KRAJ
Pobeda Reala!
92' GOOOL!
Sve je rešeno!

Marijano Dijaz ušao je u igru i posle nepunih 60 sekundi postigao gol i stavio tačku na utakmicu.
88' Još malo do kraja
Barsa napada, Real preti iz kontre.
83' Velika prilika za Pikea!
Mesi je centrirao, Pike je bio usamljen i šutirao glavom iz peterca, ali lopta odlazi pored gola.
81' Još jedan Hrvat na terenu
U igri je i Rakitiæ.
79' Ulazi Modrić
Ušao je Luka Modriæ, izašao Isko.
76' Doktorski start Marsela
U poslednjem trenutku levi bek Reala spreèava Mesija da uputi udarac sa desetak metara.
Gol Brazilca
71' GOOOL!
Vinisijus postiže vodeći pogodak!
71' Brajtvajt u prvom napadu mogao da postigne gol
Sada se na drugoj strani istakao Kurtoa.

Prošao je po desnoj strani novi napadač Barselone, izašao ispred Kurtoe, ali Belgijanac mu je skratio ugao i odbranio.
70' Izmena u Barsi
Izašao je Vidal, ušao je Brajtvajt
69' Neverovatni Ter Štegen
Nova odbrana nemačkog golmana.

Sa samo nekoliko metara, nogom je odbranio udarac Serhija Ramosa.
...
63' Veliki promašaj Benzeme!
Dobio je fantastičnu loptu na samo nekoliko metara od gola, ali je šutirao veoma neprecizno.
60' Nova odbrana Ter Štegena i ofsajd
Nova odlična odbrana, ali bio je i ofsajd.

Ponovo je gađao Isko, ovog puta glavom.
56' Fantastična odbrana Ter Štegena!
Isko je sa ivice šesnaesterca gađao u gornji desni ugao, a Ter Štegen jednom rukom odbranio njegov udarac.
53' Bez prave prilike
Barselona ima veći posed lopte, Real čeka šansu iz kontre.
Majstor
Isko je sa ivice šesnaesterca gaðao u gornji desni ugao, a Ter Štegen jednom rukom odbranio njegov udarac.
52' Bez prave prilike na startu drugog dela
Barselona ima veæi posed lopte, Real èeka šansu iz kontre.
Sjajna odbrana Kurtoe
46' Počelo drugo poluvreme
Nastavlja se meč u Madridu.
45' Kraj prvog poluvremena
Bez golova posle prvih 45 minuta.
41' Dobar ritam utakmice
Igra se brzo i napadački.
37' Slab udarac Vinisijusa
Lak posao za Ter Štegena posle plasirane lopte Vinisijusa.
34' Najbolja šansa na meču!
Grizman je fantastično pronašao Artura, koji ostaje usamljen ispred Kurtoe, ali Belgijanac fenomenalnom odbranom sprečava vodeći pogodak Barselone.
30' Prvi šut Barselone
Mesi veoma loše šutira desnom nogom iz izgledne situacije.

Lak posao za Kurtou.
26' Igra se uglavnom na sredini terena
Mirniji deo meča.
21' Još jedna šansa za Real
Marselo je probio po levoj strani, ali je slabo ubacio u peterac i loptu izbacuje Pike.
19' Prvi žuti karton
Levi bek Barselone Đordi Alba dobija žuti karton zbog prigovora.
18' Ramos otklanja opasnost
Mesi i Grizman kombinuju "iz prve", ali Ramos sprečava šut Grizmana i otklanja opasnost
16' Dobra šansa za Real
Vinisijus je prošao po levoj strani, odložio je za Krosa, koji šutira preko gola
13' Real konkretniji
Barsa ima veći posed lopte, ali za sada je bez šanse.
15' Dobra šansa za Real
Barsa ima veæi posed lopte, ali za sada je bez šanse.
Dobro poznato lice na tribinama
7' Benzema oprobao udarac
Prvi šut na gol.

Probao je Benzema posle odbitka, nakon kornera, ali je lopta otišla preko gola.
2' Agresivni i jedni i drugi na startu
Real je odmah zapretio iz kornera, ali je Barsa otklonila opasnost i krenula u kontra napad.

Odbrana Reala zaustavila je kontru i potencijalnu opasnost po gol Kurtoe.
1' Počeo je 277. El Klasiko