Krasnodar – PAOK 2:1 (1:1)

Fudbaleri Krasnodara su rezultatom 2:1 (1:1) savladali PAOK u prvoj utakmici plej-ofa za ulazak u Ligu šampiona.

Dobrodošli!
Zajedno ćemo ispratiti prvi meč plej-ofa za ulazak u Ligu šampiona između Krasnodara i PAOK-a.
Kraj!
Krasnodar ima prednost posle prvog meča, ali sve će biti rešeno na "Tumbi" za sedam dana.
90' Samo dva minuta nadoknade.
84' Čini se da su igrači Krasnodara bolje fizički spremniji
Igrači PAOK-a kao da ostaju bez daha.

Do kraja nije ostalo još mnogo.
77' PAOK sigurno ne može biti zadovoljan ovim rezultatom
Posle promašenog penala i vođstva, preokret nisu smeli da dozvole igrači iz Soluna.
70' GOOOOL!
Surova kazna za PAOK.

Kabela je postigao gol, nakon što je odbrana, ali i Živković, pokazala veoma lošu reakciju.
68' Stativa PAOK-a!
Koliko sreće za Krasnodar...
65' Živković se ponovo istakao
Vanderson je tukao sa distance, ali je srpski golman paradom sprečio vođstvo Krasnodara.
U Pragu nema golova
Slavija i Mitjiland za sada nisu pružili preterano lepu fudbalsku predstavu.

Ali, ima još pola sata do kraja večerašnjih utakmica.
Salcburg vodi u Izraelu – 1:2
Makabi je vodio posle 45 minuta, ali su Austrijanci preokrenuli za osam minuta igre u nastavku
56' Živković iznudio korner
Dva vezana kornera izveo je PAOK, ali bez promene rezultata.
50' Miran početaka drugog dela meča
Timovi su ušli nešto opreznije u nastavak susreta.
Meč je nastavljen
Poluvreme!
Vrlo uzbudljivih 45 minuta u Krasnodaru.
39' GOOOOL!
Viktor Klason je poslao loptu po sredini gola Živka Živkovića – 1:1!
38' Penal za Krasnodar!
Remi Kabela je na individualni kvalitet iznudio penal, a dosudio ga je njegov sunarodnik Klemon Turpan.

Neće biti potrebe da VAR proverava ovu odluku.
Sjajna asistencija Andrije Živkovića!
31' GOOOL!
PAOK vodi!

Andrija Živković je pobegao po levoj strani i kao na tacni poslužio Pelkasa koji se iskupio za promašen jedanaesterac.
29' Ponovo brani Živković
Remi Kabela je ovog puta pokušao, a Srbin odbranio taj šut Francuza.
24' Odlična odbrana Živkovića
Mihailidis je šutirao, a srpski golman odbranio.

Sudija je dosudio ofsajd sa zadrškom, ali da je postignut gol, VAR bi ga verovatno priznao.
20' Neujednačeni kriterijum
Andrija Živković je sa obe ruke zaustavljen sa leđa, ali nije bilo javne opomene za igrača Krasnodara.

Zato je zbog protesta javnu opomenu dobio Abel Fereira, trener PAOK-a.

Za mnogo slabiji prekršaj, vezista Solunaca Danijel Švab je prethodno "požuteo".
14' Velika šansa za Krasnodar!
Sergej Petrov je izbio sam ispred golmana, istima blago iskosa sa desne strane, i šutirao je pored gola.
Veoma loš šut Pelkasa
7' Promašaj Pelkasa!
Golman Krasnodara Safonov je prozreo pokušaj "desetke" PAOK-a.