Klub Briž - PSŽ 1:1 (1:1); Siti - Lajpcig 6:3 (3:1)

Klub Briž i PSŽ su odigrali nerešeno 1:1 (1:1) u meču A grupe Lige šampiona. Mančester siti je pobedio Lajpcig sa 6:3 (3:1), dok je Sporting izgubio kod kuće od Ajaksa, 1:5.

Dobrodošli!
Kraj svih mečeva!
Završeno je sjaj no veče u Ligi šampiona.
Pobede Reala i Liverpula
Liverpul je odoleo Milanu, pobedio sa 3:2 (1:2), dok je Real u 90. minutu stigao do pobede u Milanu protiv Intera, 1:0.
Kraj i u Lisabonu!
Ajaks je slavio sa 5:1 protiv Sportinga u Lisabonu. Sjajno veče Sebastijana Alea, njegova četiri gola.
90+1 Kraj u Brižu!
Završen je meč Briža i PSŽ-a, nerešeno, 1:1 (1:1).

Više nego zaslužen bod za Belgijance.
90' Gooooool! Real poveo!
Evo gola i u Milanu, Real je u poslednjem minutu poveo protiv Intera!

Strelac je Rodrigo!
86' Goooool!
Šesti gol Mančester sitija. Sada sa igračem više dolaze do 6:3 protiv Lajpciga, mrežu je zatresao Gabrijel Žezus!

Var je sve proverio, sve je čisto.
Peti gol Sitija
79' Isključenje u Mančesteru
Igrač Lajpciga Anhelinjo dobio je drugi žuti karton i mora u svlačionicu.
80 Mesi... Ništa!
Mendeš je prošao po levom boku, dodao je ka Mesiju koji je sa 14 minuta šutirao iz prve, ali neprecizno. Ostaje 1:1 u Brižu.
75' Goooool! Siti vodi 5:3!
Au, kakva ludnica na Etihadu, dva gola za minut, sada je 5:3.

Samo što je Nkunku pogodio za 4:3, u narednom napadu Siti dolazi do 5:3, strelac je Žoao Kanselo!

Odličan udarac sa 20 metara.
74' Goooool! Lajpcig smanjio na 4:3
Opet Kristofer Nkunku! Udarac sa ivice kaznenog prostora, pogađa, 4:3.
74' Makazice Langa, umalo 2:1 za Briž!
Odlično igra Klub Briž!

De Ketelere je centrirao na drugu stativu, pokušaj Langa makazicama, promašaj za malo, sreća za PSŽ!
Šta je uradio Ale?
Gol Hendersona za 3:2
70' Šansa za Mesija!
Leo Mesi, je ako ne računamo onu prečku iz prvog dela, imao prvi udarac u okvir gola.

Sa sedan metara šutirao je u bliži ugao, ali je Minjole odbranio, ostaje 1:1 u Brižu.
69' Gooooool! Liverpul vodi!
Liverpul je opet poveo! Strelac je kapiten Džordan Henderson!

Posle prekidaa, lopta je došla na nekih 17 metara, usledio he jak udarac i zatresla se mreža Italijana, 3:2!
63' Goooool! Pala "petarda" u Lisabonu
I opet, Sebastijan Ale! Njegov četvrti gol večeras! Ajaks vodi sa 5:1.
Inter propustio priliku
Neobično je mirno u Milanu gde igraju Inter i Real.

Jedino je Džeko imao kakvui takvu šansu u 54. minutu. Zahvatio je loptu glavom,išla je po sredini gola, prilika je propala.
Gol Griliša za Siti
56' Gooooool! Pogodio i Griliš
Mančester siti vodi sa 4:2 protiv Lajpciga.

Strelac je pojačanje iz Aston Vile, Džek Griliš.

Njegova odlična solo akcija, ušao je sa leve strane, nekoliko driblinga je uradilo posao, precizan udarac i tu nije bilo odbrane.
Treći gol Alea za Ajaks
Drugi gol Lajpciga
52' Gooooool! Četvrti gol Ajaksa, het-trik Alea!
Ajaks blista u Lisabonu, vodi sa 4:1.

Het-trik Sebastijana Alea!
51' Gooooool! Lajpcig smanjio
Lajpcig je postigao novi gol na Etihadu!

Ponovo je strelac Kristijan Nkunku, sada je 3:2 za "građane".
51' Izašao Mbape!
Ne može dalje Kilijan Mbape. Izašao je zbog udarca koji je dobio u prvom delu. Ušao je umesto nejga Mauro Ikardi.
Poništen gol Sportinga!
U 47. minutu Paulinjo je postigao gol za Sporting, ali ga je VAR poništio.
Izjednačujući gol Salaha
49' Kakva šansa za Klub Briž!
Stiven Hendri je imao kolosalnu šansu za Klub Briž!

