Atalanta – Juventus 1:2

Fudbaleri Juventusa su ovogodišnji osvajači Kupa Italije nakon trijumfa nad Atalantom na stadionu "Mapei" u Ređo Emiliji.

Dobrodošli!
Zajedno ćemo ispratiti dešavanja iz finala Kupa Italije u kom se sastaju Atalanta i Juventus.
KRAJ
90' Još 4 minuta nadoknade
Crveni karton!
Rafael Toloj čak i nije u igri...
Juventus na korak od pobede
I titule
84' Sve je manje vremena za Atalantu
Da li će Juve uzeti trofej?
81' Oštar faul Romera
Žuti karton
78' Mjuriel propušta ogromnu šansu
73' Gooooooooooooool
69' Mirno
Trenutno nema mnogo akcije, kao da su se oba tima pomalo povukla
61' Preti i Kijeza
Novi pokušaj Juventusa i nova propuštena šansa...
58' Golini brani
Kuluševski je opet imao veliku priliku, ali nije uspeo da pogodi tamo gde je zamislio i propada nova šansa za Juve
52' Kakva šansa za Atalantu
Umalo da plavo-crni povedu, ali je Gabrijel Romero bio za malo neprecizan...
49' Povredio se Kuluševski
Doktori će morati da reaguju
46' Počelo je drugo poluvreme
Kraj prvog poluvremena
41' Gooooooooooooool
36' Malinovski dobio žuti karton
Sada na obe strane po jedan igrač ima žuti karton
31' Gooooooooool
Dejan Kuluševski se odlično snašao i loptu poslao u dalji ugao za vođstvo crno-belih iz Torina
30' Mekeni propušta priliku
Imali su igrači Juventusa dobru šansu u 30. minutu, kada je Mekini ušao u kazneni prostor ali je odbrana Atalante pravovremeno reagovala. Nema promene rezultata.
Žuti karton za Kjelinija
Oštar start ispred kaznenog prostora i defanzivac Juventusa je zaradio žuti karton
26' Mreže miruju
Ima zanimljivih dešavanja na terenu u Mapei regiji, ali golova za sada nema...

Frojler je imao sjajnu šansu, ali lopta prolazi samo nekoliko centimetara daleko od leve stative
17' Juventus pokušava da spusti tempo
Atalanta je dosta agresivniji protivnik i to se Juventusu ne dopada...
13' Atalanta traži penal
Sudija kaže da nema jedanaesterca i da je start čist
10' Juventus preti
Imali su i crno-beli svoju šansu, ali se rezultat ne menja
Duvan pogađa stativu
Atalanta ponovo preti, imali su odličnu priliku, ali je napadač plavo-crnih pogodio stativu
5' Atalanta se ne plaši
Zapata je već počeo da muči odbranu Juventusa, Atalanta napada po levom boku, ali za sada nema promene rezultata
1' Počela je utakmica