Šahtjor – Lion 1:1, Ajaks – Bajern 3:3, Valensija – MU 2:1

Poslednje veče grupne faze Lige šampiona donelo nam je spektakularnu završnicu, a u jedinom meču koji je odlučivao o osmini finala Lion je izborio drugu fazu.

Kraj!
Lion se plasirao u osminu finala LŠ, dok je Valensija izborila Ligu Evrope u infarkt završnici grupne faze.
90+5 GOOOOOL!
Ajaks izjednačio na 3:3!

Neuspela ofsajd zamka odbrane Bajerna, a Hunletar proigrava Nikolasa Taljafika koji donosi novo poravnanje u Amsterdamu.
75' Crveni i za Bajern!
Nije prošlo ni deset minuta, a Bajern je ostao bez brojčane prednosti, isključen je Miler i Ajaks je opet u igri.
67' Ajaks sa igračem manje
Vober je isključen zbog oštrog faula, igrač više za Bajern u poslednjih 25 minuta u Amsterdamu.
90' GOOOOOL!
Završnica za infarkt u Amsterdamu, novi preokret i vođstvo Bajerna!

Ajaks je pre pet minuta imao prvo mesto, a sada opet gubi. Sjajan šut Kingslija Komana za drugi preokret u Amsterdamu i novo vođstvo Bajerna.
87' GOOOOL!
Junajted smanjio na 2:1!

Jang pronalazi Markusa Rašforda koji postiže gol za nadu Junajteda na Mestalji.
88' GOOOOOL!
Treći gol iz penala u nizu, Benfika vodi protiv AEK-a!

Neoprezan start Jalanopulosa u svom kaznenom prostoru, a precizan sa 11 metara bio je Aleks Grimaldo.
86' GOOOOOL!
Bajern brzo izjednačio u Amsterdamu!

Samo pet minuta posle gola Tadića iz penala, jedanaesterac prave i igrači Ajaksa, obaraju Tijaga Alkantaru, a Robert Levandovski takođe postiže drugi gol na meču, osmi u LŠ ove sezone.
81' GOOOOOL!
Preokret Ajaksa protiv Bajerna!

Boateng je oborio igrača Ajaksa u kaznenom prostoru Bajerna, a Dušan Tadić realizuje penal za vođstvo "kopljanika" 2:1 koje donosi prvo mesto u grupi.
80' GOOOOOL!
Juventus smanjio u Bernu!

Fantastičan gol Paula Dibale volej udarcem sa ivice kaznenog prostora, posle dodavanja Kristijana Ronalda. Šesta asistencija Portugalca u sezoni.
Ajaksova tiki-taka i maestro Tadić
65' GOOOOOL!
Lion izjednačio u Kijevu!

Fantastičan gol Nabila Fekira koji je zakucao loptu u mrežu sa oko 11 metara uprkos dvojici igrača Šahtjora "na leđima". Olimpik sada ima rezultat za osminu finala.
68' GOOOOOL!
Jang Bojs duplirao prednost protiv Juventusa!

Sjajan udarac Giljoma Oroa sa ivice kaznenog prostora pored Bonučija za drugi gol na meču. Ali, Junajted ne koristi ovaj poklon Švajcaraca
61' GOOOOL!
Siti preokrenuo!

Brz kontranapad Sitija u kojem Sterling šalje fantastičan pas u prazan prostor za Leroja Sanea koji lako postiže drugi gol na meču i donosi Sitiju 2:1 protiv Hofenhajma.
61' GOOOOOL!
Ajaks izjednačio protiv Bajerna!

Dugo je trajala akcija Ajaksa koji je serijom kratkih pasova izigrao odbranu Bajerna, da bi na kraju Van de Bek odigrao poprečni pas po zemlji na drugu stativu do Dušana Tadića koji drugi put trese mrežu Bajerna ove sezone.
Prvi u istoriji, i to dva puta
Gol koji savršeno opisuje Junajtedovu sezonu
47' GOOOOOL!
Valensija ima 2:0 protiv Junajteda!

Užasna reakcija Fila Džonsa, u nameri da vrati loptu svom golmanu posle kontre Valensije, postigao je autogol.
Majstorija Sanea
45+2 GOOOOL!
Siti izjednačio u nadoknadi I poluvremena!

Sjajan šut Leroja Sanea iz slobodnog udarca za izjednačenje rezultata na Etihadu na 1:1, pred poluvreme.
44' Ronaldo 0/4
Odličan šut Ronalda, ali lopta prolazi za malo pored stative. Četvrti promašaj Portugalca u Bernu.
Pogba promašio gol sa 3 metra!
Hrvat u seriji
Junajted bezopasan
28' GOOOOOL!
Juventus gubi u Bernu!

Aleks Sandro je faulirao Ngamaleua u kaznenom prostoru Juventusa, a iskusni Giljom Oro je realizovao penal za vođstvo Jang Bojsa.
22' GOOOOOL!
Šahtjor vodi protiv Liona u direktnom obračunu za osminu finala!

Ismaili je proigrao Žuniora Moraeša u kaznenom prostoru, a on šalje loptu u donji desni ugao Lionovog gola.
Zavidna preciznost Solera
Sjajna akcija Gnabrija i Levandovskog
16' GOOOOOL!
Siti gubi od Hofenhajma!

Ajmerik Laport je faulirao Benjamina Hubnera u svom kaznenom prostoru, a Andrej Kramatić realizovao penal za vođstvo nemačkog tima u Mančesteru.