Juventus – At. Madrid 3:0 (1:0)

Fudbaleri Juventusa pobedili su Atletiko Madrid rezultatom 3:0, ukupno 3:2, u revanš meču osmine finala Lige šampiona.

Ronaldo 27, 48, 86
  JUV ATM
  3 3:2 0
KRAJ! JUVENTUS IDE DALJE!
Apsolutni heroj Juventusa bio je Kristijano Ronaldo koji je strelac bio u 27, 48. i 86. minutu, odnosno postigao je osmi het-trik u Ligi šampiona.
93' Još dva minuta do kraja susreta
Ako nekoga zanima faul nad Bernardeskijem
90' Još pet minuta igraće se u Torinu!
CR7!
86' HET-TRIK RONALDA!
Sigurno je izveo jedaneasterac Portugalac i Ščesni nije imao nikakve šanse.

Kakvo veče Ronalda!

84' PENAL ZA JUVENTUS!
Kakva greška Koree! Ronaldo je izvesti penal!
Velika, velika šansa
82' Velika prilika za Keana!
Mladi Kean se našao u stopostotnoj šansi, ali je šutirao malo pored leve stative. Uf, kakva je ovo bila šansa za 19-godišnjaka.
79' Siguran Ščesni
Pokušali su iz prekida fudbaleri Atletiko Madrida, ali je Ščesni veoma dobro reagovao.
Za sada je njegova ekipa nadigrana
Čolo Simeone.

74' Dobra prilika za Mandžukića
Loše je zahvatio loptu fudbaler Juventusa. Da je bio malo koncentrisaniji, bila bi 3:0 na semaforu.
Voli da igra protiv Atletika
69' Morata i Kjelini u klinču
Sukob dvojice fudbalera. Kujpers je brzo reagovao i smirio situaciju.
67' Spinacolu menja Dibala
Odličan meč odigrao je nekadašnji igrač Atalante. Menja ga Argentinac.
66' Himenes ispred Mandžukića
Dobro je centrirao Kanselo, međutim Himenes je otklonio opasnost.
Pjanić i Ronaldo slave gol

Tanjug/ AP Photo/Antonio Calanni
59' Ovaj rezultat vodi nas u produžetak
Za sada je 2:2 na semaforu koji računa oba duela. Do kraja regularnog dela meča ostalo je još više od pola sata, što znači da ima vremena da se semafor menja.
Doca
54' Siloviti napadi Juventusa!
"Stara dama" napada i posle datog gola. Atletiko je u problemu i Juventus to želi da iskoristi.
Evo i pogotka Ronalda!
48' GOOOOOOL! PONOVO RONALDO!
Ponovo glavom!

Portugalac je šutirao sjajno glavom, Oblak je izbacio loptu, ali je ona već prešla gol liniju.

Doktor

Tanjug/ AP Photo/Luca Bruno
47' Arijas ispred Mandžukića
Ronaldo je odlično centrirao loptu ka Mandžukiću, ali je Arijas dobro reagovao i izbacio loptu.
46' Krenulo je drugo poluvreme!
Prvi napad imaju fudbaleri Atletiko Madrida!
POLUVREME!
Juventus posle 45 minuta igre vodi sa 1:0!

Jedini pogodak postigao je Kristijano Ronaldo u 27. minutu.
47' Mogao je Morata bolje
Španac je pobegao Bonučiju, međutim glavom je šutirao malo preko gola.
Momenat kada Ronaldo postiže gol

AP Photo/Antonio Calanni
44' Odličan šut Kjelinija
Italijanski štoper šutirao je dobro glavom, ali je Jan Oblak odbranio i izbio loptu u korner.
43' Još jednom Ronaldo, ovoga puta pored gola
Nebeski skok Portugalca, međutim lopta je otišla pored leve stative.

Spinacola je poslao dobar centaršut, međutim lopta je bila nešto viša i zbog toga je CR nije najbolje zahvatio.
37' Juventus pritiska i dalje
"Stara dama" dominira od starta duela. Atletiko se ponekad oslobodi pritiska, ali se uglavnom igra na polovini Madriđana.
Alegri miran

Fenomen
32' Odličan šut Bernardeskija
Veoma dobar pokušaj Italijana iz slobodnog udarca. Lopta je otišla tik iznad stative gola Jana Oblaka.
CR7!
27' GOOOOOOOL! ROOOONALDO!
Fantastično je Bernardeski pronašao Portugalca, koji je glavom savladao Jana Oblaka!

Ronaldo postiže veoma važan pogodak i Juventus je sada na samo gol zaostatka.

25' Spinacola igra odlično
Nekadašnji igrač Atalante raspoložen je na startu meča i Juventus uglavnom preti preko levog boka.
Da li je bio faul Ronalda?
22' Prvi ozbiljniji napad Atletika
Koke je šutirao sa nekih 18 metara, ali je lopta otišla iznad prečke. Nije bio ovo loš pokušaj.
Kjelini i Morata u duelu

16' Atletiko ne može pola da pređe
Videćemo koliko će dugo moći da izdrži odbrana Atletiko Madrida, ali i koliko će dugo Juventus uspeti da održi ovaj tempo. Za sada dobra utakmica u Torinu.
Legenda Juventusa
12' Pritisak "Stare dame"
Fudbaleri Juventusa žele odmah da dođu do pogotka. Za sada se igra samo na polovini Madriđana.
Evo poništenog gola
4' VAR, VAR! Juve je postigao gol, ali...
Kjelini je postigao pogodak, međutim pre toga se čini da je Ronaldo napravio faul nad Oblakom. Kujpers je kontaktirao VAR.

Posle konsulatacija, gol nije priznat!
3' Ofanziva Juventusa!
Spinacola je sjajno dodao loptu do Matuidija, koji je šutirao još bolje, ali je Atletiko izbacio loptu iz kaznenog.
1' Počela je utakmica!
Prvi napad imaju fudbaleri Juventusa! Počeli su veoma agresivno domaći fudbaler.
Dijego Simeone ne zna za poraz od Italijana
Ipak, oprez: Dijego Simeone u sedam mečeva sa italijanskim klubovima još nema porez. Tačnije, ima pet pobeda i dva remija. Impresivan skor.
Sve je spremno za veliki meč u Torinu
Igrači uskoro izlaze na teren, pašće odluka ko će u četvrtfinale. Španci imaju prednost iz prvog meča od 2:0, ali u Juventusu veruju da mogu sve da nadoknade.
Da li Juventus može do preokreta?
Dobrodošli!
Juventus se nalazi pred veoma teškim zadatkom. Ostanite uz naš blog i ispratite utakmicu do kraja!