KRAJ!
Pobede Juventusa, Reala, Mančester sitija, Rome i Ajaksa, goleada u Nemačkoj.
90+2' GOOOOOL!
Hofenhajm poravnava u 92. minutu!

Domaćin ipak stiže do 3:3 u nadoknadi vremena, Žoelinton je iz sumnjive situacije stavio tačku na spektakularan meč na Rajn-Nekar Areni.
90+2 GOOOOOL!
Ajaks do pobede u nadoknadi vremena!

Nusair Mazraui je u 92. minutu zatresao mrežu Benfike za veliku pobedu "kopljanika".
Nemoguć promašaj u Hofenhajmu
Obrukao se Vojt, bio je sam na tri metra posle centaršuta sa desne strane, ali je promašio ceo gol. Mogao je Hofenhajm do izjednačenja.
Povredio se Marselo, Real sa igračem manje
Jedan od ključnih igrača Reala Marselo se povredio i hramljući napustio teren Santjago Bernabeua. Videćemo da li će biti spreman za "El klasiko" predstojećeg vikenda.

Hulen Lopetegi je iskoristio sve izmene, pa Real ima igrača manje u nadoknadi vremena, sva četiri minuta.
Meč večeri
Poslednjih 5 minuta
Finiš utakmica, samo Roma i Siti imaju pobedu "u rukama".

Zamalo
79' GOOOOOL!
Viktorija smanjila na Bernabeuu na 2:1!

Mogli bismo da vidimo dramu u finišu meča u Madridu. Patrik Hrosovski se iskupio za promašaj večeri, pobegao je Serhiju Ramosu i savladao Navasa.
75' Stativa na Old Trafordu!
Najbolja šansa za Junajted, greška Betankura, Pogba precizno gađa levom nogom, ali pogađa stativu, a lopta pogađa u glavu Sčesnog i izlazi iz terena.
Ušao u 69', "zabio" u 71'

71' GOOOOOL!
Siti je dotukao Šahtjor – 3:0!

Previše prostora je dobio Bernardo Silva nakon dodavanja Mahreza, brzo stigao do kaznenog prostora i "overio" pobedu u Harkovu.
67' GOOOOOL!
Novi preokret na Rajn-Nekar Areni, Lion vodi 3:2!

Spektakl u Hofenhajmu, ali nisu mnogo radosni domaći navijači. Drugi preokret na meču, Memfis Debaj donosi vođstvo Olimpiku.
59' GOOOOOL!
Lion izjednačio na 2:2!

Sjajno je Tete uočio uočivanje Tanguja Ndombelea u kazneni prostor, a on udarcem u bliži ugao vara holmana Hofenhajma Baumana.
Saigrač upropastio Tadićev slalom
Dobra šansa za Ajaks, Dušan Tadić je "promešao" odbrani Benfike na ivici kaznenog prostora, odložio je loptu do Donija van de Beka, koji promašuje ceo gol.
Mačka
55' GOOOOOL!
Real rešava pitanje pobednika, 2:0 za Madriđane!

Sjajno dodavanje Bejla do Marsela koji u maniru pravih golgetera trese mrežu Viktorije i tako kažnjava promašaje Čeha.
Ne da De Hea gol Ronaldu!
Fantastičan šut Ronalda, iz prve nakon što mu je Kvadrado odložio loptu sa desne strane ispred kaznenog, išla je ta lopta pod rašlje, ali impresivnom paradom De Hea spasava gol Junajteda.
GOOOOOL!
Roma vodi 3:0!

Nakon dva gola Džeko beleži i asistenciju, a Džengiz Under povećava prednost Rimljana.
47' GOOOOOL!
Preokret Hohenhajma protiv Liona na 2:1!

