Bajern – Lokomotiva 2:0, Salcburg – Atletiko 2:0

Fudbaleri Bajerna savladali su Lokomotivu u Minhenu sa 2:0 u poslednjem meču grupne faze Lige šampiona.

Dobrodošli!
KRAJ
3 minuta nadoknade
88' Bližimo se kraju
Sve je jasno u grupi A, samo čekamo poslednji sudijski zvižduk
86' Gooooooooooool
I Atletiko Madrid vodi sa 2:0
80' Goooooooooooool
Čupo Moting je udvostručio prednost minhenskog Bajerna
76' Josifov...
Odlična priilka za goste. Posle kontranapada je mladi Josifov pokušao, ali je preslabo šutirao i Manuel Nojer to brani bez ikakvih problema
73' Ribus probao
Imala je Lokomotiva priliku da iz slobodnog udarca ugrozi Bajern iz slobodnog udarca, ali je Ribus bio neprecizan
72' Umalo 2:0
Sada je Sane glavom tukao ka golu Lokomotive, ali je on bio neprecizan
63' Goooooooooool
Niklas Zile se posle kornera odlično snašao i glavom loptu "spakovao" u mrežu Lokomotive
57' Gnabri...
Umalo je Bajern poveo. Serž Gnabri je bio u jako dobroj prilici, ali je lopta otišla tik pored stative. Umalo su Bavarci dodatno otežali posao Lokomotivi
56' Propala kontra Lokomotive
Krenuli su u hitar napad gosti, preko sredine su izbacili pas na stranu, ali se tamo nije najbolje snašao Ribčinskij
48' Dejvis odmah napada
Krenuo je po levom boku Alfonso Dejvis, ali je njegov šut ili centaršut bio izuzetno neprecizan
46' Počelo je drugo poluvreme
Kraj prvog poluvremena
39' Goooooooooool
Ermoso! Atletiko Madrid vodi!
40' Preti Lokomotiva ponovo
Dve polu kontre su imali gosti, ali daleko je to bilo od gol šanse. Ipak, nešto se dešava i to je pozitivna stvar
35' Ribus – brani Nojer
Prvi udarac Lokomotive u gol Bajerna
33' Bez golova i dalje
Bajern je daleko opasniji protivnik, a kako vreme odmiče tako je Lokomotiva sve dalja plasmanu u Ligu Evrope. Potrebna je pobeda u Minhenu i poraz Red Bula u Salcburgu
25' Salcburg pritiska Atletiko
Madriđani ne deluju baš najbolje u Austriji, igraju defanzivno i prepustili su loptu Salcburgu koji trenutno ima čak 6 šuteva ka golu Atletika. Ni tamo nema golova i ostaje 0:0
22' Bajern napada, Lokomotiva se brani
Za sada se dobro brane fudbaleri Lokomotive, imali su i dve dobre akcije koje nisu završene onako kako su se oni nadali
11' Korner za Lokomotivu
Odbranio se Bajern, potom krenuo u napad, ali ni to nije bilo odrađeno baš kako treba i lopta je brzo vraćena Lokomotivi
4' Miran start u Minhenu
Nisu se zaleteli ni igrači Bajerna ni Lokomotive
1' Počela je utakmica