4. kolo: Inter – Real Madrid 0:2 (0:1)

Fudbaleri Real Madrida pobedili su u Milanu ekipu Intera 2:0 (1:0) u derbiju drugog dana 4. kola Lige šampiona.

Dobrodošli!
Pratićemo zajedno uživo mečeve Lige šampiona.

U fokusu nam je utakmica između Intera i Real Madrida, ali ćemo pratiti i mečeve Atletiko Madrid – Lokomotiva Moskva i Bajern Minhen – Salcburg.
Kraj utakmice
Pobeda Reala u Milanu 2:0.
82' Perišić u šansi
Dobro je šutirao rezervista Intera, ali je sjajno odbranio Tibo Kurtoa.
Salcburg smanjuje preko Beriše na 3:1
70' Azar zamalo
Belgijanac je gađao sa oko 20 metara, ali je lopta prohujala pored gola.
68' Lokomotiva odoleva u Madridu
I dalje nema golova.

Tim Marka Nikolića igra novi dobar meč u Ligi šampiona.

Atletiku je poništen gol Kokea zbog ofsajda i to uz pomoć VAR-a.
69' Sane – Bajern vodi 3:0 protiv Salcburga
59' Goool – 0:2!
Rodrigo Goes, kao i u Madridu, daje gol Interu.

Sve je spakovao Vaskes, a Brazilac usamljen zakucao loptu u gol Intera.

Real ima dva gola više i jednog igrača više, lagano ide ka pobedi.
Bajern duplira vođstvo protiv Salcburga – autogol Vobera
46' Real odmah preti
Marijano Dijas se izborio za udarac, ali pravo u Handanovića.
Počelo je drugo poluvreme

Photo by Valerio Pennicino/Getty Images
Kraj prvog poluvremena
Vodi Bajern!
Ko drugi nego Robert Levandovski, u 43. minutu.

OVDE pogledajte gol Poljaka i kako se dobro kretao.

Za udžbenike.
Bez golova u Minhenu i Madridu
Mreže miruju u susretima Bajern – Salcburg i Atletiko – Lokomotiva.
33' Vidal isključen!
Zbog prigovora jer mu nije dosuđen penal.

I to tako što je dobio dva žuta kartona u rasponu od minut.

Čileanac je pao u kaznenom prostoru Real Madrida, čini se i da ga je zakačio Rafael Varan, ali sudija Entoni Tejlor nije video penal.

Vidal je toliko pobesneo da je čak odgurnuo grudima Engleza i uneo mu se u facu, posle čega je završio prerano utakmicu.
29' Real "gazi" Inter
Dobar je to bio napad gostiju, raspoloženi Edegor je šutrao, ali je Handanović odbranio.

"Kraljevići" mnogo bolji...
26' Loš udarac Lukakua
Imao je dobru priliku iz slobodnjaka sa oko 20 metara, još za levonogog igrača.

Ipak, Lukaku je šutirao daleko iznad gola.
20' Vidalovo "pretvaranje"
Udarac kao u NFL-u, prebacio je ceo stadion iz solidne pozicije.

Jako loš početak Intera, ali sada pokušava da prebaci težište pred gol rivala.

17' Šta je propustio Real?
Vrlo lako je moglo da bude 0:2.

Ferland Mendi je izašao pred gol Intera i umesto da šutira, odlučio se za asistenciju.

Prejako je to učinio i upropastio već viđen gol.