Fulam – VBA 2:0 (2:0)

Fudbaleri Fulama savladali su na svom terenu Vest Bromvič Albion sa 2:0 u pretposlednjem meču sedmog kola Premijer lige.

Dobrodošli!
KRAJ
90+ Nadoknada vremena...

Getty images
81' Kako ovo nije gol?
VBA je nekako "preživeo", a Rid je iz neposredne blizine jako šutirao, ali je bio izblokiran na gol liniji.

VAR se gleda... Nema penala za Fulam...
79' Jalovi VBA
Ni izmene Slavena Bilića nisu uspele da prodrmaju ekipu.

Gosti jako teško dolaze do prilika za gol.
70' Žuti karton, pa izmena
Opomenut je Sojers.

Bilić ponovo menja u međuvremenu i na teren umesto Krovinovića šalje Filipsa.
64' Mitrović ne uspeva
Angisa je imao lepu solo akciju, da bi u nastavku lopta umalo stigla do Mitrovića.

Srpski napadač nije uspeo da šutira ka golu rivala.

57' Žuti karton, izmene, pa žuti karton
De Kordova Rid je zaradio javnu opomenu.

Slaven BIlić ubacuje dvojicu novih igrača na teren.

Nakon toga Lukman dobija žuti karton.
52' Bez šansi
Nije bilo pravih prilika ni na jednoj strani u prvih sedam minuta II poluvremena.
46' Počelo II poluvreme
Poluvreme
45' Fulam dobar
Nakon kontranapada, Angisa je šutirao sa ivice šesnaesterca pravo u Džonstona.

Igraće se još dva minuta.
36' Velika šansa za VBA
Angisa je pogrešio, ali je Henri Grant loše šutirao iz izgledne pozicije.
30' Gooooool!
Fulam duplirao prednost, 2:0.

Ponovo je asistent Aleksandar Mitrović.

Prelep gol je postigao desni bek Ola Aina.
26' Goooooool!
Fulam vodi 1:0.

Posle centaršuta Robinsona, Mitrović je glavom spustio loptu Bobiju Ridu koji postiže gol.

Na gol liniji nije baš najbolje reagovao Branislav Ivanović.
26' Fulam ima inicijativu
Ali, još uvek nema pravih prilika na utakmici.

To je pokušao da promeni Bobi Rid, ali je njegov šut otišao malo pored gola Vest Broma.

Photo by Clive Rose/Getty Images
16' Mirno
Nije bilo naročito velikih prilika, nakon one "slučajne" prečke koju je pogodio Taunsend.
8' Fulam preti, prvi put
Lukman je dosta namučio defanzivce gostiju, ali je na kraju golman Sem Džonston uhvatio loptu posle centaršuta.
3' Prečka!
Taunsend je slučano posle centaršuta pogodio prečku Fulamovog gola.
1' Utakmica je počela sa 3 minuta zakašnjenja