Hofenhajm početkom drugog poluvremena preokreće protiv Liona, drugim golom Hrvata Andreja Kramarića.
"Đavoli" se ponadali
Dobra akcija Marsijala u kaznenom prostoru Juventusa, bilo je opasno po gol gostiju, ali Kjelini otklanja opasnost.
Osam golova u prvih 45 minuta, šta nas čeka u drugom delu?
Poluvreme u slikama

Dijamant
De Hea čuva Junajted
Juventus dominira na Old Trafordu, Junajted ne uspeva da konkretno zapreti Italijanima, dok David de Hea ima dosta posla.
Neverovatan promašaj Viktorije, zvidžuci za Real
Stopostotna šansa Viktoriju protiv Reala, Hrosovski je bio sam ispred Navasa posle centaršuta sa desne strane, ali je promašio ceo gol. Nezadovoljni igrom svog tima navijači Reala su častili igrače zvižducima.
43' GOOOOOL!
Roma duplirala vođstvo protiv CSKA.

Novi gol Edina Džeka, opet posle akcije saigrača u kaznenom i asistencije El Šaravija.
Lider
Neko se mnogo obradovao povratku Ronalda
Sjajna akcija Rimljana
30-35' GOL, GOL, GOOOOOL!
Tri gola u istom trenutku:

Hofenhajm – Lion 1:1 Hofenhajm je izjednačio protiv Liona golom Andreja Kramarića.

Šahtjor – M. Siti 0:2 Siti je duplirao vođstvo u Harkovu preko štopera Ajmerika Laporta.

Roma – CSKA 1:0 Edin Džeko donosi Romi prednost protiv CSKA posle pola sata igre.
GOOOOOL!
Hofenhajm brzo izjednačio protiv Liona na 1:1!
Bilo je pitanje vremena
Benzema je postigao gol u LŠ 14. uzastopnu sezonu
30' GOOOOOL!
Siti poveo u Ukrajini 1:0!

Kanonada "građana" urodila je plodom, David Silva trese mrežu Šahtjora, minut nakon što je pogodio stativu. Španac je zakucao loptu u mrežu nakon nekoliko odbitaka i loših reakcija defanzivaca domaćeg tima.
27' GOOOOOL!
Olimpik Lion vodi u Hofenhajmo 1:0.

Bertran Traore je doneo vođstvo francuskom timu na gostovanju u Nemačkoj, posle užasne kapitena Hofenhajma Vojta.
De Hea sprečio 0:2
Sjajna šansa za Žoaa Kansela posle centaršuta, snažno je šutirao, ali brani De Hea.
AMSTERDAM Dolberg promašio nepromašivo
Zicer za Ajaks, idealnu loptu u prazan prostor dobio je Kasper Dolberg, imao je "jedan na jedan" sa Odiseasom Vlahodimosom, koji dobija duel i sprečava vođstvo "kopljanika".
HARKOV Mahrez promašuje zicer
Brutalna kontra Mančester sitija, četvorica "građana" na dvojicu "rudara", imao je Rijad Mahrez nekoliko opcija, odlučio se za šut sa ivice kaznenog prostora i promašio ceo gol.
De Hea nije imao šanse
17' GOOOOOL!
Juventus vodi na Old Trafordu!

Ronaldo je probio po desnoj strani i ubacio loptu u peterac, Smoling je intervenisao ispred Kvadrada, ali se lopta odbija pravo do Paula Dibale koji lako šalje fudbal pored De Hee u mrežu.
15' Inicijativa Juventusa
"Stara dama" diktira ritam igre u Mančesteru, Dibala i Pjanić su najaktivniji, ali bez pretnji po gol De Hee.
10' Mirno i izjednačeno na OT
Izjednačena igra u prvih deset minuta na Old Trafordu, bez konkretnih akcija pred golovima.

11' GOOOOOL!
Real vodi 1:0!

Karim Benzema posle osam utakmica bez gola pogađa mrežu. Sjajan centaršut Lukasa sa desne strane na drugu stativu, gde Hubnik kasni da "pokrije" Francuza koji glavom trese mrežu češkog šampiona.
Posle 15 godina
Jubilej
Pobeda Bajerna u Atini
Mučio se Bajern sat vremena, ali je na kraju slomio otpor AEK i slavio 2:0 u Marusiju.