3. kolo: Lajpcig – PSŽ 2:1

Fudbaleri Čelsija su sa 3:0 pobedili Ren, Lajpcig je pobedio PSŽ sa 2:1, dok je Sevilja došla do preokreta i slavila sa 3:2.

Kraj u Lajpcigu!
Razenbal je sa 2:1 pobedio Pari Sen Žermen!
Još jedan igrač PSŽ–a isključen
Kimpembe je zaradio i drugi žuti karton i PSŽ igra sa devetoricom!
Poslednjih pet minuta
89' Ken opet u ofsajdu
Neverovatno. Mojze Ken ne može da uradi ništa dobro u kaznenom prostoru, jer svaki put kada to uradi sudija podigne zastavicu i signalizira ofsajd.
83' Može li PSŽ da izbegne poraz?
Neverovatna utakmica u Nemačkoj. PSŽ je imao prednost od 1:0 i penal, a sada gube sa 2:1. Ima još manje od deset minuta da se igra, hoće li gosti izbeći poraz?
73' Goooooooooooooool
Sevilja preokrenula!
69' Izjednačenje!
Guaje isključen
PSŽ ostaje sa desetoricom!
67' Pojačao se tempo
PSŽ napada sve više, Ken ne može da pobegne od ofsajd zamki i zbog toga propadaju prilike Parižana
Razenbal vodi!
Forsberg pogađa sa bele tačke, 1:2
56' Penal za Lajpcig
Goooooooooooool
Čelsi vodi sa 3:0!
53' Kakva šansa za Lajpcig
Forsberg je krenuo u solo prodor i odlično šutirao, a lopta otišla malo preko prečke
46' Počelo je drugo poluvreme
Kraj prvog poluvremena
42' Goooooooooooooool
Na sva tri meča je u isto vreme pao gol! Verner sa penala za Čelsi, Enkuku za Lajpcig iz daljine i Rakitić za Sevilju!
39' Dva poništena gola Pari Sen Žermena
Prvo Di Marija, a posle toga i Ken. Obojica su uhvaćena u ofsajdu, sve je bilo evidentno i zbog toga sudija poništava oba gola
36' Guaje žuti karton
Novi igrač Pari Sen Žermena koji je zaradio žuti karton
32' Sjajan šut Rakitića
Odlično je Rakitić gađao, ali je lopta ipak otišla preko prečke
31' Forsberg šutira, Navas brani
Dobar pokušaj Forsberga, snažno je šutirao, ali po sredini gola i Navas to bez problema hvata
25' Zuma dobio karton
Oštar start
Blickrig Krasnodara!
Prvo je Sulejmanov pogodio za 1:0 i šokirao Sevilju, a onda su gosti dobili i penal koji je Markus Berg pretvorio u gol i Krasnodar vodi sa 2:0
Povredio se Abraham
Tami Abraham je dobio nezgodan udarac u potiljak i čini se da neće nastaviti utakmicu
17' Na Stamford Bridžu "mrtva atmosfera"
Ništa se ne događa u Londonu, Čelsi vodi, igra kao da je stala
Di Marija promašio penal
Imao je Argentinac veliku priliku da udvostruči prednost Parižana, ali nije je iskoristio. Ostaje 1:0
16' Penal za PSŽ
10' Goooooooooooool
Čelsi vodi! Verner je realizovao penal
9' Penal
Verner je oboren, penal za Čelsi
7' Ren traži penal
Posle kornera je pogodila lopta u ruku Kurta Zumu u kaznenom prostoru, ali sudija kaže da tu nije bilo penala.
6' Goooool
PSŽ vodi
1' Počele su utakmice
Intoniranje himne Lige šampiona
Mečevi uskoro počinju

Photo by Maja Hitij/Getty Images

Photo by Fran Santiago/Getty Images
Dobrodošli
Zajedno ćemo pratiti dešavanja u Ligi šampiona. Može li Lajpcig da se iskupi za prošlonedeljni ubedjlivi poraz? Čelsi i Sevilja jure drugu pobedu...

Ukrajinci saopštili: Obustavljamo

Ukrajinske vlasti saopštile su večeras da su obustavile svoje konzularne usluge u inostranstvu za muškarce starosti od 18 do 60 godina, pošto je ukrajinska diplomatija najavila mere za vraćanje u zemlju onih koji mogu da idu na front.