Šutirao je sa sedam, osam metara, pogodio u leđa Kimpembea, velika šansa je propala.
49' Goooool!
Liverpul je izjednačio na 2:2!

Strelac je Salah
46' Izmene u timu PSŽ
Dve izmene u poluvremenu u timu Pari Sen Žermena. Umesto Vajnalduma i Paredesa, ušli su Draksler i Danilo.
Počelo je drugo poluvreme
Siže 45 minuta u Brižu
Super trio PSŽ-a je počeo meč, imali su nekoliko situacija, ali sve čestitke Belgijancima.

Utisak je da su bili opasniji po gol i lako je moglo da bude i da vode.
Poluvreme na šest stadiona
Uzbudljivih 45 minuta. Golova nema jedino u Madridu gde igraju Atletiko i Porto, odnosno u Milanu gde igraju Inter i Real.
45'+2 Gooooool! Siti vodi 3:1
Rijad Marez rutinski realizuje penal za Siti koji tako na odmor protiv Lajpciga odlazi sa 3:1.
Gol Dijaza za Milan
Gol Rebića
Salah ne koristi penal!
Mohamed Salah ne koristi penal za Liverpul u 14. minutu!
44' Goooooool! Milan preokrenuo na Enfildu!
Kakav šok u Liverpulu!

Nisu iskoristili penal u 14. minutu preko Salaha na 1:0, a onda u poslednja tri minuta prvog dela primaju dva gola.

Drugi gol bio je delo Dijaza koji je sa metar dva ugurao loptu u mrežu pošto je Alison prethodno odbio!
43' Goooool! Lajpcig smanjio
Lajpcig je smanjio u Mančesteru, strelac Kristofer Nkunku u 43. minutu.
42' Gooooool! Milan izjednačio!
Gol za Milan na "Enfildu". Strelac je Ante Rebić!
39' Gooooool! Ajaks se ne šali
Treći gol za Ajaks u Lisabonu, strelac je Stiven Berghujs, sada je 1:3.
39' Šansa za Klub Briž!
Lepa prilika za Belgijance!

De Ketelare je sebi namestio loptu na udarac, šutirao je sa 13 metara iskosa sa leve strane, Navas je izbio loptu iznad prečke.

Mbape je ostao da leži na sredini posle jednog duela za loptu...
38' Napadi Klub Briža
Otkako su izjednačili, igrači Klub Briža su opasniji, par udaraca ka golu Kejlora Navasa i imaju veći posed.

Moraju da paze na kontre Francuza, zna se zbog koga i čega....
Drugi gol Sitija
33' Gooooool!
Sporting je smanjio prednost Ajaksa u 33. minutu.

Strelac za tim iz Lisabona bio je Paulinjo.
Gooooool! Siti povećao prednost
Autogolom Mulijelea, Mančester siti je povećao prednost protiv Lajpciga u 28. minutu na 2:0.
29' Mesi pogodio prečku!
Šut Argentinca sa ivice kaznenog prostora, pogodio je prečku, umalo da PSŽ opet povede!
Izjednačujući gol Klub Briža
27' Goooool! Klub Briž izjednačio!
Sobol je centrirao, Hans Vanaken je bio u penal zoni, precizan jak udarac i Belgijanci su izjednačili.
Gol Akea
21' Mirno u Milanu
U Milanu za sada bez pravih prilika na meču Intera i Reala.
23' Umalo Mbape!
Mesi je odlično proigrao Mbapea, usledio je šut iz blizine, Simon MInjole brani, ostaje 0:1 na meču Klub Briža i PSŽ.
Vodeći gol za PSŽ
Vodeći gol Liverpula
17' Gooooool! Vodi i Siti
Poveo je i Mančester siti protiv Lajpciga.

Odličan prekid "građana", Nejtan Ake je lako realizovao situaciju, 1:0.
15' Goooooool! PSŽ vodi!
Pari Sen Žermen je poveo u Brižu.

Prodor Mbapea sa leve strane, zavrnuo je u kazneni prostor, na pravom mestu bio je Ander Erera koji sa deset metara šalje loptu u mrežu - 0:1!
Gol Alea za Ajaks
Drugi gol Ajaksa
9' Gooooooool!
Još jedan gol za Ajaks u Lisabonu!

I ponovo je strelac Senastijan Ale! Ovog puta na asistenciju Entonije, samo je promenio smer lopti i poslao je u mrežu, 0:2.
9' Goooooooool!
Liverpul je poveo!

Strelac je Aleksander-Arnold. Ušao je u kazneni prostor sa desne strane, šutirao, lopta se srećno odbila i prevarila golmana Milana, 1:0!
2' Gooooool!
Evo prvog gola na večerašnjim mečevima! Ajaks je poveo u Lisabonu protiv Sportinga.