Olimpijakos – Totenhem 2:2 Klub Briž – Galatasaraj 0:0

Fudbaleri Totenhema odigrali su nerešeno 2:2 protiv Olimpijakosa u Pireju, dok u Brižu nije bilo golova.

Podense 43', Valbuena 54 – Kejn 26', Moura 30
  OLY   TOT
  2 : 2

BRI   GAL
  0 : 0
KRAJ
5 minuta nadoknade
90' Sjajna akcija Totenhema
Nakon nekoliko dodavanja je odbrana Olimpijakosa ispala, lopta stiže do Sona, koji centrira posle "biciklice" ali je lopta otišla u aut.
85' Napokon malo uzbuđenja
Posle dugog napada usledio je centaršut Kristijana Eriksena. Pogodio je Harija Kejna, a ovaj bio izblokiran pa je Totenhem dobio korner. Lamela se oslobodio Ranđelovića, šutirao ka golu, ali je Sa izbacio u korner. U nastavku je Hari Kejn pogodio prečku, ali je dosuđen ofsajd.
80' Miran period igre
Nema previše uzbuđenja u ovim momentima, iako je Mauricio Poketino napravio nekoliko promena u želji da promeni rezultat i osvoji sva tri boda
75' Kontra Olimpijakosa, nema preokreta
Blizu su bili domaći igrači da naprave totalni preokret i da šokiraju Totenhem, ali je udarac Podensea bio prejak
70' Prvi korner za Olimpijakos
Totenhem ih za sada ima dva, ali ima i terensku inicijativu i bili su blizu postizanja trećeg gola
63' Zanimljiv susret u Grčkoj, i dalje mreže miruju u Belgiji
Na obe utakmice imamo nerešen rezultat i eventuelnu podelu bodova, s tim što u Atini rezultat glasi 2:2, dok je u Brižu 0:0
Goooooool!
Valbuena je realizovao jedanaesterac i pogotkom u donji desni ugao doneo izjednačenje i veliku radost navijačima crveno-belih. Predstoji nam sjajnih 45 minuta
Penal za Olimpijakos!
50' Poništen gol Totenhema zbog ofsajd pozicije
Dele Ali je čitavim telom bio ispred svog defanzivca, tako da arbitri nisu imali težak zadatak da ponište treći pogodak Totenhema.
46' Počelo je drugo poluvreme!
43' Gooooooooooool
Podense je dobio loptu na desnoj strani, ušao je u kazneni prostor i po zemlji šutirao u dalji ugao, za smanjenje vođstva, trenutno je 2:1 za goste
37' Odgovara Briž, mreže miruju
Oslobodili su se domaći igrači početnog pritiska i počeli da igraju nešto kvalitetnije, imali su i oni svoje šanse, ali rezultat ostaje 0:0
30' Moura! 2:0 vodi Totenhem!
Brazilac je šutirao izvan kaznenog prostora i udarac je bio taman toliko precizan da lopta bude van domašaja Hozea Saa, golmana Olimpijakosa.
Bez golova u Belgiji
Goooooooooool!
Po sredini gola šutira Hari Kejn i postiže vodeći gol za engleskog predstavnika
24' Penal za Totenhem
Hari Kejn je oboren u kaznenom prostoru
18' Kakva šansa za Olimpijakos!
Sjajno je to izgledalo, akcija je tekla po levom boku, pa je usledio centaršut Tsimikasa, Valbuena je grudina spustio Gereru, koji šutira i pogađa stativu, u nastavku je Prudens došao do lopte, ali je loše šutirao i ostalo je 0:0.
17' Gerero... Brani Loris!
Olimpijakos konkretniji rival, definitivno. Gerero je posle lepog driblinga šutirao na gol Totenhema, ali je Igo Loris lako to odbranio.
13' Galatasaraj preuzima inicijativu
Stežu obruč šampioni Turske, polako, ali sigurno. Imali su nekoliko opasnih napada po levom boku, ali promene rezultata nije bilo
1' Utakmice su počele