloševića
39' Janković se okliznuo kada je šutirao i tom prilikom je kramponima zakačio Lukića kojem se ukazuje pomoć.
Partizan pritiska
37' Solidna kombinacija Partizana, Miletić šutira glavom pored gola.
Sjajan refleks Miloševića
34' Sjajna odbrana Miloševića. Urošević se odlično ubacio, ali je golman Zemuna odlično reagovao i sprečio vođstvo crno-belih.
Pantić napada Tošeskog

Dosta grešaka Zemunaca
31' I kada dobiju malo više prostora fudbaleri Zemuna ne mogu to da iskoriste. Za pola sata igre nisu uspeli da stvore niti jednu šansu.

Inicijativa crno-belih
26' Prošla je polovina prvog poluvremena i igra se najviše na strani Zemuna. Videćemo kako će se dalje odvijati prvi period meča.
Prvi žuti karton
22' Slavko Luković oborio je Danila Pantića i arbitar je pokazao žuti karton igraču Zemuna.
Očajan centaršut Uroševića
21' Crno-beli igraju znatno bolje, ali do sada nisu uspeli da krunišu dobru igru golom. Lopta se dobro kretala u napadu, samo je Urošević očajno centrirao o lopta je završila u gol-autu.
Janković pao u kaznenom, ali je brzo ustao
16' Janković je pao u kaznenom prostoru. Sudija nije dosudio penal, a na usporenom snimku se vidi da je fudbaler Zemuna nagazio krilnog igrača Partizana. Janković se brzo pridigao i igra je nastavljena.
Najbolju šansu imao je Miletić

Šut Jankovića
12' Solidan pokušaj Jankovića, korner za Partizan. Posle udarca iz ugla crno-beli nisu uspeli do prilike.
Tošeski s gol linije sprečio vođstvo Partizana
10' Velika prilika za Partizan! Pantić je odlično centrirao iz slobodnog udarca, a Miletić je na drugoj stativi dobro zahvatio loptu. Ipak, Tošeski je uspeo da sa gol linije izbije loptu i spreči vođstvo crno-belih.
Zemun teško do lopte
8' Domaći fudbaleri teško dolaze do lopte, a kada to i urade ne ostane im dugo u posedu. Crno-beli za sada dominiraju na terenu.
Evo kako izgleda postava Partizana
Loš centaršut Zakarića
4' Inicijativa Partizana. Crno-beli imaju dosta više lopte u posedu na startu meča. Zakarić je pokušao da pronađe Gomeša u šesnaestercu, međutim lopta je otišla previsoko.
Gužva u kaznenom Zemuna
2' Centrirao je Pantić, ali je Mrkaić dobro reagovao izbacio loptu. Ipak, ubrzo je stvorena velika gužva u kaznenom prostoru Zemuna, ali crno-beli nisu uspeli da upute šut.
Utakmica je krenula!
1' Prvi napad na utakmici imaju fudbaleri Partizana.