PSŽ – Lajpcig 1:0 (1:0), Mančester j. – Bašakšehir 4:1 (3:0)

U okviru grupe H Lige šampiona Mančester junajted je bio ubedljiv protiv Bašakšehira sa 4:1 (3:0), dok je Pari Sen Žermen bio bolji od Lajpciga – 1:0 (1:0).

Dobrodošli!
Zajedno ćemo ispratiti šest utakmica Lige šampiona u večernjem terminu od 21 sat.
Završene su sve utakmice!
90+3' Junajted potvrđuje trijumf
Silnih 4:1 kao osveta za poraz u Istanbulu.
90+2' Juventus stiže do pobede!
Alvaro Morata!
90+2 Barselona stiže do 4:0.
U strelce se upisao i Antoan Grizman.
75' Bašakšehir dolazi do gola na "Old trafordu"
Turuc je strelac za turski tim kojim je smanjen rezultat na 3:1.
76' Juventus sve nervozniji protiv Ferencvaroša
Alvaro Morata je pogodio stativu.
Zatišje na terenima širom Evrope
Da li nam to najavljuje "buru" u poslednjih 15-20 minuta?
69' Barsa se "naljutila"
Katalonci vode sa 3:0 u Kijevu.

Strelac trećeg gola je Brajtvajt iz penala.
60' Haland predvodi "kaznenu ekspediciju"
Imao je Klub Briž veliku šansu, a onda samo nekoliko desetina sekundi kasnije je Erling Haland doneo 3:0 "milionerima".
56' Barsa "lomi" Kijevljane
Za pet minuta dala je dva gola, a 2:0 donosi Martin Brejtvajt.
54' Lacio ponovo vodi sa dva gola
Ćiro Imobile je sigurno izveo najstrožu kaznu.
52' Vodi Barsa!
Seržinjo Dest je "otključao" odbranu Dinama u Kijevu.
Poluvreme na svih šest stadiona
Palo je dosta golova, a jedino ih još nema u Kijevu gde Barselona uglavnom napada protiv Dinama, ali bez Mesija i De Jonga koji su ostali u Španiji, odnosno, Grizmana i Dembelea koji bi trebalo da uđu u drugih 45 minuta.
45' U Dortmundu lagodnih 2:0
Strelac drugog gola za Borusiju protiv Briža je Džejdon Sančo.

Učinio je to na prelep način iz slobodnog udarca.
Junajted stiže do 3:0
Treći gol postiže Markus Rašford iz jedanaesterca.
35' Ronaldo!
Sjajan udarac Kristijana Ronalda, levom nogom sa 20 metara – Juventus izjednačuje.
25' Odmah odgovara Zenit
Strelac je Artjem Dzjuba, koji igra prvu utakmicu posle skandala u Rusiji sa njegovim privatnim snimkom.
22' Lacio dominira protiv Zenita!
Marko Parolo šalje neodbranjiv udarac sa 20 i kusur metara za 2:0.
19' Junajted vodi 2:0!
Ponovo je strelac Bruno Fernandeš.
18' Vodi i Borusija Dortmund
A ko će drugi, nego, Erling Haland.
19' Šok u Torinu!
Ferencvaroš vodi protiv Juventusa!

Asistent je nesuđeno pojačanje Partizana Tokman Nguen, a strelac Mirto Uzuni.
16' Najbolji fudbal za sada je na "Parku prinčeva"
Pršti na sve strane, Lajpcig napada, a PSŽ se opredelio za kontre.

Probao je Kilijan Mbape "makazicama" posle kombinacije sa Nejmarom, ali preko gola.