<table class="score" cellpading="0" width="100%" cellspacing="0"> <tfoot> <tr> <td colspan="5">Žoržinjo 5p, 71p Aspilikueta 62, Džejms 74  - Ejbraham 2ag, Promes 20, Zijeh 35, Van de Bek 55</td> </tr> </tfoot> <tbody> <tr class="county"> <td> </td> <td>ČEL</td> <td> </td> <td>AJA</td> <td> </td> </tr> <tr class="number"> <td> </td> <td>4</td> <td>:</td> <td>4</td> <td> </td> </tr> </tbody> </table>

KRAJ NA SVIM UTAKMICAMA!
KRAJ UTAKMICE U LONDONU!
Na kraju je ostalo 4:4!
London: Čelsi ređa šanse, Ajaks se brani!
90' Još samo nadoknada vremena! Batšuaji je imao sjajnu šansu, a Onana je fenomenalno odbranio.
Još nekoliko minuta ostalo je do kraja svih utakmica!
Uzbudljivo je gotovo na svakom meču!
Veliki preokret Dortmunda!
London: VAR poništio gol Čelsija
78' Kratko je trajala euforija u Londonu! VAR je poništio peti gol Čelsija zbog ruke Ejbrahama.
London: Gol, gol, gol! Čelsij – Ajaks 4:4!
74' Ejbraham je pogodio prečku posle kornera. Lopta se odbila do Džejmsa koji je snažnim udarcem savladao Onanu. Neverovatna utakmica.
Dva isključenja i penal
London: Au, Ajaks ostao bez dva igrača u jednom napadu!
70' Još je Čelsi dobio i penal!

Neverovatne scene u Londonu. U jednom napadu dva žuta (Blind i Feltman) i penal, usled ruke Feltmana.
Brandt!
Dortmund: Borusija izjednačila!
64' Julijan Brandt! Dortmund za samo devetnaest minuta u drugom poluvremenu dolazi do izjednačenja. Inter je uspeo da "prospe" 2:0 za kratko vreme.
London: Aspilikueta vraća nadu Čelsiju!
63' Ejbraham je šutirao, loptu je na drugoj stativi zakačio Aspilikueta i "plavci" smanjuju na 2:4!
63' Još oko pola sata ostalo je do kraja svih mečeva
Za sada nismo videli toliko golova kao u ovodnim minutima utakmice.
Sjajan gol Čemberlena
Van de Bek!
London: Ajaks poveo 4:1!
55' Zijeh je sjajno pronašao Van de Beka, koji je preciznim udarcem u dalji ugao povisio na 4:1.
Liverpul: Šampion Evrope ponovo vodi!
51' Gol je postigao Aleks Oklajd-Čemberlen. Liverpul sada lakše diše.
Odlična akcija Dortmunda
Dortmund: Borusija smanjuje zaostatak!
Sjajna akcija Dortmunda koju je na kraju krunisao Hakimi!
London: Pritisak Čelsija!
Domaći fudbaleri pokušavaju da na početku drugog poluvremena smanje zaostatak. Za sada se uglavnom igra ispred gola Onane.
46' Počela su druga poluvremena!
Videćemo da li će nam drugi period doneti istu količinu uzbuđenja kao i prvi.
POLUVREMENA!
Čak trinaest golova za 45 minuta. Sjajnih prvih 45 minuta širom Evrope.
Lozano!
Napoli: Nerešeno je u Italiji
44' Lozano postiže pogodak za izjednačenje protiv Salcburga! Sjajan šut Lozana po zemlji.
Gol Genka u Liverpulu
Liverpul: Genk dolazi do izjednačenja!
41' Šok za domaći tim. Ekipa iz Belgije u završnici dolazi do izjednačenja! Strelac je Samata.
Pogodak Vesina
Dortmund: Inter duplirao prednost!
40' Vesino je strelac drugog gola Intera. Kandreva je odlično ostavio loptu Vesinu, a ovaj je udarcem u dalji ugao savladao Burkija.
Skoro iz "mrtvog" ugla
London: Goool! Neverovatan pogodak Zijeha
35' Sjajno je izveo slobodan udarac Zijeh. Fudbaler Ajaksa imao je i malo sreće, pošto je posle udarca lopte od stativu lopta pogodila u glavu Kepu.
Akcija Liona i pogodak Holanđanina
Lion: Domaći tim duplirao vođstvo!
33' Strelac je Memfis Depaj. Odlična akcija Liona, Depaj je samo postavio stopalo i tako duplirao prednost Liona.
U prvih pola sata na svim terenima su pali golovi
Sjajnih trideset minuta igre širom Starog kontinenta.
Pogodak Lila
Valensija: Lil vodi u Španiji
25' Nezaustavljivi Osimen. Napadač Lila sjajno je prošao kroz sredinu udarcem po zemlji savladao je golmana Valensije.
Pogodak Promesa
London: Ajaks ponovo vodi!
20' Loša reakcija odbrane Čelsija, to je iskoristio Promes i glavom savladao Kepu!
Sjajna reakcija Vajnalduma
Liverpul: Gol Vajnalduma za 1:0!
14' Vezni fudbaler Liverpula najbolje se snašao u kaznenom prostoru Genka. Odličan start za šampiona Evrope.
Gol Halanda
Napoli: Salcburg prvi stiže do gola
11' Gosti iz Salcburga dolaze do prednosti iz jedaneasterca. Haland je realizovao penal.
Pogodak Liona
Lion: Domaćin vodi protiv Benfike
Lion od četvrtog minuta vodi protiv Benfike. Anderson je odlično skočio i glavom je savladao golmana Benfike.
Gol Martinesa
Dortmund: Gol! Martines donosi prednost Interu!
5' Fenomenalni Lautaro Martines. Argentinac igra sjajno, što je potvrdio na startu duela u Dortmundu. Odlično je prošao po desnoj strani, sve je sam završio i pogodio mrežu Burkija.
London: Čelsi odmah do izjednačenja!
Feltman je oborio Pulišića i sudija je pokazao na belu tačku.

Žoržinjo je sigurno izveo jedneasterac i sada je na semaforu 1:1!
Autogol Ejbrahama
London: Ajaks vodi protiv Čelsija!
2' Centrirao je Kvinsi Promes, loptu je zakačio Ejbraham i poslao je iza Kepe.
1' Počele su utakmice širom Evrope!