<table class="score" cellpading="0" width="100%" cellspacing="0"> <tfoot> <tr> <td colspan="5"> 20' Pantić</td> </tr> </tfoot> <tbody> <tr class="county"> <td> </td> <td>ZEM</td> <td> </td> <td>PAR</td> <td> </td> </tr> <tr class="number"> <td> </td> <td>0</td> <td>:</td> <td>1</td> <td> </td> </tr> </tbody> </table>

Zemun – Partizan 0:1 (0:1)
Fudbaleri Partizana pobedili su Zemun 1:0 na gostujućem terenu u četvrtom kolu Superlige Srbije. Strelac jedinog gola bio je Danilo Pantić u 20. minutu.

StarSport
KRAJ
Partizan je uspeo da sačuva pobedu.
88. minut
Centaršut Uroševića, Ozegović ponovo kasni
Nije kao na Lidu, ali sunčanje je dobro i u Gornjoj varoši

83. minut
Pantić je izašao iz igre, zamenio ga je Zdjelar. Zoran Mirković pokušava da zatvori prilaze golu
79. minut
Partizan pokušava da odradi posao, da se igrači što manje potroše, međutim, u takvoj igri Zemun je sve češće pred golom crno-belih. Smiljanić je na ivici kaznenog prostora faulirao Murajamu, a Bašanović je opasno šutirao direktno na gol. Stojković je stajao na pravom mestu.
Neki drugi ugao...
73. minut
Zakarić se sam izborio za šut, dobro je zahvatio loptu, ali je golman Milošević uspeo da je skrene u korner
70. minut
Zemunci su imali dobru priliku, Vukadinović je opet pretio, ali Stojković otklanja svaku opasnost
64. minut
Izmene su jedino vredne pomena u ovim trenucima. U Zemunu je Đalović izašao, a ušao je Tošeski, dok je u Partizanu Janković zamenio Nikolića
56. minut
Izmena u Zemunu, Savić je zamenio Romanovskog
Da mu je i igra dobra kao frizura...

46. minut
Počelo je drugo poluvreme. Suma je odigrao još jednu slabu partiju. Zoran Mirković je odlučio da u drugom poluvremenu umesto njega igra Goran Zakarić
Kraj prvog poluvremena
Izuzetno teško vreme za igru u Zemunu, skromna partija oba tima. Partizan je svoju priliku za gol iskoristio, Zemunci su više pokušavali, ali nisu imali dobru završnicu ili je golman Stojković rutinski zaustavljao šuteve.
45. minut
Jedan minut je produženo prvo poluvreme zbog pauze za osveženje
42. minut
Karton za Sumu zbog prekršaja ispred kaznenog prostora
40. minut
Urošević je pokušao udarcem glavom da poveća rezultat na 2:0, ali je lopta prošla pored stative gola Miloševića
35. minut
Ponovo Vukadinović pokušava, ovog puta glavom da savlada golmana Partizana, ali preslab je to bio udarac za Stojkovića
32. minut
Enake do Sume, ovaj pušta loptu Nikoliæu, ali golman Miloševiæ je siguran
30. minut
Pauza u Zemunu. Sudija je dozvolio igraèima da se osveže
Pantić majstorski
I to se dogodilo
20. minut GOOOOOL
Prvi šut i odmah pogodak. Danilo Pantić je bio strelac za Partizan. Izbacio je Stanimirovića iz ravnoteže, šutiraio sa ivice kaznenog prostora i pogdoio mrežu
15. minut
Golman Zemuna Marko Miloševiæ u prvih 15 minuta nema posla. Partizan daleko od gola domaæina
Vrelo je u Zemunu
11. minut
Ponovo šansa za Zemun i ponovo Vukadinoviæ. Ostalo je 0:0
11. minut
Vukadinoviæ je odlièno šutirao, golman Stojkoviæ je morao da interveniše, i to veoma dobro, jer je lopta išla u okvir gola. Korner za Zemun