3. kolo: Pobede Reala, Bajerna, Liverpula, Sitija, Porta i Ajaksa

Fudbaleri Real Madrida su na domaćem terenu u okviru Grupe B savladali Inter rezultatom 3:2.

Grupa A:
Lokomotiva Moskva – Atleitko Madrid 1:1 (1:1)
Mirjančuk 25p – Himenes 18
Salcburg – Bajern Minhen 2:6 (1:2)
Beriša 4, Okugava 66 – Levandovski 21p, 88; Kristensen 44ag, Boateng 79, Sane 83, Ernandez 92

Levandovski, Bajern vodi 5:2!
90' Kanselo dokusurio Olimpijakos
Kraj u Madridu!
Pobeda Reala nad Interom od 3:2!
3 minuta nadokande u Madridu
Grupa A:

Grupa B:

Grupa C:

Grupa D:
83' Salcburg – Bajern 2:4, Sane
Siti duplirao prednost protiv Olija, Žezus u 81'
83' Šta promaši Benzema...
Ovo je bila prilika koja bi rešila pitanje pobednika. Sve je imao u svojim nogama Benzema, ali je na kraju samog sebe pogodio u ruku.
79' Boateng! Bajern ponovo vodi u Salcburgu!
Gol Reala
80' Rodrigooooo!
78' Izmene, izmene...
Konte menja Barelu i Perišića sa Galjardinijem i Sančesom, dok Zidan umesto Krosa ubacuje Modrića. Prethodno su ušli Rodrigo i Vinisijus umesto Azara i Asensija.
75' Lautaro mogao da bude heroj
Mendi je katastrofalno odreagovao, savršeno dodao Lautaru Martinesu, ali Argentinac nije bio dovoljno precizan sa ivice šesnaesterca.
Okugava! Salcburg izjednačio protiv Bajerna u 66. minutu!
69' Porto – Maresj 3:0, Luis Dijas
70' Šut Krosa
Kao da su igrači Intera znali da je Krosova leva noga daleko slabija od desne... Pomalo su ga i pustili da šutne, a Nemac je uputio udarac direktno u Handanoviča.
Gol Perišića
68' Perišić za 2:2!
Odlična asistencija Martinesa i još bolja završnica hrvatskog reprezentativca. Prvi gol Perišića u LŠ, Inter se vratio od 0:2!
Prgavi Ramos
65' Antoni pogodio za 3:1, ali VAR poništio zbog ofsajda!
66' Dobar pokušaj Vaskesa
Špicem je pokušao sa ivice šesnaesterca, ali nedovoljno precizno.
46' Izašao Ranđelović
Zamenio ga je Bruma.

Photo by Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images
63' Dobro se brani Real
Nastavljaju se napadi Intera, ali se Real odlično brani. Sjajno funkcionišu Ramos i Varan večeras, uglavnom.
55' Umalo šok na Etihadu
Iako Siti dominira, umalo da Olimpijakos preko Valbuene dođe do izjednačenja. Ipak, ostaje 1:1.
57' Prgav start Ramosa, Barela izbegao težu povredu
Delovalo je kao da je doživeo ozbiljnu povredu Barela. Ramos ga je rukom gurnuo sa leđa i oborio na pad, a Barela je pao svom težinom na ruku... Ipak, vraća se u igru.
54' Het-trik Žote!
54' Inter sa puno energije
Pokušavaju fudbaleri Intera da stvore priliku, ali im ne ide. Ako ništa, barem se trude i teraju igrače Reala na dosta nepreciznih pasova.
49' Mane za 4:0
47' Evo i Salaha, Liverpul vodi 3:0!
47' Napada Inter, napada i Real
Obe ekipe su imale po napad na startu drugog poluvremena, ali je nedostajao završni pas.
Nastavljaju se utakmice
Završena prva poluvremena
44' Autogol Kristensena za preokret Bajerna!
44' Prvi žuti karton
Verovatno prvi oštar start večeras... Od koga drugog nego od Artura Vidala.
41' Mirno u Danskoj
Posle uvodna tri gola i još par prilika, Ajaks i Mitlijend nisu stvorili veće prilike. I dalje je 2:1 za "kopljanike" posle trinaestominutne dominacije Dušana Tadića.
41' Benzema previše hteo
Bio je dobar centaršut Krosa, ali je Benzema kasnio na loptu, pa je umesto udarca ka golu faulirao D'Ambrozija.
Siti ga je doveo za 20 i kusur miliona jer ga Valensija nije želela...
Gol Martinesa
35' Lautaro, Inter se ne predaje!
Lautaro Martines smanjuje na 2:1 u 35. minutu!
33' Drugi gol Žote, Liverpul vodi 2:0!
Gol Ramosa
33' Real duplirao prednost!
Ramos posle kornera i izuzetno centaršuta Krosa za 2:0 protiv Intera!
32' Mirno u Madridu
Posle gola ritam je opao pa se sada uglavnom igra na sredini terena, ali ima dosta grešaka kada se zađe na protivnički deo terena.
28' Porto – Olimpijakos 2:0, Serđo Oliveira iz penala
Gol Benzeme
25' Real poveo protiv Intera!
Sjajna reakcija Benzeme, koji je obišao Handanovića i doveo Real u prednost protiv Intera! Skandalozan pas Hakimija, nekadašnjeg igrača "kraljevskog kluba"...
21' Bajern izjednačio, Levandovski iz penala!
23' Šta uradi Valverde
Odlična prilika za fudbalera Reala, ali na kraju preko gola.
15' Inter stegao obruč oko Realovog gola
Nekoliko odličnih prilika za Italijane. Lautaro, Barela, Vidal... Niko ne može da probuši mrežu Kurtoe, ali prilike se ređaju.
18' Ima nade za Dance!
16' Liverpul poveo protiv Atalante, strelac Žota
12' Siti poveo protiv Olimpijakosa, strelac Tores
12' Ništa od penala za Bajern!
10' Paje promašio penal protiv Porta
Tadić, majstorski!
2' Tadić sada i strelac!
Duplirana prednost "kopljanika"!
12' Tadić sada i strelac!
4' Real opasan od starta
Prva velika prilika u Madridu već u četvrtom minutu. Šut Asensija nekako je uspeo da odbrani Handanović.
4' Porto poveo protiv Marseja, strelac Marega
4' Salcburg vodi protiv Bajerna, strelac Beriša!
Mitljiland – Ajaks 0:1; Antoni 1'
1' Ajaks poveo u prvom minutu!
Dušan Tadić se sjajno snalazi i asistira Antoniju, koji pogađa mrežu Mitlijanda!