6. kolo: Milan – Liverpul 1:2, Real – Inter 2:0

Fudbaleri Liverpula slavili su protiv Milana 2:1 u meču poslednjeg kola grupne faze Lige šampiona.

Dobrodošli
Zajedno ćemo ispratiti mečeve poslednjeg kola grupne faze Lige šampiona. U fokusu će biti mečevi Milana i Liverpula, kao i Reala i Intera. Uz to, moći ćete da vidite i najazanimljivije detalje sa ostalih mečeva.
Kraj mečeva, slavlje u Madridu
90+5‘ Gol utehe za Porto
90‘ (Porto) Atletiko se mučio, a onda...
Dva brza pogodka za 3:0. Najpre Korea, a potom i De Paul.
81‘ (Dortmund) Ponovo Haland, sada je 5:0
79‘ (Madrid) Real duplirao prednost
Sa igračem više, meč je najverovatnije rešen. Strelac je Asensio.
68‘ (Dortmund) Nije moglo da prođe bez Halanda
Strelac četvrtog gola za svoju ekipu. U igru je ušao samo pet minuta ranije.
74‘ (Porto) Crveni kartoni na sve strane
Najpre je isključen Karasko u 67, a sada i Portov Vendel.

Uz to, isključen je i Interov Barela.
67‘ (Amsterdam) U međuvremenu, još dva gola za Ajaks.
Trenutno je 4:1. Strelci su Neres i Bergajs.
55‘ (Porto) Ateltiko poveo
Strelac je Antoan Grizman. U isto vreme stiže i novi gol u Milanu gde sada Liverpul vodi preko Divoka Origija nakon novog odbitka.

Kako stvari sada stoje, dalje idu Liverpul i Atletiko.
53‘ (Dortmund) Novi gol za Borusiju, treći po redu
Strelac je ponovo kapiten Marko Rojs.
51‘ (Milan)
Fudbaleri italijanskog kluba traže penal nakon što je Kesi pao u protivničkom šesnaestercu. Sudija nije saglasan.
Insert iz prvog poluvremena. Da li je ovo start za crveni karton?
Nezaustavljiv
46‘ Krećemo
Počinje drugo poluvreme.
Real stigao do 1000. u Ligi šampiona
Poluvreme, kako stvari stoje Milan ne ide dalje
45+2‘ (Dortmund) Rojs precizan sa penala
Duplira Borusija svoju prednost. Štoper Bešiktaša Velinton je isključen nakon starta.
42‘ (Kijev) Prvi gol večeri i u Ukrajini
Vodi Šahtjor na Olimpijskom stadionu. Strelac je Fernando.
42‘ (Amsterdam) Presing se isplatio, Ajaks ponovo vodi
Dvojica ponajboljih svetskih vezista na delu
36‘ (MIlan) Liverpul izjednačio
Kombinovala su deca Liverpula Vilijams i Morton, a lopta je potom stigla do Okslejda Čembrlejna. Nekadašnji igrač Arsenala je krenuo u prodor, šutirao, a lopta se nakon odbrane Menjona odbila do Salaha koji ju je smestio u mrežu.
Da li je bio penal?
33‘ (Madrid) Real oštećen za penal?
Vinisijus je bio u prodoru nakon čega je pao u šesnaestercu, ali Brih ponovo kaže da penala nema.
29‘ (Dortmund) Vodi i Borusija
29‘ (Milan) Vodi domaćin!
Zbrka je nastala nakon kornera, lopta se odbila do Fikaja Tomorija koji nije imao težak posao iz neposredne blizine.
23‘ (Amsterdam) Sporting stiže do izjednačenja
Sebastija Ale najbrži u istoriji
Napdač Ajaksa je igrač koji je najbrže stigao do 10 golova u Ligi šampiona. Za taj podvig mu je trebalo samo šest mečeva.
20‘ (Porto) Bez golova ni u Portugalu, ali briga za Atletiko
Iz igre je zbog povrede u 13. minutu izašao Luis Suares, a zamenio ga je Mateus Kunja.
17‘ (Madrid) Urekli smo...
Vodi Real. Strelac je Toni Kros. Sjajan gol Nemca.
15‘ (Madrid) Inter konkretniji
Bez prave šanse ni na drugom derbiju večeri. Igrači Intera su u devetom minutu tražili penal nakon starta nad Barelom, ali je Feliks Brih odmahnuo rukom.
11‘ (Milan) Čarke između Klopa i Piolija
Divok Origi i Alesio Romanjoli su bili u duelu, a situaciju su razlčito videli situaciju. Prvo uzbuđenje na meču.
8‘ (Amsterdam) Gol!
Vodi Ajaks. Precizan je bio Sebastijan Ale. Gol pogledajte ovde.
7‘ (Amsterdam) Penal za Ajaks
Prilika za rano vođstvo protiv Sportinga.
1‘ Krećemo
Počeli su mečevi drugog termina poslednjeg kola grupne faze.
Navijači Liverpula napadnuti u Milanu
Jović startuje
Karlo Ančeloti ispunio obećanje. Luka Jović u startnih 11, društvo u napadu praviće mu Rodrigo i Vinisijus.